Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Gluposti, Bejns ce imati 20 minuta. Sasvim dovoljno. Ali povodom ovog trejda stvarno popust tezak , sto nije ni cudo posto je black Friday. Mislim jebeni Batum.

 

Cekaj bre, pa on je pored Vucevica dobio i Geri Herisa :roflmao:Pa sta je bre ovo, kakava je ovo sprdnja, zajebancija od trejda. Japanac daj bre coveku postenu ponudu a ne ove polovnjake, kakva je ovo sprdnja.

 

Necu da saljem cirkular, ovde cu da naglasim da treba da se glasa ( moram jer Matic ne zna komesarske opcije jer je zaposljen preko veze :classic_unsure:).

 

Pozivaju se:  @John Dies at the End @Miskooo @Wook @Nicklord @Malkolm Brogdon @Contador54 @Magia @Chaos Is Me @threepwood @maXa88 @delgado @Drakaris @jowanitza997 @zorex @Noćna mora B92 fantazera @LayupFromTheMidget @uini @nlavrnja

 

Da daju svoj sud o ovom trejdu :

 

404bf31326565117.jpg

 

Mogu da glasaju za trejd i protiv trejd to jest veto.

 

Glasanje mogu obaviti na ovom linku :  https://fantasy.espn.com/basketball/tradereview?leagueId=50835&transactionId=a7a880f9-726f-4950-87dc-1b2d75333961&mode=vote

 

Idemo.

 

giphy.gif

 

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

sad mozda i nece biti mnogo. vucevic je zajebano dobar asset, ja ga ne biram jer ne volim kako igra irl ali je dovoljno opasan za fantaziju

Dobar je Vuc. Puni sve kolone osim stealsa

9 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Bridgesa ni ja ne bih dao da imam njegov tim ima 3 od 5 korisnih iz sarlote.

Redika je gledao da uvalja do juce 

Jbg ocigledno da nece Redicka da uvalja meni

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam prošle godine radio sličan trejd, nije bio Vučević, već Kapela i nisam dobio ništa uz Kapelu, a dao sam godinu mladjeg Milsapa, tada DD Ibaku i nekog bezveznjaka Hutchinsona, ali koji je tada bio starter sa dosta skokova, čak je zakačio i neki DD - može u ravan sa ovogodišnjim Batumom.

 

Jos je proslogodisnji Kapela mnogo duze bio projektovan da bude out 4-6 sedmica, vratio se pred plej of.

Edited by Wook
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Wook said:

Ja sam prošle godine radio sličan trejd, nije bio Vučević, već Kapela i nisam dobio ništa uz Kapelu, a dao sam godinu mladjeg Milsapa, tada DD Ibaku i nekog bezveznjaka Hutchinsona, ali koji je tada bio starter sa dosta skokova, čak je zakačio i neki DD - može u ravan sa ovogodišnjim Batumom.

 

Jos je proslogodisnji Kapela mnogo duze bio projektovan da bude out 4-6 sedmica, vratio se pred plej of.

A cus, prosle godine. Kao sto rekoh nije frka da trejd ne prodje, al' nemoj te price. 😄

 

A jel se secas sta si dao za Gobera kad si onomad uzeo titulu? 😄

Edited by Itachi Uchiha
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...