Jump to content

  • Topics

  • Posts

    • Ja cu reci opet - SNS + SPS neka pokradu 200k od svojih 350k, neka 100k bude kupljemo i ucenjeno, neka bude 50k koji za njih zaista glasaju jer ih vole i stvarno hoce, mene zanima kako neko ko zivi u Beogradu i ko je nezavistan moze da sedi kuci i pusti ovo? Kako pola miliona ljudi koji jesu protiv Vucica u Beogradu (da ne kazem i 800k) moze da sedi i kuka na kradju, medije, uslove i kurce i palce? Drugovi moji, u Kragujevcu koji je cetvrti grad u Srbiji ti ne mozes da drzis cevabdzinicu i da javno agitujes za opoziciju ako nisi spreman da krenu da te saboriraju i salju inspekciju svaki dan. U Beogradu ces isto proci toplog zeca ali mozes da imas poziciju i budes opozicionar javno. I ti ipak sedis kuci, a i ovi sto izadju ne mogu da nadju ljude koji ce da sede u odboru i bar prepravljanje zapisnika da sprece ako ne mogu dovozenje biraca i bugarske vozove. Sami smo jebeno krivi za sve ovo. SNS NE MOZE da pokrade dovoljno i zatvori takve rupe i razlike koje treba da se dese, ali se ne desavaju zbog nesposobnosti opozicije i idiotizma biraca.
    • Inače,da za kraj dana bacim još jednu perspektivu na lokalne izbore u Somboru. U decembru je Mordor ovde osvojio 48%..a u broju to je bilo 19.544 glasova. Sam. Mislim,"sam" sa svim onim satelitima koje je potpuno uvukao u sebe..tu ima desetak stranaka,ali bez Ivice. Juče je zajedno sa SPS i Avetnicom dobio 20.706 glasova..uz maksimalnu kampanju..uz mnogo veći terenski rad jer je bič gospodara jače i češće cepao glave Orka..ali im je razlika od tih 1200 glasova ovaj put donela 66,6% Sa druge strane,SPN je pre pola godine imala 9094 glasa,a ova krnja 5825. 3269 manje.  
    • Kadare je andergraund za ljude koji ne čitaju ozbiljne knjige. :)   Ja sam imao situaciju u Službenom glasniku, u dve knjižare i u telefonskom razgovoru sa jednom gospođom, dok sam pokušavao da kupim Decu naše ulice od Nagiba Mahfuza, knjigu koju su oni izdali. Niko od njih nije ni čuo za Mahfuza, čovek prvi arapski nobelovac!      
    • Nije sigurno da Novak igra u sredu.
    • Par komada, za par dana...      
  • Popular Contributors

  • Most Contributions

×
×
  • Create New...