Jump to content

Forums

  1. O Forumu

    1. 2k
      posts
    2. 6.1k
      posts
  2. Vox Populi

    1. 85.8k
      posts
    2. 137.2k
      posts
    3. 5.9k
      posts
    4. 2.5k
      posts
    5. 5.4k
      posts
    6. 3.9k
      posts
  3. Sport

    1. 2.7k
      posts
    2. 2
      posts
    3. 134.5k
      posts
    4. 651.2k
      posts
    5. 95.2k
      posts
    6. 26.7k
      posts
    7. 8k
      posts
    8. 9.9k
      posts
    9. 2.5k
      posts
    10. 42.6k
      posts
  4. KUL (Kultura, Umetnost, Lifestyle)

    1. 11.2k
      posts
    2. 17.5k
      posts
    3. 3.9k
      posts
    4. 1.8k
      posts
    5. 5.4k
      posts
    6. 3.9k
      posts
  • Topics

  • Posts

    • Uh, glumcina - tesko je izdvojiti neku njegovu ulogu kad ih je sve maestralno odigrao.    
    • Ma sve tačno, Piksi ne zna jednostavno da spremi utakmicu, nije poveo neke igrače koje je trebao, ali brate mili kakav smo mi pristup (mislim na igrače) imali protiv Slovenaca ja to nisam video nikad.   Kuku lele kako su igrali. Ono što je Gaćinović uradio kod gola ja nisam video ni u Super ligi i ne samo on (Sergej šetnjica takođe).   Ma skoro svaka izgubljena lopta je bila takva, niko da proba da je opet uzme iste sekunde, da uđe u kost, napravi bar faul, rempluje igrača, da mu bar priđe brzo, ma ništa. Recikliranje napada (druga lopta, igra iza lopte) to ne postoji. Kakav jadan pristup igrača, tuga.
    • Veoma zanimljiv niz...   https://x.com/jezivi1/status/1803371969309499562
    • znači u trećoj očekujmo da štoperi "prodaju" sad kad ih je McLeod pohvalio  loši smo za ozbiljan fudbal i to nije viši ni samo do piksija, formacije, sergeja, mitra, tadića ovog nesrećnog a prepotentnog gaćinovića več je to  problem  fudbala u Srbiji kompletno loše se radi u klubovima, nema strategije u razvoju igrača, nama stižu mladi igrači polufudbaleri, bezo se prodaju u klubove gde skoro po pravilu ne igraju pa se vraćaju da obnove karijere po srpskim klubovima a već su nabacili neku kintu i više ih niko ne može naterati na ozbiljan trening a bogami nema ni trenera da valja. Imali smo pre meseca dana priliku da vidimo naše klince na EP gde ne mogu da sastave ni poluvreme ozbiljne igra, taktika isto tanka,selekcija po običaju loša, odgovornost u igri isto  ima talenta nije da nema samo nema ko da organizuje sve to i da napravimo i igrače i tim koji ne bi izgleadli kao cirkuzanti na velikim takmičenjima.   
  • Popular Contributors

  • Most Contributions

×
×
  • Create New...