Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

To bi bilo klasicno ucitivanje, a onda bih ja tebe prijavio.

Ucitavanje ili podmetanje.

Jedno je dovoditi u pitanje stepen povrede, sto je potpuno opravdano po svemu sudeci i sto sam ja radio.

A sasvim drugo zaliti jer nije na duze povredjen sto si ti predstavila.

Nekad tvoj bezobrazluk nema granice i nije ni cudo sto imas ili si imala problem s dosta forumasa ovde.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

U slučajevima kad sam bezobrazna, moj bezobrazluk uopšte nema granice, mislim da smo to već utvrdili. :classic_wink: Drago mi je da se na ovom forumu suzbija čak i pokušaj iščuđavanja i dovođenja u pitanje stepena povrede igrača. 

Link to comment
Share on other sites

Tema nisam ja, moj odnos s drugim forumašima itd. Tema je upis sadržine: 

 

Za par dana od štaka do ful sprinta, svaka čast dr kkp (parafraziram)

 

Ali solidan spin. Ako imaš neki problem s mojim pisanjem, adresa je ista: moderacija. To kako mene neko vidi - kao bezobraznu ili ne - je izvan mog uticaja. Lep pozdrav. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Šteta što takvih zanimljivih konstrukcija i konstatacija nisi imao u slučaju Nedovića onomad, ili relativno skoro pred utakmicu u Baru. Pa da čestitaš i lekarskoj službi KKCZ i svojim igračima. Ovako, izgleda da ti malo jače bode oči uspeh KKP, što nam velikodušno serviraš svakodnevno na EL temi.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites




Jedno je dovoditi u pitanje stepen povrede, sto je potpuno opravdano po svemu sudeci i sto sam ja radio.


Po čemu sudeći? Na koji način je to opravdano? I zapitaj se koju motivaciju ti imaš da to dovodiš u pitanje...

A da te nešto naučim, iako sam siguran da znaš, u takvim slučajevima se staje na štake dok se ne odredi težina povrede, ne radi se po osećaju, već se ide na sigurno.
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

Jel još nekom sporo ulazi na forum iz TT?

 

@MetalHead da nisi nešto čačkao (mečku)?

Nisam, ali naucili smo do sada da je TT jedna cudljiva aplikacija bez ikakve podrske. Zbog TT-a i ne update-ujem forum uvek kad izadje nova verzija jer prvo cekam da dobijem potvrdu da nekom drugom radi TT. Koliko vidim sa najnovijom verzijom ne radi kako treba TT a sve je to do TT-a a ne do Invision Power Board-a. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kankkunen said:

Brišite tu bruku od bana.

 


Podrska kvinsiju. Ovde vlada prilicno jednoumlje i ponekad lazna moralnost na kosarkaskom podforumu (ali i to samo za neke forumase, nekima je primetno sve dozvoljeno). Trajni ban je neopravdan ako je taj upis razlog - nit' znam momka nit' mi je poznata njegova "istorija kaznjavanja" ali u ovom konkretnom slucaju me hvata transfer blama ako ovako nesto opravdava trajni ban. U sustini administracija ne poboljsava nego unistava kvalitet foruma ovakvim potezima jer je momak imao odlicne upise. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Instinkt said:

Šteta što takvih zanimljivih konstrukcija i konstatacija nisi imao u slučaju Nedovića onomad, ili relativno skoro pred utakmicu u Baru. Pa da čestitaš i lekarskoj službi KKCZ i svojim igračima. Ovako, izgleda da ti malo jače bode oči uspeh KKP, što nam velikodušno serviraš svakodnevno na EL temi.

 

Samo istine radi (ja svakako nikakve konstatacije nisam imao) Nedovic je igrao za reprezentaciju na leto-povredio se-nije igrao Za Zvezdu citav prvi mesec u sezoni. Ako mislis na prozore nije igrao, u dogovoru sa Karijem to su obojica potvrdili u izjavama kasnije citiram Karija "Nedovic me je zamolio da preskoci ovaj prozor". Nije rekao da je bio povredjen i slicno.

 

Sto se tice meca u Baru 4 igraca zasigurno nije moglo da odigra taj mec sto potvrdjuje i da naredni vazni mec smo bili bez: Nedovica, Bentila, Lazica, Ivanovica (slozicete se vazni igraci za nas) a navedeno je i da su se neki razboleli, ne znam ko i da li jeste zaista, ja bi odlozio mec svakako jer je bilo logicno ako imas prostora da odlozis. Pride Vildoza u daunu teskom tad, od 16 igraca imao si mozda maksimum 9 upotrebljivih (sa sve Raduljicom) sto znaci da bi morali da igraju brdo minuta u Aba a tad smo imali i dalje matematicke sanse u Evroligi pa pretpostavljam da je to glavni razlog. Nije uobicajeno svakako, ali prema pravilniku Aba lige dva tima odlazu utakmicu u dogovoru i mogu da je zakazu bilo kad do podrazumeva se pocetka plej ofa odnosno kad Aba donose datum kad je poslednji datum za odlagane meceve.

 

Ali da ne skrecemo s teme previse...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


nit' znam momka nit' mi je poznata njegova "istorija kaznjavanja" ali 

 

... znam da je nevin i da je moderacija zla. 

 

Kako vam ne dosadi više?

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

U slucaju Kvinsija mi smo mu davali sanse, nije da nismo pa prosli bana od pre dva meseca je bio na 30 dana i jasan signal ako nastavi u slicnom tonu da ce dobiti trajni. A on samo sto je nastavio nego je spomenuo i raniju kaznu(gde je opravdano kaznjen za generalizaciju) i sad smo opet diskutovali da mu damo jos jednu sansu ili ne. I bili su svi supermodovi ukljuceni u odluku.

 

A odluku ste videli.

 

SMl @A sad @uvrnuto(ujedno i mod ovde na kosarci) i @Don Juan.

 

Inace shvatam da je forumas imao dosta da ponudi za forum kada ne bi tatisao i zato nam je ova odluka bila teska da je donesemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Eddard said:

 

... znam da je nevin i da je moderacija zla. 

 

Kako vam ne dosadi više?


Ko su "vi"? 

Ja govorim u svoje ime - ne kazem da je moderacija zla nego da je pogresno postupila. I da vaze dvostruki arsini za pojedince. 

Ako vas (ili konkretnije tebe - ako si moderator) to uvredjuje to zaista nije moj problem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Dusko said:

U slucaju Kvinsija mi smo mu davali sanse, nije da nismo pa prosli bana od pre dva meseca je bio na 30 dana i jasan signal ako nastavi u slicnom tonu da ce dobiti trajni. A on samo sto je nastavio nego je spomenuo i raniju kaznu(gde je opravdano kaznjen za generalizaciju) i sad smo opet diskutovali da mu damo jos jednu sansu ili ne. I bili su svi supermodovi ukljuceni u odluku.

 

A odluku ste videli.

 

SMl @A sad @uvrnuto(ujedno i mod ovde na kosarci) i @Don Juan.

 

Inace shvatam da je forumas imao dosta da ponudi za forum kada ne bi tatisao i zato nam je ova odluka bila teska da je donesemo.

 

Da li preostala dva moda citaju redovno kosarku?

 

Moze li se na zahtev forumasa preinaciti kazna? Da ne bude da je samo na nas par jer ovu temu ionako vecina ne cita, predlozio sam da ako se skupi 30 lajkova (sto je realno vecina na kkcz temi) da mu se pruzi jos jedna sansa, molim da razmotrite tu ideju. (+Kankunenov veto 🙂 )

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stiletto said:

Čita većina ovu temu, samo ne želi da se valja u blatu.

 

Što se tiče Kvinsija, trajni apsolutno zaslužen. @Don Duskoje dodatno objasnio sve i nema više šta da se kaže.

 

Ako je ovo blato i ako je trajni apsolutno zasluzen moja ideja je da  vidimo dal vecina forumasa (dobro 30 nije vecina ukupno al je vecina na kkcz temi) deli to misljenje a ukoliko predje tu granicu koje je realno poveca da povodom toga administracija jos jednom razmisli, prosto i fer po meni. Molim administraciju da se izjasni povodom ovoga.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Son_of_a_gun said:

Quote je majka, ali me obično mrzi da ga odradim a ne bi tebalo.

 

Mislio sam naravno na ovog gore koji kaže nas trideset sa kkcz to hoćemo i tako treba da bude.

A opet si generalizovao na sve ovde sto su bili ukljucujuci i Kankunena(tako se moze protumaciti post da ne bude zabune).

Ja sam odgovorio i smatram da diskusija ne bi trebalo da se nastavlja.

 

Nikakvo aboliranje nece biti pa makar skupili i 100 lajkova. Jer smo mu mi sanse davali, nije iskoristio i eto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slabo se oglasavam na ovoj temi, ali totalno nepotrebno da se trajno banuje covek od kog zaista ima stosta kvalitetnog da se procita. Sranje vam je ta politika, a post koji je citiran tamo je prilicno bezopasan, i ne vidim koga je mogao toliko da uvredi da decka posaljete na dozivotni godisnji.  

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Znači, pravila su dobra, pravila treba da se poštuju osim kad se skupi ekipica sa RSB dijela foruma i uloži veto onda pravila ne važe. Seems legit.

Terry, Markos, Kankunen, Decembarski, Gudura nisu rsb deo foruma jer pisu ovde dugi niz godina i ti znas i sam kao i dobar deo forumasa sa kkcz teme da ne kazem velika vecina pise ovde vise godina i pre gasenja tog foruma. Uostalom ovaj upis je po meni smesan i za duzi ban a kamoli za trajni al kazu da je imao istoriju kaznavanja pa je to razlog a ne da je zbog ovog upisa po nekim pravilima dobio trajni ban.

 

Inace sta mislis jel korektno da forumas koji kaze da je nulta tolerancija za klon naloge a svo to vreme ima svoj klon nalog pa dobije ban za isti od 10 dana? Pritom ima takodje istoriju kaznavanja dok sam ja ovde barem 7-8 puta a licno sam citao kada ga upozoravaju pred trajni i nakon izvesnog vremena samo dobija krace banove, nisam primetio da si se tu zalio da pravila ne vaze? Samo jel ti to ok ili nije, ne moramo da duzimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na jedan kvalitetan, ide 10 malicioznih, upadi na matičnu temu KKP i zajedljivi komentari, otvaranje očiju o budžetu, a čak ni tu nije uspeo da prevali preko tastature i napiše Partizan početnim velikim slovom. Na našoj temi. A i na vašoj je dominirao provokacijama, samo što je tamo dobijao podršku dela forumaša. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Instinkt said:

Na jedan kvalitetan, ide 10 malicioznih, upadi na matičnu temu KKP i zajedljivi komentari, otvaranje očiju o budžetu, a čak ni tu nije uspeo da prevali preko tastature i napiše Partizan početnim velikim slovom. Na našoj temi. A i na vašoj je dominirao provokacijama, samo što je tamo dobijao podršku dela forumaša. 

 

Sve dok ljudi imaju sta da pisu, nisu nacionalisti, sovinisti, rasisti, ne stalkuju, ne vredjaju, ne prozivaju nikog privatno i ne umanjuju kvalitet diskusije (sto Kvinsi svakako ne radi, jer bih ga ja opisao sasvim drugacije od tebe, s obzirom na to da ima sta da se procita od coveka), treba da budu deo ovog foruma. 

 

Po ovom sto si ti napisao, covek treba da bude banovan dozivotno jer misli da je Partizan drzavni projekat i da ima ogroman budzet, i jos to pise na KKP temi? Dakle, jer drugacije misli od tebe?

Edited by Markoss
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...