Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

13 minutes ago, Zvezdinho said:

Kakav sam zajeb uradio sa stavljanjem Hartenstajna a imao Redika i Vagnera na klupi. Stvarno sam degenerik.

Dobro to znamo :whistling: :lol_2:

:classic_tongue:

 

Nego Zems, pomozi bre, daj neki trade s' popust, vidis cu ispadnem iz ligu :classic_sad:

 

'ce se oduzimo, kako gi dolikuje, ki' svaki gastarbajteri :wink2:

 

:ss:

Link to comment
Share on other sites

Kako sam doktorski pokupio ovog Bates-Diopa. Oduzio mi se 16p (6/9 FG) , od toga 4 trojke, po 2 off i deff skoka i 1 kradja. 

Momak sa Floride odigrao nesto posle par partija zatisja.

Hasan nastavlja da fantazi-terorise, za 23min  21p  (8/13 FG & / 5/5 FT) + 16sk, blokada za samo 22 minuta!

Enes ako nista napunio ofanzivne skokove i ukrao 4 lopte, za opet kratko vreme na parketu (Jebo te Tajs, Stivensu zlocincu, a pisalo da nece igrati govedo)

 

    Hood je takodje odigrao efikasno 5/6 iz igre...  CJ i Davis odlicni,  Tedi Jang i Sruder su jedino bili bledi, ali sve u svemu moze biti ovo lepa pobeda.. Uzeo sam i Dedmona jutros, reko mozda krene i njega kao na ovoj prosloj... 

 

   @uini Maxa kaze da ponovo oseca zar za igrom 😂

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, delgado said:

... 

 

   @uini Maxa kaze da ponovo oseca zar za igrom 😂

 

 

samo neka nam se on zabavlja. 4-16 iz free agency igre po veceri. ponekad mi se cini kao da imate 21 izmenu po nedelji

 

podsetio me je na zapis iz jednog lifta "mi pijemo, padamo, ustajemo ali nikad ne odustajemo"

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dobar duel igramo zveki i ja, sve osim ft je manje vise zivo....

Melo jebala te post igra 3 sine, to mi treba. Odlican potez zveki imao si ceo tim ali morao si ne 1 vec 2 izmene da napravis....  svaka cast...

vratio se winslow solidan sinoc 10/7/3/1 uz los fg, solidan debi winslowa 

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Dobar duel igramo zveki i ja, sve osim ft je manje vise zivo....

Melo jebala te post igra 3 sine, to mi treba. Odlican potez zveki imao si ceo tim ali morao si ne 1 vec 2 izmene da napravis....  svaka cast...

vratio se winslow solidan sinoc 10/7/3/1 uz los fg, solidan debi winslowa 

 

Dobar je tebi kad ces da uzmes sveee kategorije, collect them all.

 

final_5ddfe103c83c6300138b14ae_282997.gi

 

 

Redik je imao vise skokova, poveo bi u trojkama da sam ga stavio i skokovi bi bili izjednaceni i sve to bez Dzimi Batlera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Thanose s obzirom kakav si imao day 1 svaki kiks ce da odluci na kraju. Ajd nisam uzeo u utorak Bareu posto nisam hteo da bacim centra iz Solt Lejk Sitija posto se nije znalo dal igra Gober, ali ovo sa Hartenstajnom je tezak kiks.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...