Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

On 4/29/2023 at 5:28 AM, 4th and Goal said:

Respect za @gggggggg, čovjek je dosljedan sebi. Ne daje reakcije, ignorira notifikacije.

 

Pa sad... Secam se da je lajkovao Pejin upis kako sam najbedniji lik na forumu. 

Sad ne kazem da nije istina samo ka'em da daje notifikacije al izgleda mora bas da se slozi da upisanim 😁

  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tamburinjo said:

 

Pa sad... Secam se da je lajkovao Pejin upis kako sam najbedniji lik na forumu. 

Sad ne kazem da nije istina samo ka'em da daje notifikacije al izgleda mora bas da se slozi da upisanim 😁


Jednom je i meni lajkao “najbolju stvar ikad” u kafani ili na elektro kutku ali tek nakon što sam rekao da je papak što ne da lajk nakon takvog komentara.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Pa sad... Secam se da je lajkovao Pejin upis kako sam najbedniji lik na forumu. 

Sad ne kazem da nije istina samo ka'em da daje notifikacije al izgleda mora bas da se slozi da upisanim 😁

Jebote Peja, kakav blast from the past... gde je taj čovek i šta radi?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, John Terry said:

Imam molbu da se forumasu UDresuKvinsiMilera smanji kazna sa trajnog bana na neki jaci privremeni. Iako je ban potpuno zasluzio, imao je neke dobre diskusije, pa bih voleo da ih ima i dalje.

 

Nikakvo insistiranje, prosto molba.

 

Pozdrav.

Ista molba. Pojacano tatisanje stoji, ban je zasluzio, ali takodje se radi o forumasu od koga ima sta da se procita, za razliku od nekih koji godinama terorisu forumase,pa su jos uvek ovde. Dakle duzi ban da, ali ne trajni ako je ikako moguce

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Nicklord said:

Jebote Peja, kakav blast from the past... gde je taj čovek i šta radi?

 

Kad je ugašen b92 forum, on nije prešao na vox iz nekog razloga. 

 

Šteta u svakom slučaju, legendarni forumaš. 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Prethodno dobijene kazne za nacionalističke ispade, tatisanje, prozivanja drugih forumaša, provociranje moderacije i oglušavanje na molbe/upozorenja, sa sve nadobudnim pisanjem i većinski patkometrijskim postovima je doprinelo da se odlučimo za trajni ban

 

Boze zdravlja, pa da ovakav upis ponovite ubrzo.

Link to comment
Share on other sites

Dajte Kvinsiju 30 dana, prestrogo je ovo... Evo javilo se i par ljudi istog misljenja. Moze peticija ako skupimo 30 lajkova smanjite coveku na 30 dana? Mislim da bi to bilo fer ako cak 30 ljudi sto nije malo za ovaj forum se izrazi lajkom da ga abolirate...

 

Nego citam tek sad ovu temu videh da Kuper ima klon nalog i da je zato banovan...

 

Gle sta napisa covek za moj tadasnji ban za isti razlog, pritom za koji je administracija priznala da nije dokazan vec samo da postoji ozbiljna sumnja zbog toga i toga ali se IP adresa nije poklopila, dok je njegov ako sam razumeo i dokazan.

 

On 11/1/2022 at 3:54 PM, Cooper said:

Nulta tolerancija za klon naloge.

 

S obzirom da mu sutra istice ban, ne ocekujem ni da ce da drzi do svojih reci pa da izbrise svoj nalog jer jelte nulta tolerancija je za klon nalog koji je i sam napravio, tebi na cast, a ja u svakom slucaju necu prizivati za nekoga nultu toleranciju jer mi je to ispod casti, cak i onda za nekog ko meni prizeljkuje a pritom sam imao klon nalog za to vreme.

Edited by Brat od Korneta
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Apsolutna podrška moderaciji za trajni ban dotičnom forumašu. Neće se ništa promeniti aboliranjem, niti nekom okvirnom vremenskom kaznom. Vratiće se, i raditi potpuno iste stvari. Ovako, naći će put do matice i rsb2, gde mu je i mesto. 

Edited by Instinkt
  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Knipex said:

Ako @Kankkunenza nekoga agituje ja bih barem preispitao svoje stanovište.

 

Kankunevov veto ulazemo on vredi vise nego moj predlog za peticiju, covek koji dok ja citam ovaj forum par godina nikada nikog nije uvredio nije imao jednu raspravu na licnom nivou i slicno, verovatno nije imao ni jedan ban, mozda cak nije uvredio ni Partizan nikad koliko je pristojan lik. 😄

 

Pretpostavljam da vidi razlog isti kao i ja, a to je da forumas udresukvinsimilera cesto pise kosarkaske ili smislene upise, iako niko nije savrsen u te prethodne banove ne ulazim, ali mu se upisi ne svode samo na to te mislim da ima realnih elemenata da se progleda kroz prste.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Nadam se da sledi i ban za onaj upis iščuđavanja što Exum (srećom) nije ozbiljnije povređen, ne samo brisanje takvih gadosti.

Omasila si ceo fudbal, sto nije retko u tvom slucaju.

Svakako svaka cast na brzini da se ugusi bilo kakva diskusija oko toga koliko je zapravo eksumova povreda bila ozbiljna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...