Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

26 minutes ago, Čočo said:

Ja se takodje izvinjavam @uvrnuto ali baš sam bio ljut. Jer kad su ovakve situacije i moderatori treba da budu taktičniji. Jer sam ja napravio bezopletu grešku kao i drugi ali sam samo ja kažnjen. I još mi pošalju @uvrnuto da me sankcioniše za nešto što na njihovoj temi nije sankcionisano. Napenalio bih i druge moderatore da su oni bili na njegovom mestu. Zna i  @Kooineeperk on je prvi bio na tapeti i ako je naš ( nisam imao prilike do sada, izvini na tome 😀)  Izvinjavam se još jednom na mojoj brzopletosti, trudim se da radim na tome.

Kakva nas je sve moderatoska cizma gazila Zavrnuti je majka Tereza.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Da, na Partizanovoj temi su se suptilno pobunili jer im se očigledno ne sviđa što neki ne odobravamo ovu akciju prikupljanja para za porez, ali si se baš izleteo sa onim upisom.

Pobuna je bila zbog etiketiranja i vređanja. Nije odobravao ni Alex pa se niko nije bunio.

 

51 minutes ago, uini said:


slazem se ali da se banuju magija, barkli i instinkt zauzvrat (ne znam tacno zasto instinkt ali stodane)

Sve sudije haškog suda mogu da nam... :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Barkley#34 said:

Pobuna je bila zbog etiketiranja i vređanja. Nije odobravao ni Alex pa se niko nije bunio.

 

Ne smatram da je bilo vredjanja (na ličnom nivou jelte), baš sam sa SoAG pričala o tome preko PP. A za etikete, jbg, prilično je bizarna cela priča. 

A da je samo za to bilo, nije, onaj jedan je našao za shodno da mi kaže da smaram, veli dovoljno je da napišeš mišljenje samo jednom. Posle toga valjda ne smem više 😉

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Instinkt said:

I ja da pitam da se Kuperu smanji dužina bana, ako može. Ide Madrid, nemoj da ste na kraj srca 

Meni prosla cela sezona, izdrzace😎

Bukvalno sam odmrznut dan nakon Fenera...

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Gudura said:

Meni prosla cela sezona, izdrzace😎

Bukvalno sam odmrznut dan nakon Fenera...

 

Složićeš se da je tvoj prekršaj nosio veću težinu, a ovo Kuperovo je klasično tatisanje gde mu mesto nije. Otud ti u tamnici mesec dana, a on 5. I treba da odsluži, ali eto; ide nešto što smo čekali deceniju i jače pa bi bilo lepo progledati kroz prste. 

Mislim, nije kao da će crći bez foruma i da će mu nešto faliti ali ovo mesto je dobrom delu nas postalo svakodnevnica pa je i drugačiji osećaj kada možeš da podeliš ono što osećaš sa saborcima, makar u pisanoj formi. 

Ti si tvoje grehe okajao, što se mene lično tiče - preplavile su te emocije, frustracija, izliv besa i nisi mogao da se iskontrolišeš. Ništa što nije već viđeno, ništa što se svakom od nas nije dešavalo. Iako si i nakon toga ponovio neke stvari u upisu nakon povratka, ne verujem da to misliš, već eto malo i inat radi. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Clash said:

Kakva nas je sve moderatoska cizma gazila Zavrnuti je majka Tereza.

 

Hahahah obožavam ovog čoveka! Tri puta sam pročitala upis i tri puta izvrištala od smeha 😂 

 

44 minutes ago, Barkley#34 said:

Dobro, ako tako vidiš stvari, ali se ne bih složio. Posebno ne mislim da je doprinosilo diskusiji.

 

Skroz je okej da ti vidiš drugačije. Ali da je bilo suptilnog šu-šu sa teme (samo bez kurta i murta zonfa) - bilo je. Nego mene je nemoguće oterati (ili makar jako teško) 😄 

Edited by DameTime
typo, mozak brži od prstiju
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, uvrnuto said:

@Čočo imaš prava za dužinu bana, pa ti se izvinjavamo. 

Čak sam i u konverzaciji sa @Kooineeperk prokomentarisao da bi trebalo da smanjimo na 1 dan, što sam i sa @Don Dusko iskomunicirao, ali je tad već prošlo 2 dana, čini mi se, pa i nije bilo nekog smisla.

 

Neki dobiju ban od dan, neki od 3, neki samo warn. Jebiga, zavisi kako procenimo. 

 

Što se tiče ostatka posta, odgovorili su ti drugi forumaši. 

Zapravo, ja sam istakao da po tom kriterijumu ima i drugih koji su zasluzili takav ban pre @Čočo, ti si pomenuo 1 dan, a ja sam rekao da smatram da ni ovi drugi, sa komsijske strane, nisu za ban a ni @Čočo. Pa sam se malo i sprdao na tu temu na KKCZ temi 😇

 

Eto, drago mi je da si pomenuo javno, da ne bude Kojne samo drukara 😄 

 

 

8 hours ago, Čočo said:

Zna i  @Kooineeperk on je prvi bio na tapeti i ako je naš ( nisam imao prilike do sada, izvini na tome 😀

Jeste, secam se 😄 sve je to deo odrastanja na forumu, tako sam i ja, pa se opametio (valjda). Sve ok. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, John Terry said:

 

Klub vam belezi fantasticne rezultate a njemu je do tatisanja? Kazi ti meni je li to normalno?

 

Meni iskreno nije baš jasno kako ti to ne razumeš. Ja se u principu slažem sa tvojim rezonima i ponašanjem/kulturom koju propagiraš, ali ne misliš da je nekako svaki uspeh slađi ako imaš najvećeg rivala da mu to, pa grubo rečeno malo i natrljaš na nos? Ja stvarno ne bih voleo da Zvezde nema, to bi mi oduzelo svu draž i zadovoljstvo koje imam zbog rivalstva vašeg i mog kluba

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Instinkt said:

 

Meni iskreno nije baš jasno kako ti to ne razumeš. Ja se u principu slažem sa tvojim rezonima i ponašanjem/kulturom koju propagiraš, ali ne misliš da je nekako svaki uspeh slađi ako imaš najvećeg rivala da mu to, pa grubo rečeno malo i natrljaš na nos? Ja stvarno ne bih voleo da Zvezde nema, to bi mi oduzelo svu draž i zadovoljstvo koje imam zbog rivalstva vašeg i mog kluba

Evo ja bih npr voleo da postoji samo Zvezda ili barem da se spoje Zvezda i Partizan i da se navijacke grupe spoje i da postoji sam jedan klub i jedni navijaci koji navijaju za taj klub. 

Mnogo me je pocela smarati patkometrija koja je bukvalno uvek ista samo u drugom vremenskom periodu i dolazi sa druge strane. Pre 12 godina kivni bili vi na uzdizanje Zvezde, sada mi na uzdizanje Partizana, pa cete onda ponovo da budete kivni vi, pa mi, pa vi, pa mi i tako u krug. Dok se druge, bitnije stvari zanemaruju i sport prestaje da bude ono sto bi trebalo da bude, a to je zabava. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Pacino said:

Evo ja bih npr voleo da postoji samo Zvezda ili barem da se spoje Zvezda i Partizan i da se navijacke grupe spoje i da postoji sam jedan klub i jedni navijaci koji navijaju za taj klub. 

Mnogo me je pocela smarati patkometrija koja je bukvalno uvek ista samo u drugom vremenskom periodu i dolazi sa druge strane. Pre 12 godina kivni bili vi na uzdizanje Zvezde, sada mi na uzdizanje Partizana, pa cete onda ponovo da budete kivni vi, pa mi, pa vi, pa mi i tako u krug. Dok se druge, bitnije stvari zanemaruju i sport prestaje da bude ono sto bi trebalo da bude, a to je zabava. 

 

Ja ovo pokusavam da objasnim godinama unazad. Samo je u pitanju mazanje ociju. Drzavi trebaju ovi klubovi da bi prala pare. UPPR koji je Zvezda radila je bio takav da otpise 85% dugovanja poverioca. Od 16 miliona evra dugovanja Zvezda je platila 15% i to ko zna kome. To izgleda super i svi bi to hteli da mogu, ali ne mogu. Moras imati pristanak velikih poverioca. To sve pise u UPPR-u. Dakle, Zvezda je od 16 miliona vratila 2.4 u nekom roku od 4 godine dok smo bili zamrznuti.

 

Danasnje poresko dugovanje Partizana je nova prica za narodne mase. Finansiranje dva kluba je presipanje iz supljeg u prazno uz pranje para. Nema poentu da klub koji se finansira iz drzavne kase mora da plati ovoliki dug a da ga drzava nije do sada ugasila. Odnosno, ima, ako su u dosluhu. Ono sto ja mislim da ce da se desi je da ce dug biti obrisan, oprosten. Naravno, ne mogu oni to tek tako da saopste, jer i dalje postoji rizik da ce ovaj umrtvljen narod da se pobuni. Nego kroz ovu pricu to ide. Donacije ce da podeli izmedju sebe vrhuska drzave, koliko god kapnulo, njima super, dzabe sirce je slatko. I onda ce da puste pricu da je dug otplacen i svi srecni.

 

Poenta je da ovim sado-mazo odnosom prema klubovima drzava iste drzi u konstantnom stadijumu teske zavisnosti od pomoci te iste drzave. I gusi svaki pokusaj odvajanja od drzavne sise,ne zato sto to klubovima ne odgovara, vec ne odgovara drzavi. Novac se pere i prosledjuje preko klubova. Racune ne kontrolisu klubovi nego drzava, pa tako imate da se plate cesto isplacuju sa racuna klubova, pa se vraca iz budzeta kad ovima zafali.

 

U medjuvremenu, mi cemo da se trvimo oko toga kako smo gospoda a oni govna, i obrnuto. Milinka. I jasno mi je kad to prolazi na nekim Avangardama gde se jednostavno ostavljaju upisi kako bi voleli da se Pionir urusi dok igra Zvezda i taj post niko ne obrise, ali mi je bas smor kad se to primi ovde.

 

Niko vam ne brani, navijajte za svoj klub, ja sam isto donirao novac za DiD akciju. Ali te price da je taj novac bas za to sto vam kazu su smesne. Partizanu ne trebaju vase pare, on ce postojati dok je ove i ovakve Srbije SIGURNO!

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Pacino said:

Evo ja bih npr voleo da postoji samo Zvezda ili barem da se spoje Zvezda i Partizan i da se navijacke grupe spoje i da postoji sam jedan klub i jedni navijaci koji navijaju za taj klub. 

Mnogo me je pocela smarati patkometrija koja je bukvalno uvek ista samo u drugom vremenskom periodu i dolazi sa druge strane. Pre 12 godina kivni bili vi na uzdizanje Zvezde, sada mi na uzdizanje Partizana, pa cete onda ponovo da budete kivni vi, pa mi, pa vi, pa mi i tako u krug. Dok se druge, bitnije stvari zanemaruju i sport prestaje da bude ono sto bi trebalo da bude, a to je zabava. 

 

Prike, poenta svega je patkometrija, hleba i igara, razumes? U neka bolja vremena kad je sport bio bas samo to -  razonoda koliko i odlazak u bioskop, na koncert ili muzej - iz Panceva su navijaci Zvezde i Partizana na derbi isli istim autobusom i vracali se njime. Bilo je prozivanja i svega, ali cim bi se zamaklo od Pancevackog mosta, razmisljalo se u koju se kafanu ide. U medjuvremenu, ljudi su izgubili sve, a sport je postao tema broj 1, zivot ili smrt. Zdrav rivalitet treba da postoji, ja za Partizan ne mogu da navijam, ali protiv navijaca Partizana nemam apsolutno nista i to da li je neko navijac ovog ili onog kluba mi u privatnom zivotu nije nikakav reper da li cu se s nekim druziti ili ne. Al jebiga, kod nas ljudi samo traze nacin da se pokrve, pa je neko to lepo resio da iskoristi. I to nije od juce ili pre 10 godina, obrazac je dugo tu. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...