Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

18 hours ago, LayupFromTheMidget said:

I zveki usitnio prvog pika pa je u gornjem esalonu sto se tice ekipa. Sve ispod 8/4 je poraz za tebe, ako izgubis od holmesa, tt i ostalih bezveznjaka odmah razbijaj ekipu sa trejdovima

Samo sto su Holms, TT i ostali bezveznjakovici bolji nego neciji treci pikovi.

Holms 30, TT 27, Glen 73 na player rater.. . Kada nema Vucka, Bamba stavlja produkciju TOP80 bez problema. Bucer takodje moze biti veoma opasan. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Jeste sramota izgubiti od tima koji nema 3 najbolja igraca koji deo ti tu nije jasan?

Kako nema tri najbolja kad su tu Holms i TT. Irving ce da odigra takodje 2 meca, kao i moj drugi pik. Zajon tek treba da dokaze da li vredi i za TOP50. 

Link to comment
Share on other sites

Ocigledno da hoce da igra protiv 13 markanena pa kuka, jbt glen robinson 3. To je kao da neko kuka sto igra protiv mocnog Pj Tuckera 72 na rejteru. Doduse resio je gospodin tucker fg proslo kolo !!!

pa kaze lma 16, isak 33, dzimi34, brajant 38, graham 53, wagner 67, rozier 70 i bridges 100 😕

kuku to samo meni moze da se desi da protivnik ima ovoliko u top 100 jos mu fali baynes 😕

jbt kuka unapred sto igra protiv Glena robinsona 3, da igras protiv zvekija ne bi smeo od straha da odes na aplikaciju dna vidis rezultat ipak ima 67 wagnera?

@Zvezdinho pa ti imas 2 elitna fa uboda u top 67 fino

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, maXa88 said:

Gde gledate to?

 

Koji je kanter na listi?

Bolji je od Rj bareta  i joe englsa mozes da slavis! Ako ovako nastavi stize i mocnog stevana adamsa 

Grofe dam ti White za Bareta moj je bolji 50 tak mesta. Povlacim ponudu mnogo je bolji moj, ali kada dignem do petka Furkana mozemo da pricamo furkan za baret, iako je furkan bolji castim te posto sam dobar covek

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste, samo nema sramote izgubiti od Borinog tima. Moja ekipa je takodje pogodjena povredama. 5 DTD-a i 2 O (6. i 7.pik). Da se ne govori i da s ovakvim/takvim igracima ima poprilicno bolji raspored od moje ekipe. 

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Bolji je od Rj bareta  i joe englsa mozes da slavis! Ako ovako nastavi stize i mocnog stevana adamsa 

Grofe dam ti White za Bareta moj je bolji 50 tak mesta. Povlacim ponudu mnogo je bolji moj, ali kada dignem do petka Furkana mozemo da pricamo furkan za baret, iako je furkan bolji castim te posto sam dobar covek

Baret ce u drugom delu sezone da bude tata za Hilda. 

Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, Drakaris said:

Jeste, samo nema sramote izgubiti od Borinog tima. Moja ekipa je takodje pogodjena povredama. 5 DTD-a i 2 O (6. i 7.pik). Da se ne govori i da s ovakvim/takvim igracima ima poprilicno bolji raspored od moje ekipe. 

Baret ce u drugom delu sezone da bude tata za Hilda. 

Kao sto je Markanen top 20?

meni od badija samo trebaju 3 nista vise nista manje, njegov Kenardov i Melov zadatak je da sutiraju do smrti 3 da dobijem tu kategoriju.

neka baret stigne prvo furkana pa onda white daleko je Budi i po rejteru i igracki. Doduse kada vidim da ima gori fg od badija koji sutira  celih 10 trojki po mecu nisam nesto optimista

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Drakaris said:

Jeste, samo nema sramote izgubiti od Borinog tima. Moja ekipa je takodje pogodjena povredama. 5 DTD-a i 2 O (6. i 7.pik). Da se ne govori i da s ovakvim/takvim igracima ima poprilicno bolji raspored od moje ekipe. 

 

Bila bi sramota jer mu je Kolins suspenZovan, da nije ne bi bila sramota. Inace Borivoje ima solidnu ekipu, ako je potcenis mozes lako da izgubis. A sto ovaj kuka  kad vodi ?

 

Al potrosiste tolike bajtove na ovako nebitnu temu a Batler mi ne igra veceras. Dezintegrisao ga Thanos, ne znam koj moj je putovao u Hjuston kad ne moze da igra.

I najvaznije pitanje dal da igram na Badija Hielda plus 21,5 . Ako igram i ne izadje popizdecu, ako ne igram a izadje opet cu da popizdim, ne valja kako god okrenes.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

grofe, jesu normalni ovi, znaju li bre šta je treća runda BRE

 

Quote


CODY ZELLER
C, CHARLOTTE HORNETS

Cody Zeller (hip) will not play on Wednesday against the Pistons.
He was called probable for this one, so this is a surprise. Zeller hasn't played well and his minutes have been cut lately, so perhaps the team is being careful while giving Bismack Biyombo a shot at added playing time. Zeller is a low-end hold at best in 12-team leagues.

 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...