Jump to content

Čvarkov

Član foruma
  • Posts

    8,757
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    81

Čvarkov last won the day on April 12

Čvarkov had the most liked content!

Recent Profile Visitors

28,626 profile views

Čvarkov's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

  • Dedicated
  • First Post
  • Collaborator
  • Posting Machine
  • Reacting Well

Recent Badges

44.4k

Reputation

  1. KALINA je evidentno u lošoj formi, donosi loše odluke i vidi se da je nervozan na terenu, verovatno deo toga dolazi zbog loše igre jer je rođeni POBEDNIK. U tome mu ne pomaže ni situacija u zemlji kao i posledice koje trpi jer se JAVNO izjasnio, za razliku od mnogih sportista koji ćute i smrde u svoja četiri zida. Takođe ima problema i privatno, a svaki roditelj može da zamisli kako to može da boli. Drugi bold. Zaslužio je on mnogo više od nas navijača jer se vratio U PRAJMU, jedan od retkih, ako i ima još jedan takav primer u domaćoj košarci. Navijači koji su spremni da bacaju kofe govana na njega koji se dokazao i kao čovek sa kičmom i kao sportista, NE ZASLUŽUJU da se u klub za koji "navijaju" vrati/dođe bilo koji igrač koji ima još uvek šta da ponudi. Znam da je ovo što sam napisao veoma nepopularno mišljenje jer se piše na osnovu igara u poslednje vreme, a brzo se zaboravljaju stvari koje je igrač uradio za klub i navijače, očigledno po nekima davno prošlo vreme. Naravno da je svako podložan kritikama, ali ne na ovakav način.
  2. Jel to ovo isto takmičenje gde se taj isti klub pravi blesav? Pitam za komšiju.
  3. Ajde što komšije guslaju u nedogled da imamo 20 igrača, ali ne razumem što se ovde poprimilo. Ako Boki ne bude bio spreman, imamo 13 igrača.
  4. Kad odigraš hrabro i iznad očekivanja onda zaslužiš i sreću.
  5. Fino ebuckaju Sašu Grobari na društvenim mrežama: "Što traže odlaganje derbija kad je to za njih lakši trening?!"
  6. "Donta Hol je tražio da ga izvedem iz igre kako bi Nikola Milutinov dobio priliku da sakupi dovoljno skokova i završi sezonu kao najbolji skakač Evrolige. To je važnije od bilo kakve dobre partije. Zaista je divno videti takav mentalitet i to me je duboko dirnulo", izjavio je Barcokas.
  7. Ipak se Boki lakše povredio. Preskače današnji trening, u subotu se priključuje saigračima. Logično bi bilo da preskoči i derbi ako se uopšte bude igrao. Biće spreman za plej in. Nadam se da novinari imaju tačne informacije.
  8. Od kada sam pročitao ovo za Bokija, više mi se ništa i ne piše. Momčina baš nema sreće, želim mu brz oporavak.
  9. Nwora se i te kako pojavio na utakmici, ali je ostao zakucan za klupu. I Sfero bi ga ranije vratio.
  10. Naravno da će Nwora sve da promašuje kada ga je kvalitetno isekao.
  11. Ovo nema nigde. U odlučujućoj utakmici ti najboljeg strelca koji je pritom ušao vruć u utakmicu hladiš 10 minuta na klupi dok ne izmenjaš ceo roster. Svakako pravimo neke početničke greške i nismo iskoristili dobar šut. Sudije neka ga duvaju.
  12. Zli jezici: Za koga?
  13. Kakav čika Kosta momenat.
  14. Veliki je kiks prva utakmica protiv Partizana, ne zbog razlike u kvalitetu rostera i pozicije na tabeli, nego zbog momentuma u kome se nalazio KKP kao i činjenice da smo imali +16 na minut do kraja treće četvrtine. Bilo je i iznenađujućih poraza, a bogami i pobeda. Ne možemo ništa promeniti. U jednom trenutku smo bili bukvalno u nokdaunu pa smo uspeli da se vratimo u život preokretom u Milanu. Protiv Reala će biti vraški teško, potrebna nam je najbolja moguća utakmica da bismo dobili. Bolje što im dolazimo na 17-1, nego da su pogubili neke utakmice kući pre meča sa nama. Kao navijač uvek se nadam pa nema razloga da sada bude drugačije.
×
×
  • Create New...