Jump to content

  • Topics

  • Posts

    • Meni je ovaj Siner roboticnija možda nešto slabija verzija onog ranog pre Bekera 2011-2014 Djokovica, koji sve radi odlično, koji čak i kad ne igra dobro teško je ga dobiti zbog tog nekog visokog floor-a u igri, ali ipak talenat sličan njemu tipa Nadal/Federer ili nadahnuta partija tipa Wawrinka Ili Marej i ponekad to ne izgleda toliko nepobedljivo, e sad pitanje je dali u ovogodišnjem RG fieldu ima takve igrače, Alkaraz ovde me nije baš oduševio, videćemo u petak kako će taj duel izgledati, zdravi Djokovic u prošlogodišnjoj formi bi bio najveća prepreka ali svi znamo u kakvom delikatnom stanju je Novak trenutno, zato i mislim da će Siner osvojiti titulu u nedelju i da će ući i kao veliki favorit i na Vimbldonu.
    • Ne mogu da gledam ali mislim da će današnja četvrtfinala biti jako dosadna ionako.
    • Portugal mi je najjaci igracki trenutno. Francuzi mrse sa sastavom konstantno, ali nije bitno stvarno, imaju pool od 30+ vrhunskih igraca, stvar je kako ce se uklopiti. Nekad imas top igrace koji fejluju na ovim prvenstvima.   Englezi da nisu Englezi bili bi mozda i glavni favoriti, ali ako neka generacija skine prokletstvo ova ce, konstantno su u zavrsnici mozda sad odu do kraja.   Nemci su mi posle njih sigurno.   Uz Nemce verovatno Spanci, Italijani, Hrvati, mada ne ocekujem da se ijedna od ovih reprezentacija bori za vrh. Pre ce neko nov iskociti neocekivano.
    • Naziv teme: Ziseri. 
    • Stamenić je oduševio na onim čuvenim Baharovim pripremama. Izgledao je kao moderni vezni igrač, sposoban da igra kvalitetno u oba pravca. Dobijao je duele i u vazduhu i na zemlji, ali bio i dovoljno kreativan da sačuva loptu i da odigra pas naprijed, ili da se kretanjem bez lopte nađe u prilici za gol. Utakmice u LŠ su ga već ogolile. Pokazalo se da nije sposoban za taj nivo fudbala, kao što nije bila ni ekipa. Kod Milojevića je na početku bio u drugom planu, ali se vremenom ponovo ustalio u tim.    Na kraju mi je opšti utisak o njemu solidan. Doveden je bestplatno, odigrao je jednu korektnu sezonu i prodat je za 5 miliona. To je definitivno dobar posao za klub. Stamenić je fin momak i zaslužuje sreću u nastavku karijere. Pratićemo njegove igre u Koventriju, pa da jednog dana dogura do PL koju sam mu ja predviđao nakon onih sjajnih priprema.
  • Popular Contributors

  • Most Contributions

×
×
  • Create New...