Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Sta je ovo nema trejdova ?

Grofa sta trazis za Markanena?

vucino ziv li si daj nekog C koji lupa 10 banana.

Brogdone daj..... ti nema sta da das sorry 😐 

Markanen za Hilda, real deal u ovom trenutku. U februaru ce Lauri da poskupi. 

42 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Gde je Markanen na rateru?

 

Nesto mi ubagovalo pa vidim samo prve 2 strane.

Meni su bitne njegove partije u fantazi PO-u. Sada se tripuju da su neka PO ekipa, pa pokusavaju da igraju neku "smislenu" kosarku i onda svaka shusha ima 10 suteva. Leci ce to na svoje tokom sezone. Lavin ce cak da ima i nerealnu produkciju, vrednog pika prve runde. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

 

pa pokusavaju da igraju neku "smislenu" kosarku

Ne gledas ih ocigledno. Pa tamo se ne zna apsolutno nista. Lavin, Markanen i Cobi imaju maksimalnu slobodu da budu crne rupe i pale iz svih pozicija, pa ih onda malo Bojlen benchuje da uspostavi autoritet.

 

Niko ne drzi Markanena vezanog, samo jednostavno lik igra lose kao i cela ekipa, ako ne ode Bojlen isto ce biti i u fantazi PO.

Link to comment
Share on other sites

Jedan od retkih koje ne gledam uopste su Bulsi. 

Jeste, Markanen ima slobodu bez granica sa prosekom 10 suteva po utakmici. Sta bi po tvom bilo da nema bezgranicnu slobodu 😄

 

Provuci cu se u PO, onda se cuvajte. Boro i Wook cuvaju igrace ne trejduju ih, a misle da ce zaigrati PO. Evo Wook sad puca od ljutih papricica ubedljivo. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Jedan od retkih koje ne gledam uopste su Bulsi. 

Jeste, Markanen ima slobodu bez granica sa prosekom 10 suteva po utakmici. Sta bi po tvom bilo da nema 😄

 

Provuci cu se u PO, onda se cuvajte. Boro i Wook cuvaju igrace ne trejduju ih, a misle da ce zaigrati PO. Evo Wook sad puca od ljutih papricica ubedljivo. 

Pa ocigledno je da ne gledas. 

 

To sto nema suteve ne znaci da ga ogranicava bilo ko, nego da igraju budjavu kosarku i da niko ne moze da mu iskreira bilo sta, vec se przi samo izolacija, a tu je ipak Lavin na prvom mestu kao najveca crna rupa u ekipi. Ne pomaze ni Cobi Vajt.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, uini said:

 

 

samo neka nam se on zabavlja. 4-16 iz free agency igre po veceri. ponekad mi se cini kao da imate 21 izmenu po nedelji

 

podsetio me je na zapis iz jednog lifta "mi pijemo, padamo, ustajemo ali nikad ne odustajemo"

 

  Ja generalno mislim da radimo dobar posao osim tih bagovanja kao sto su dropovanje KCP od strane i Maxe, i s moje Gallowaya, to su jedine 2 greske, sve ostalo je idi mi-dodji mi. Duncan Robinson je prelomio protiv Chaosa (sasuo covek 9 trica u tekmi kao da je Stephen licno) i generalno je ok pogodak, KCP sam namirisao i krenuo je da isporucuje da bi se Maxa zajebao za Aminua, ali ovaj Bates-Diop batica moze biti veoma koristan kao FA dodatak. Onda sam ja pre neko jutro digao Dedmona koji je poceo da dize formu, a jutros Maxa Ilyasovu, jednog velikog kralja. Ako nista gledamo sta nam treba, rotiramo i uzimamo po potrebi..  

 

  Fail sa Enesom je ogroman i sad vec ne mozemo nicim i nikako da se opravda ali van toga sam fino gadjao

 

  #Davis potpuno opravdava poziciju 

  #Hasan 12. na rateru uzet u IV!! rundi -> Najbolji pik drafta za sada

  #CJ 44 na rateru, III runda

  #Barton 75 -> IV runda...

 

   I da ne idem dalje i sad i jebes player rater koji u sustini koliko je matematicki do kraja proracunat, fantazi je drugacije koncipiran i ugl. sluzi da ti prikaze malo koliko si dobro draftao/sjebo, a Wooku je oduvek sluzio da promovise igrace i nudi prevara trejdove, sada vidim i Grofu... Da sam uzeo normalnog, pa cak i losijeg pika da kazes lose igra za pika II runde ovaj tim bi verovatno bio conentder, ali zajebao sam se, aktivno je i ovako, sta sad ...  Ovu nedelju bi trebalo da zavrsimo bar sa ovih 10 kategorija, a mozemo da dobijemo apsolutno sve osim turnovera i nereseno TD posto nemam TD igraca u timu. Onda sledi veliki derbi protiv LAvrnje koji je prilicno jak ove sezone (U njegovom standardu), ali nekako je tradicija na nasoj strani debelo, ja se ne secam @nlavrnja kad si nas zadnji put dobio, cak smo te otresli i prosle sezone kad smo zavrsili kao 16.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Zvezdinho said:

Ja nudim za Ala jedan rest ili odmor u Sopotu.

 

Nabavio si vaucer, ili si se slizao sa "Batom" ( ovim nasim ) 😛

 

5 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Sta bi se nudilo za gospodina Ala koji radi sve po malo i bukvu zvanu Adams koji je mini Jokic postao

 

Mozemo da nastavimo ove vise mesecno/godisnje pregovore 😛

 

Salji predlog 😄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Kao vlasnik Hasana od prosle godine, moze se reci da stvarno igra bolje nego prosle(barem za fantazi) sada videcemo kada se vrati nurkic kako ce da izgleda, meni se raspao u Po sva sreca pa sam bio dovukao bama prosle godine

Bolje da si dovukao neku vracaru da ti skine taj PO choke. 

 

Da krene na vreme trash talk, imamo duel sledece nedelje. 😄

Edited by Itachi Uchiha
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Niko nece te starkelje sto ih nudis kao da je blackfriday. Valjda ce jebani serge da se vrati za sledecu nedelju kada je odlucio da preskoci zvekija, pa da budes rutiniran

Samo Favors da sredi personal issues i toeto. 

 

A za rutiniranje, ko zna, dobar si ti u regulare, posle pucas pod pritiskom. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1/1! 😳 

 

Ne ozbiljno, ovo je stvarno pljačka.

Meni je tražio CP3 + Holmes samo za Vučevića, što je bolji paket nego sva ova trojica zajedno, da ne pominjem dodavanje Harris-a.

 

Od mene veto, a @mr clutch neka se javi kad se poništi, da nastavimo pregovore i završimo neki valjan trejd do kraja vikenda, sad odoh na neko veselje. 😁

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mr clutch said:

Vucevic nece igrati jos dve nedelje. Gordon i Russel su takodje na O. DA ce se vratiti narednih dana. Mislim da ce Batum podignuti brojke. Dobijam vise upotrebljivih igraca u rosteru, a malo ih imam.

 

 

okej. ako ne prodje trejd, javi se da obavimo nesto

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poklon je ovo. Vucevic je fantazi zver. Doduse, Neklac se i zvanicno oprasta od elite. Ovako je postojala sansa da ga Vucko povadi. 

 

Uchiha napravio mocnu ekipu. Simons, Tauns, Micel, Vucevic, plus ako mi Fejvors otera Hejza na klupu, to je nekih 28-29 minuta, DD zver. Garris uvek moze da procveta u toku sezone. Posle Uinija favorit za pehar. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

Poklon je ovo. Vucevic je fantazi zver. Doduse, Neklac se i zvanicno oprasta od elite. Ovako je postojala sansa da ga Vucko povadi. 

 

Uchiha napravio mocnu ekipu. Simons, Tauns, Micel, Vucevic, plus ako mi Fejvors otera Hejza na klupu, to je nekih 28-29 minuta, DD zver. Garris uvek moze da procveta u toku sezone. Posle Uinija favorit za pehar. 

Kada da me povadi. Sa jos dva ubedljiva poraza sam u b ligi.

 

Tebe razbijam i sa ovim segunda timom

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...