Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Ne kenjaj Maticu, pobedio si, samo je pitanje sa kojim rezultatom, ja se nadam 5-7-1.

 

Auuu Procke propao si kao muda kroz pocepane gace. I Nicklord te razbija. Daj bre uozbilji se malo, ne bi voleo da udjes u PO, al ne bih voleo da ispadnes. Dobro , ako budes ispao ponudice ti Mile coownersko mesto ako se plasira u A ligu.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

On 11/30/2019 at 10:07 AM, Itachi Uchiha said:

Ako KAT menja tvoju politiku trejdovanja Jokica, javi se. 😄

 

bolje pojačaj malo ponudu za vučevića i ostavi čoveku harrisa džinovića, ionako ti je josh jedan od omiljenih  : I

 

 

---

častila me somborska-tripica još jednom sranje partijom, to je najmanje što može da uradi pošto sam ga ja promovisao u fantazi relevantnost & prvi pokupio sa FA @maXa88

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, uini said:

 

bolje pojačaj malo ponudu za vučevića i ostavi čoveku harrisa džinovića, ionako ti je josh jedan od omiljenih  : I

 

 

---

častila me somborska-tripica još jednom sranje partijom, to je najmanje što može da uradi pošto sam ga ja promovisao u fantazi relevantnost & prvi pokupio sa FA @maXa88

Nije problem da se pojaca, no @mr clutch nije nesto preterano aktivan, a koncepciju ekipe gledam da promenim sto pre tako da je sve dostupno, pa cemo da vidimo na koju stranu ce da pretekne. Nervira me ova jack of all trades, master of none ekipa. 😄

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Itachi Uchiha said:

. Nervira me ova jack of all trades, master of none ekipa. 😄

 

zavisi kako gledaš na tu situaciju. takve ekipe mogu od svakoga da izgube ali i da ošure puno jače od sebe. a tvoja ekipa je u top4 najjačih, tako da nije frka

 

 

edit: ja npr uvek furam tu "jack of all trades, master of none logiku", samo što sam sad sticajem okolnosti, pre svega odabirom dončića i montrezl harrella upao u drugi trip.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

 

zavisi kako gledaš na tu situaciju. takve ekipe mogu od svakoga da izgube ali i da ošure puno jače od sebe. a tvoja ekipa je u top4 najjačih, tako da nije frka

 

 

edit: ja npr uvek furam tu "jack of all trades, master of none logiku", samo što sam sad sticajem okolnosti, pre svega odabirom dončića i montrezl harrella upao u drugi trip.

Jack of all trades je kul za regulare, a tu sam vec skroz ok, vreme je da se betonira 5-6 cat, da sam bardo jos nekoliko i da teram dalje. Pa cemo da vidimo sta ce da se puntuje u zavisnosti od toga sta trejdujem. 😄

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Itachi Uchiha said:

Jack of all trades je kul za regulare, a tu sam vec skroz ok, vreme je da se betonira 5-6 cat, da sam bardo jos nekoliko i da teram dalje. Pa cemo da vidimo sta ce da se puntuje u zavisnosti od toga sta trejdujem. 😄

 

meni je ta taktika uvek donosila semis ili makar 1/4finals. e sad, fakat ti imas vece ambicije po sezoni pa pokusavas ove necastive trejdove, sam cu izaci

Edited by uini
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zvezdinho said:

Ne kenjaj Maticu, pobedio si, samo je pitanje sa kojim rezultatom, ja se nadam 5-7-1.

 

Auuu Procke propao si kao muda kroz pocepane gace. I Nicklord te razbija. Daj bre uozbilji se malo, ne bi voleo da udjes u PO, al ne bih voleo da ispadnes. Dobro , ako budes ispao ponudice ti Mile coownersko mesto ako se plasira u A ligu.

Nije ovo gotovo okrenuces ofanzivne, 3 i to su itekako zive.

Link to comment
Share on other sites

I ja volim te jack of all trades ali bude bas zajebano kada naletis na neku ekipu koja je jednodimenzionalna i imaju dobru nedelju (npr Brogdonova) onda gubis automatski te njihove kategorije i mora bas da se dobro gadja na fa da izvuces pobedu.

@mr clutch jel ima ponuda za vucka ili da slajdujem u dm sa pitanjem Sta trazis?

Link to comment
Share on other sites

Kao što to uvek biva, kad god nastane neko komešanje oko trejda(povreda, delay ili veto), uvek igrač(i) nuđeni od jedne strane se raspadnu, dok ovi sa druge procvetaju. Tj. barem na utakmicu-dve. 😁 Mislim da je to sad već nepisano pravilo.

 

@Drakaris predaj Grofe FG% i zahvali se bogu i meni, što mi se raspala ekipa ove sedmice i što nisam hteo izmene da vršim.

Ovaj X ti je više nego što si zaslužio. 😁

Takođe, predaj Lauri-ja, sad je valjda jasno da te zlatokose jedino kod mene rade pos'o, tj. mogu da proigraju 

Dobićeš nešto kvalitetno zauzvrat. 😉😈 

 

 

Edit:

Umalo da zaboravim.

Prvo da se zahvalim mladom gosn. Boucher-u.

Lavovski se borio dok je bio u sastavu i to mu neće biti zaboravljeno.

Puno sreće u nastavku karijere. 👍

 

Sad je tu jedan od omiljenih FA, kojeg nikako nisam uspevao ovde da pokupim u poslednje 2 sezone. Veliki Tyus Jones😁 (sad uleće Vini sa onom njegovom foritzom).

Nadam se da ovaj tvoj neće puno odsustvovati Grofe. Pošto kažu da je week to week, dovoljne su i 2 sedmice Tyus-a, ali one njegove starterske 😎 da premostim dok mi se ne kompletira ekipa, posle i on može na odmor, kao i Boucher. 😳

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne znam zasto seres, kad si pobedio. Ja sam mogao do neresenog da nisam stavljao onog tupka Hartenstaja, posle me i povrede unakazile. Nasao si jos da kenas u momentu kad me je samo Ingram zajebao za 18k.

Edited by Zvezdinho
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...