Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Posted (edited)

Pare treba i znati uložiti. Ogroman uspeh sa 17.mesta prošle godine do titule ove godine. Navijali ili ne za njih, ozbiljan podvig. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ovaj nesretnik na klupi Reala je prosle sezone na vreme shvatio kakva je Musa kancercina pa mu je na F4 isekao minutazu i ulogu, ali ovog puta ga je pustio da se ispucava zajedno sa kolegom Hezonjom i u 3/4 su ih njih dvojica bukvalno pokopali. Hezonja 1/7 trojke, Musa 1/6. Neverovatan raspad jedne tako iskusne ekipe.

 

Tesko mi je gledati teroristu Atamana, izdajnika Slukasa i majmuna Lesora kako ovo osvajaju, ali su zasluzili. Trebalo je zadrzati fokus u 1/4 kada ih je Real mleo, igrali su svoju igru kako znaju i onda nokautirali Real kada je stao.  Bile su ovde ozbiljan faktor i sudije, jer ekipa poput Pao u kojoj par nosioca ima velike minutaze moze lako da se isece faulovima. Sa malo drugacijim kriterijumom sudjenja bi im ovi najbitniji igraci vec u 3/4 isli na klupu zbog pete licne. Ali dobro, izborili su se za to pritiscima van terena.

Edited by СтелаРоса
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
14 minutes ago, Green23 said:

Zato sam zauvek protiv F4, zamislite samo kakve bi utakmice bile Bo5 ovih timova sa F4

Pa,Ataman je juče i sam rekao dabi voleo da se igra plejof do kraja,ali da to trenutno u Evropi niije izvodljivo.

Ja sam na početku drugog poluvremena video da je Real ugasio. Jednostavno,PAO ih je naterao da ne veruju u svoje mogućnosti. Otvorene šuteve su fulali u seriji..

Edited by Drug Crni
slova
Link to comment
Share on other sites

Malo je ovaj kraj pokvario zestinu finala. Ispade lagano a nije bilo tako. Real se bukvalno ugasio, nestade goriva, vodjstva pre svega.

 

Bice u ovu titulu utkani i KKP i KKCZ jer su 3 igraca koji su igrali u Srbiji prethodne sezone, sada uzeli titulu. 😄 

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je za Matijasa i Janija, posebno za Matijasa, ludačka energija sa kojom igra, večeras je pojeo dva najbolja centra Evrolige. Nije bilo suđeno u pravom dresu ali takav je život.

 

Madridskim smradovima želim da im svaka sezona bude ovakva, jebeni dan mrmota all the way. 
 

weekend-ending-middle-finger.gif

  • Like 11
  • Love 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2023 at 10:19 PM, MrTripleDouble said:

Polako polako, bice to masina za mlevenje kad uigra to najbolji evropski trener. :default_coffee:

 

Jedan vinjak za gospodina, a usput se vratite na 6-8. stranicu topica 😄 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Zanima me koliko ljudi u svetu gleda finale EL.

Iako Zvezdi deluje nedostizno, ja ovo takmicenje dozivljavam kao poprilicno amatersko i generalno svetu mezanimljivo.

 

Od dve meni bljak ekipe, povedila za nijansu bljak.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

- "Rasni" plejmejker  - checked (Slukas) 

- Dominantni centar - checked (Lesor)

- Bek "ubica" - checked (Nunn)

- Odbrambena "zver" spolja (dobar i u napadu kao bonus) - checked (Grant)

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Borca said:

- "Rasni" plejmejker  - checked (Slukas) 

- Dominantni centar - checked (Lesor)

- Bek "ubica" - checked (Nunn)

- Odbrambena "zver" spolja (dobar i u napadu kao bonus) - checked (Grant)

- zaljubljeni Argentinac - checked 

  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, realno *w said:

Mateo izgubio kompas. 

 

Imaš Jabuselea, Paorjea i Tavaresa, nijedan jedini put nisu pokušali da naprave neki mismeč i da se spusti lopta dole.

 

Skariolo gleda meč iz prvih redova i zadovoljno trlja ruke, crta se da preuzme Real...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Čočo said:

Treba istaći i ozbiljnu ulogu u odbrani i energiji Vildoze u pokretanju Panate i preokretu rezultata. 

Uh brate pretjera ga dobro, jeste bio u petorci kad se lomilo, ali više je postojao nego sto je nešto posebno bitno uradio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...