Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

29 minutes ago, Wook said:

Ja sam prošle godine radio sličan trejd, nije bio Vučević, već Kapela i nisam dobio ništa uz Kapelu, a dao sam godinu mladjeg Milsapa, tada DD Ibaku i nekog bezveznjaka Hutchinsona, ali koji je tada bio starter sa dosta skokova, čak je zakačio i neki DD - može u ravan sa ovogodišnjim Batumom.

 

Jos je proslogodisnji Kapela mnogo duze bio projektovan da bude out 4-6 sedmica, vratio se pred plej of.

 

O tome pricam. Realno su te odrali ti sa kojima si radio trejd. 

 

Ovo sad nije ni blizu tome i zato kazem, malo je  za Vucevica. 

 

Ja necu glasati ako su se momci  dogovorili a moje je pravo da kenjam jelte... 🙂

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Itachi Uchiha said:

Prosle sezone propustio 8 utakmica, pretprosle 1 utakmicu. 

 

Trejd ne mora da se odradi, al' mojne da kenjate bez preterane potrebe.

 

koliko vidim ovde svi kenjaju jer su propustili da odrade trejd za vucevica a ne zato sto je ovaj trejd za veto, jer i nije u sustini.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Wook said:

Ja sam prošle godine radio sličan trejd, nije bio Vučević, već Kapela i nisam dobio ništa uz Kapelu, a dao sam godinu mladjeg Milsapa, tada DD Ibaku i nekog bezveznjaka Hutchinsona, ali koji je tada bio starter sa dosta skokova, čak je zakačio i neki DD - može u ravan sa ovogodišnjim Batumom.

 

Jos je proslogodisnji Kapela mnogo duze bio projektovan da bude out 4-6 sedmica, vratio se pred plej of.

 

 Hvala ti Woochino ko bratu za tu pomoc. Bez tebe nasa trenutna renesansa (evo Enes dobio 21min naspram Tajsovih 6 i postavio 10+6, 4 ofenzivna od toga 5/10 solidno iz igre) ne bi bila moguca. Ako budemo u slicnoj situaciji samo u obrnutim ulogama ove sezone, Ejton je drogos i specificna glava o to mu obara value, iako tad bude imao neku drug related pauzu , Enes decko koji obecava te ceka uz jos nekog igraca, a mozda i 2 ranga Hacikurac.

 

18 minutes ago, Itachi Uchiha said:

A cus, prosle godine. Kao sto rekoh nije frka da trejd ne prodje, al' nemoj te price. 😄

 

A jel se secas sta si dao za Gobera kad si onomad uzeo titulu? 😄

 

  @Itachi Uchiha - Zaboravio si ko je jos bio u tom timu sa Wookom...

 

  Da, to je stvarno bilo ono, evo vam Gober upakovan u masnici za poneti. Kako je to proslo nije mi jasno i dalje sa ove distance obzirom da svi lude i za male stvari

 

  - Sto se mene tice, 'prevariti' nekog u trejdu je veliko maherstvo i veoma vazna i bitna stavka ove lige, osim ako nije nesto bas neposteno i ocigledno...  Grof i Zveki su vec krenuli u bespotrebno rasipanje resursa i pojacavanje rivala (klasicno B liga usko razmisljanje posle 2 dana fantazija i posle cela godina kukanja) , ako Klach nema nista da izgubi i hitno mu treba bilo kakva produkcija, Itachi je stari znalac i bar znamo da mu ovaj nije filijala kao Gaga->Wook konekcija koja je ove sezone pukla pa otud i vidimo skor na tabeli 😛  i Wookov pad jer nije vise siguran bez Gage... Ja sam za. Od nas allow.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, delgado said:

 

 Hvala ti Woochino ko bratu za tu pomoc. Bez tebe nasa trenutna renesansa (evo Enes dobio 21min naspram Tajsovih 6 i postavio 10+6, 4 ofenzivna od toga 5/10 solidno iz igre) ne bi bila moguca. Ako budemo u slicnoj situaciji samo u obrnutim ulogama ove sezone, Ejton je drogos i specificna glava o to mu obara value, iako tad bude imao neku drug related pauzu , Enes decko koji obecava te ceka uz jos nekog igraca, a mozda i 2 ranga Hacikurac.

 

 

  @Itachi Uchiha - Zaboravio si ko je jos bio u tom timu sa Wookom...

 

  Da, to je stvarno bilo ono, evo vam Gober upakovan u masnici za poneti. Kako je to proslo nije mi jasno i dalje sa ove distance obzirom da svi lude i za male stvari

 

  - Sto se mene tice, 'prevariti' nekog u trejdu je veliko maherstvo i veoma vazna i bitna stavka ove lige, osim ako nije nesto bas neposteno i ocigledno...  Grof i Zveki su vec krenuli u bespotrebno rasipanje resursa i pojacavanje rivala (klasicno B liga usko razmisljanje posle 2 dana fantazija i posle cela godina kukanja) , ako Klach nema nista da izgubi i hitno mu treba bilo kakva produkcija, Itachi je stari znalac i bar znamo da mu ovaj nije filijala kao Gaga->Wook konekcija koja je ove sezone pukla pa otud i vidimo skor na tabeli 😛  i Wookov pad jer nije vise siguran bez Gage... Ja sam za. Od nas allow.

Znam da je bio Gober u masnici. Znam jako dobro jer sam ga ja dao. Al' sta ces kad frka uhvati. 😄

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mr clutch said:

Kockam se. Mislim da ce podici brojke. Hteo sam Pata, ali Ucica ga ne da jer mu je omiljeni igrac. Mogao sam Slow Moa da uzmem, medjutim verujem da ce Batum biti bolji od njega

 

 

Hahaha Koja je to lažovčina, mada i ne čudi, kad je weeb.

 

Ne znam ima li potrebe da postavljam screenshot, gde meni u odgovoru na poruku kaže da nema tija para za koje bi dao J-Rich-a. 😁

A sada ga nudio za džak kompira. 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Magia said:

Mirise na prvi veto.

 

Milsap ove brojke nema sanse da drzi cele sezone, Batum izlazi iz povrede a Josh ulazi u povredu. 

 

Vucevic bi trebalo uskoro da se vraca.

 

Ja lično na Batum-a ne bi ovaj moj 10. waiver trošio, a ne nešto više.

 

Oni playoff videti neće, a imaju previše igrača kojima trebaju da se daju minuti, na pozicijama koje on pokriva.

 

Može privremeno dobar da bude, ali ni senka nekadašnjeg igrača.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

 

Hahaha Koja je to lažovčina, mada i ne čudi, kad je weeb.

 

Ne znam ima li potrebe da postavljam screenshot, gde meni u odgovoru na poruku kaže da nema tija para za koje bi dao J-Rich-a. 😁

A sada ga nudio za džak kompira. 😂😂😂

Screenshot_20191129_211130_com.android.chrome.thumb.jpg.5553314eda6bdb7f7ef0c3590c21ffc4.jpg

 

Evo ti Borivoje, da se ne mucis. Planski sam spustio da se ne vidi gde nudis Lena u paketu za Simonsa. 

 

Al' ako nadjes onu gde pise da necu da ga trejdujem i da nema tija para, ti slobodno okaci. 😄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Neka prvo ponove trejd, ostalo ce lako mozda prodje ko zna

 

52 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Hoces li da ponovis trejd da me ne grize savest sto sam vetovao....

 

Naravno da ne moze da se ponovi isti trade.... To sto si ti u medjuvremnu dobio paketic da glasas za, a nemas screenshot, je tvoj problem 😄

 

Zveki, obavio sam ja svoju duznost Jos jutros, kao svi penzosi, u 7 😴

 

I da, mrzim crni petak 😴

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa sad opet zbog nuba i preko veze zaposlenog Matica da smaram ljude da glasaju. Joj zivote lutalico. Nekom je stvarno zivot majka a nekom meceha, neko nema pojma a preko veze dobije posao a neko mora sve krvavim radom da zaradi. Nista natrag na projektovanje.

 

Pozivaju se:  @John Dies at the End @Miskooo @Wook @Nicklord @Malkolm Brogdon @Contador54 @Magia @Chaos Is Me @threepwood @maXa88 @delgado @Drakaris @jowanitza997 @zorex @Noćna mora B92 fantazera @LayupFromTheMidget @uini @nlavrnja

 

Da daju svoj sud o ovom trejdu :

 

404bf31326565117.jpg

 

Mogu da glasaju za trejd i protiv trejda to jest veto.

 

Glasanje mogu obaviti na ovom linku :  https://fantasy.espn.com/basketball/tradereview?leagueId=50835&transactionId=b74e7fc2-b1c1-4f72-beac-c2a67af12e8c&mode=vote

 

P.S.  Neutralni prepodobni preposteni Maxa ima novi nadimak Maxa Sapic ili Shapke iliti aka ko sam ja da sudim o novogodisnjoj rasveti i fontani. Mozda meni to nije po volji al ko sam ja da o tome sudim. Ko sam ja ? Ja sam neutralan.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Wook said:

@Itachi Uchiha dao sam Simmonsa za Gobera. Hajde što si uzeo Vučevića, već si dao mrtvog Batuma i dobio i Harrisa.

 

Od mene veto. Odigraću ovu sezonu pošteno do kraja, bez trejdova, a dogodine ne vidim smisla da igram, ako se ovakvi trejdovi nastave.

Rekoh u sezoni kad si uzeo titulu. Hint: Jared Dudley 😄

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Itachi Uchiha said:

Rekoh u sezoni kad si uzeo titulu. Hint: Jared Dudley 😄

 

 

Ne sećam se stvarno oko čega je bio trejd. Rudi te godine nije imao DD u proseku, nije bio ni blizu prve runde, kao Vučević sada. Hassan mi je doneo titulu.

 

Znam da su dizali frku zbog onog povredjeni CP - Jrue trejda, ali ovo je viši nivo. Simmonsa si dobio na znanje - skidam kapu, znao sam da će trejd da ti se isplati, ali ovo je smešno ako ti prodje. Daću ti ja Oladipa i Aytona, ako ti je zapelo.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Neklac da organizuje oprostajnu turneju. Ove sezone elita, pa ko zna kad. B liga nije uopste slaba, mozes slobodno da pitas Zvekija kako je tamo. 

Za tb cu zauvek biti elita. Došao sam sa dna do vrha, a u mom environment je to izuzetno teško. Kapira cupri? Jok, nikada ti nećeš biti primera. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Neklac da organizuje oprostajnu turneju. Ove sezone elita, pa ko zna kad. B liga nije uopste slaba, mozes slobodno da pitas Zvekija kako je tamo. 

 

Jesi se to uplašio povratka u Cvajtu (zajedno sa Debelim 😂) pa se plašiš da glasaš za veto?

 

Ozbiljno, ovo je žešća sprdačina od lige ako ovaj trejd prođe.

Weeb je dobio onog stat whore-a Simmons-a na poklon, a ovo bi već stvarno bilo previše.

 

@Zvezdinho Pali cikular, dok ja naručim Žegu Vasića preko Youtube-a! 😁😂😂

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Jesi se to uplašio povratka u Cvajtu (zajedno sa Debelim 😂) pa se plašiš da glasaš za veto?

 

Ozbiljno, ovo je žešća sprdačina od lige ako ovaj trejd prođe.

Weeb je dobio onog stat whore-a Simmons-a na poklon, a ovo bi već stvarno bilo previše.

 

@Zvezdinho Pali cikular, dok ja naručim Žegu Vasića preko Youtube-a! 😁😂😂

Dogovori se Mico, jel stat whore ili ce tesko do statsa jer je puno gladnih usta u Fili. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Itachi Uchiha said:

Dogovori se Mico, jel stat whore ili ce tesko do statsa jer je puno gladnih usta u Fili. 

 

 

Videćemo do kraja, da li će ponoviti sedmicu kao prošlu, pa ćemo pričati.

A da je najgori stat whore (jedan od), u to apsolutno nema sumnje.

Grozna njuška, kad se samo setim kako se plakalo za jednog Westbrook-a, koji je gospodin i Igračina (obratiti pažnju na veliko slovo) za sve likove poput tog tvog.

 

Iskreno, nimalo mi nije žao što mi ga nisi dao, jer se još uvek pomalo gadim sebi zbog onog draftovanja Lemprona, kad sam protutnjao kroz B ligu poput super-brzog voza(a evo prošlo je godinu i po od tada).

Ali jbg. za to mogu Viniju da zahvale, jer nije da ga nisam upozoravao da ne čačka mečku. Probudio je zmaja, i posle su svi ispaštali zbog njega. :classic_sleep:

 

A ono za Len-a, naterao si me da ponovo prođem kroz poruke, jer vrlo dobro znam da ga nikome nisam nudio (a da očekujem nešto od njega, valjda jasno govori to što još uvek nije dropovan, iako je bio healthy DNP na prošloj), i moram priznati da nisi u potpunosti slagao, ali opet je to bila poluistina.

 

Pomenuo si ga sam, kad sam rekao da bih dao drugog centra, a ne TT. A to se sasvim slučajno poklopilo sa one njegove 2 odlične utakmice, tako da rekoh sebi, ako te zanima, dao bih ga, što da ne.

Inače nikad ne nudim likove poput Batum-a u trejdu (granični FA), izuzev ako ne naglasim da je u pitanju kusur/dodatak, ili ako je u pitanju ograničena vrednost upotrebe, poput recimo Bamba-e ili Zvekijevog Baynes-a. I ako je druga strana zainteresovana za iste, podrazumeva se.

 

A kako si ti uspeo da ubediš Clutch-a u ovo, pojma nemam. Doduše, čoveka je baš loše krenulo i nalazi se u naizgled bezizlaznoj situaciji, ali ovo baš deluje kao očajnički potez. Prava si hijena, stalno vrebaš sledeću žrtvu iz prikrajka. 😁

 

Tako da @Zvezdinho samo cepaj mail-ove, oko ovoga nema razloga da te grize savest. 😁😂

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...