Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Sto da ga gase kada nije igrao do februara? Eno ga Gaga u b ligu zbog njega. A tek sto je gazio u Po mucenik odigrao cela 22 meca u sezoni zbog povrede prsta.

samo vucina da ne upadne u prevelik ambis i eto tebe u b ligi, ako slucajno prezivis sledece godine ne gine b liga.

Povredio je stopalo i nije bilo naivno.

Gaga je sam kriv sto ga nije trejdovao, a bio je u velikoj nevolji.

 

Lav igra do kraja sezone, sem u slucaju neke povrede. Niti imaju ikakav veliki prospekt na klupi, sem ako ne mislis na Nensa 🤣😂

 

Hehe, daleko sam od ispadanja, suvise jak tim imam. Mogu lagano i bez Bukera i Lava da igram, ne bih ispao. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Drakaris said:

Povredio je stopalo i nije bilo naivno.

Gaga je sam kriv sto ga nije trejdovao, a bio je u velikoj nevolji.

 

Lav igra do kraja sezone, sem u slucaju neke povrede. Niti imaju ikakav veliki prospekt na klupi, sem ako ne mislis na Nensa 🤣😂

 

Hehe, daleko sam od ispadanja, suvise jak tim imam. Mogu lagano i bez Bukera i Lava da igram, ne bih ispao. 

Kao i Sarlota sto ima velikog prospekta na klupi na C u vidu Biyomba. Tako i ovi imaju  Nancea ali jure kuglice a ovaj ce da smeta.

Link to comment
Share on other sites

Just now, LayupFromTheMidget said:

Kao i Sarlota sto ima velikog prospekta na klupi na C u vidu Biyomba. Tako i ovi imaju  Nancea ali jure kuglice a ovaj ce da smeta.

Slaba ti je Maticu komparacija. Moras da poradis na tome, mozda je to kljuc za neki veci uspeh. 

 

Kevina Lava uporedjujes sa njima trojicom, koji su nista drugo, nego obicni prasinari. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

Slaba ti je Maticu komparacija. Moras da poradis na tome, mozda je to kljuc za neki veci uspeh. 

 

Kevina Lava uporedjujes sa njima trojicom, koji su nista drugo, nego obicni prasinari. 

 

 

Pa bravo genije mozda stignes do zakljucka, zasto ovaj sto nije prasinjar najvise smeta tankovanju.? Tik tak tik tak, a da moze da donese pobede koje Cavsima nisu potrebne.
Bravo grofe ole dobar zakljucak, ne sigurno im je prioritet da Love puni stats a ne da uzmu sto bolji pik a borba na dnu je surova,  ne brini se tako je i Markanen top 20 igrac u tvom nekom univerzumu.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I bre Maticu, umesto sto trosis vreme i energiju na ove bezvezne rasprave, "idi" smisljaj neki predlog za trade 😜

 

Jedna, ne daj boze "povreda" , dva losa kola sa "userima" poput tebe I @uini-ja, i u zoni ispadanja si, znamo svi.

 

edit: jbeni autocorrect 😁

 

 

 

 

Edited by John Dies at the End
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, LayupFromTheMidget said:

Pa bravo genije mozda stignes do zakljucka, zasto ovaj sto nije prasinjar najvise smeta tankovanju.? Tik tak tik tak, a da moze da donese pobede koje Cavsima nisu potrebne.
Bravo grofe ole dobar zakljucak, ne sigurno im je prioritet da Love puni stats a ne da uzmu sto bolji pik a borba na dnu je surova,  ne brini se tako je i Markanen top 20 igrac u tvom nekom univerzumu.
 

Lav im uopste nece smetati u toj nameri. Oni su bukvalno najlosija ekipa na istoku, gori i od Niksa. Bukvalno igraju neki evrokup igraci. Da se ne govori da tankovanje danas ima sve manje smisla, jer zavisi dosta od lutrije sta dobije, pa tako mogu imati najgori skor, pa dobiti 6. mesto, kao Finiks ove godine. Takodje, Sekston i Garland moraju sa nekim i da igraju, oni su jos tinejdzeri i igranje sa Lavom kao NBA sampionom i velikim iskustvom ce im dosta pomoci da i sami napreduju. 

Takodje, ni gasenje ne ide tek tako sto stisnes enter i gotovo je. Lav bi postao nezadovoljan i zatrazio bi trejd. Gasenje se radi u dogovoru igrac=fransiza. Lav je takodje i vrlo svestan da moze biti trejdovan, dok si rekao keks. Njega buducnost i ne interesuje previse s obzirom u kakvoj se ekipi nalazi i koliko godina ima. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ahahhaha jbt kakav univerzum. A ako se naljuti Kavsi ce da kazu nemojjjjj Kevine da se ljutis i trazis trejd, mi necemo da uvalimo injury prone 30godisnjaka koji prima 30 miliona, nemoj slucajno da trazis trejd... necemo assete za tebe... 

ahahahha i BUKVALNO nisu najgori na istoku posto nisu na 15 mestu..
@debeli cekaj da se vrati Ibaka da vidim  sta mi fali kada mi je full tim, verovatno jos 1 suter za 3 ako melo nece da sutira trojke

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koji sve dunsteri primaju 25-30 miliona, Kevin Lav je elitan. On bi podigao nivo igre mnogim ekipama. 

 

Porter i Derozan primera radi primaju toliko, Lav je miljama iznad njih.

I ovo "injury prone" je toliko isforsirano. Da je tako, Dzejms prvi ne bi zeleo Dejvisa u ekipi. Gluposti. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

I pre sezone su rekli Cavsi da ce Lav verovatno biti dosta jako odmaran tokom sezone, ako ne bude trejdovan.

 

Ne postoji nijedan razlog da on sljaka neke ozbiljne minute tamo posle januara, nista cudno da puste Nensa da se izivljava kao prosle godine.

 

Nema to veze sa prospektima, Nens je bezveznjakovic, nego nema potrebe da rizikuju bilo kakvu povredu Lava i tako mu obore trejd value.

 

Zeler je isto crkotina, samo je pitanje koliko ce tekmi propustiti tokom sezone.

 

I samo da dodam, Klinte popij ferveks jebote sta radis covjece.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

U tome je i razlika, bice odmaran, mozda i manje, nego Kavaj, sve zarad moguceg trejda. Nece biti nikakvih problema da propusti koju tekmu. Potpuno je drugo reci, "ugasen".

Bukvalno nisam to napisao, nego da su rekli da ce bas solidno biti odmaran.

 

Nema poente da on sljaka na 100% ako se ne bore za PO.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Bukvalno nisam to napisao, nego da su rekli da ce bas solidno biti odmaran.

 

Nema poente da on sljaka na 100% ako se ne bore za PO.

Pa solidno cemo i da vidimo. Nego ko ce da igra umesto Lava? Mekinija da uvezbavaju? Oni na centarskim pozicijama nemaju, pa cak ni mini prospekta. Ne vidim takodje po cemu bi se prosla sezona mnogo razlikovala od ove, jos se cak u prosloj sezoni vracao povredjen, da bi igrao mesec dana. I to u rovitom stanju. Mogao je komotno da preskoci i to jos malo sto je ostalo, zbog trade value i mogucnosti povrede. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Kao kao sto Stef propusta 15 godina zbog loma ruke tako ce i Love na prvu sitniju povredu da propusti 15 utakmica.

Nece biti da je isto. Kariju je buducnost potpuno izvesna. Kevinu nije. Stefa nece da trejduju sigurno, takodje zna i da njegovim neigranjem cak i pomaze klubu da dobije TOP5 pika u kom ce da ostane kao glavna figura. 

Sta ima Kevin od svog neigranja i sto ce klub da dobije bolji pik, kada covek zna da ce biti jednog trenutka trejdovan. Kevin Lav nije bilo ko. Moze da postane nezadovoljan i trazi trejd. I onda se vracamo na ono, Lav ima vrlo dobar ugovor u odnosu kakvi neki "igraci" imaju. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Malkolm Brogdon said:

I pre sezone su rekli Cavsi da ce Lav verovatno biti dosta jako odmaran tokom sezone, ako ne bude trejdovan.

 

Ne postoji nijedan razlog da on sljaka neke ozbiljne minute tamo posle januara, nista cudno da puste Nensa da se izivljava kao prosle godine.

 

Nema to veze sa prospektima, Nens je bezveznjakovic, nego nema potrebe da rizikuju bilo kakvu povredu Lava i tako mu obore trejd value.

 

Zeler je isto crkotina, samo je pitanje koliko ce tekmi propustiti tokom sezone.

 

I samo da dodam, Klinte popij ferveks jebote sta radis covjece.

 

Bas ste nasli kada ce da povedete raspravu i dizes cenu Nensu...bas sam mislio da pitam za njegovo zdravlje 😴

Link to comment
Share on other sites

Naduvas mi se , znate vec cega :classic_biggrin:, Fidzeralde 😴

 

DSJ is averaging a career-worst 5.1 points and 2.6 assists per game this season, while shooting just 34.3% from the floor. However, Fiz still belives Smith will starting taking major steps forward. "I see him playing with a much more clear head, and just with more purpose. And his conditioning is starting to really get there. He’s pushing the pace, he’s starting to pick up the ball again, where he’s defending three-quarter court," Fizdale said. "He’s just getting his confidence back and that’s the biggest part of it to get him to be who he can be."

 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...