Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

2 minutes ago, uini said:

 

ne ide to baš tako. povedeš ga da bude na klupi ove skrpljene repke i on veselo dolazi svaki sledeći put

 

to kada su išli danilović i komazec je bilo kao da si jedan od 12 bogova. ono, evropska preview varijanta dream teama.

naravno da to doživiš kao vrhunac svega u životu i vidiš još na treningu koliko treba da radiš da dostigneš one koji igraju

 

danas nije taj slučaj makar po 3 x osnova

Pa mi ionako nemamo ciistog keca u rosteru sem Stefana Jovica. Nije da ce Topic nesto pokvariti ili da su drugi igraci u ekipi mnogo bolji u organizaciji igre od Topica pa je greh da on uzme nekom mesto u timu.

Edited by Miki8
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

ne ide to baš tako. povedeš ga da bude na klupi ove skrpljene repke i on veselo dolazi svaki sledeći put

 

to kada su išli danilović i komazec je bilo kao da si jedan od 12 bogova. ono, evropska preview varijanta dream teama.

naravno da to doživiš kao vrhunac svega u životu i vidiš još na treningu koliko treba da radiš da dostigneš one koji igraju

 

danas nije taj slučaj makar po 3 x osnova

Danas nije slučaj ni da ti 12.igrač svojevoljno bude Teo ili Nedović iako bi to bilo svrsishodno, pa kad ti je opcija Boriša ili Topić onda je jasno šta je bolje.

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Profesor said:

S. Jović, Avramović, Topić

BB, Gudurić

Marinković, Dobrić

Petrušev, N. Jović

Milutinov, Smailagić, Ristić

 

Ako ne Smailagic, onda Davidovac uz redukovanje uloge Petruševa. 

 

N.Jovic uvek ispred Petruseva.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Miki8 said:

Pa mi ionako nemamo ciistog keca u rosteru sem Stefana Jovica. Nije da ce Topic nesto pokvariti ili da su drugi igraci u ekipi mnogo bolji u organizaciji igre od Topica pa je greh da on uzme nekom mesto u timu.

 

to što je stefan jović jedini klasičan plejmejker, za mene lično i dalje ne znči da on ne treba u ovom trenutku da bude treći plej; iza 1 gudurića i 2 avramovića.

to je samo moje mišljenje, naravno. svakako 3 jović koji kreće kao treći na poziciji, može u jednoj tekmi da promeni stvari i postane drugi ili prvi. topić, nemamo uzorak u odrasloj košarci za njega. nije dobro ni za njega, ni za nas.

 

13 minutes ago, Milos 3.14 said:

Danas nije slučaj ni da ti 12.igrač svojevoljno bude Teo ili Nedović iako bi to bilo svrsishodno, pa kad ti je opcija Boriša ili Topić onda je jasno šta je bolje.

 

meni je boriša no brainer bolja opcija. rile, radanov, dobrić, bilo ko ko ima kilometražu.

Link to comment
Share on other sites

Pitanje jeste kako je Kari uopšte tretirao Nedovica, jer postoji nešto između kačenja dresa i želje da se igra za reprezentaciju i odlaska sa priprema. Mislim da je Nedović trebalo da izgura i bude tu za sebe i drugare, te da ovo nije način - naročito ne da se ne trudi na utakmicama, ali odgovornost je i na sujetnom i izlapelom Pešiću, koji ko zna kako ga je tretirao, kakvu mu ulogu davao.. da bi baš do ovoga došlo. Čovek je oterao jednog Teodosića da bi ga ispalili ove godine i Micić i Jaramaz, a sad mi se bekovska linija svodi na 2-3 igrača. Nije morala karma baš toliko jako da udari.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Milko Miller said:

Jovic, Avramovic, Marinković, Bogdanovic i Gudurić. Rekao bih da je to sad cementirano za poziciju 1 i 2 ako ne bude povreda. Krila Dobric, Davidovac, Smailagic i Jovic. Milutinov, Petrusev i Ristić centri. 

 

Jao kad vidim spisak sa Dobrićem i Davidovcem, nije mi dobro (i ne, nisu klubaški razlozi u pitanju, za to me baš zabole).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SteveFrancis#3 said:

Zar nije Jaramaz otpao zbog povrede?


Jeste, ali Kalina i Vasa zbog uvrede. Za prvog sigurno znam, za drugog se isto pricalo da je imao argue sa Karijem posle Italije i da mu je rekao da ga ne zove vise. Sad i Nedovic.

 

Ocigledno da problem postoji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Barkley#34 said:

Jbt, pola tima ima problem sa Karijem jedino se blesavi Jokić slaže s njim.


Pa ono, ne vidim da je sa ekipom.

 

Rezultat ce u sustini sve da pokaze, ako nas opet natrpa Spisu, bice utisak da su promene morale pre godinu dana da se naprave.

 

Ipak, mogli bi i igraci da se ne postavljaju kao da su iznad kosarkaske reprezentacije Srbije. Kao grupica tinejdzera, cim nesto ne valja odma - pusi q necu da igram vise.

Edited by Markoss
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, uini said:

 

kako znaš?

 

Eh, hajde da se ne pravimo naivni. Još pre xy godina je pokušao da sabotira karijeru Nedovići, dok je izgovarao neke vickaste gluposti. Očigledno mu kao igrač ne leži, ni on kao sujetan tip sigurno nije prešao preko toga što ga Nedović zasigurno ne poštuje previše. Svi dobro znamo Nedoviceve kvalitete i šta može i šta ne i svakako mu se mogla naći uloga. Očigledno mu je Kari namenio nešto što je za Nedovica bilo neprihvatljivo i demotivisuce ili pokušavao da ga tretira kao juniora ili mu se jednostavno kao Teodosić nije uklopio u nekakvu viziju. Teško da je Nedović prihvatio da dođe a pripreme, pa onda se setio 10 dana pred prvenstvo da ne bi da igra odbranu i da ga mrzi da se cima ceo avgust.

 

Ali kao što rekoh, mislim da je odgovornost I na Pešiću. Znači da smatram i da je na Nedoviću, na kojem je bilo da poštuje hijerarhiju i prihvati ulogu kakva god da je, te sačeka svojih 5 minuta koje bi sigurno imao.

Edited by medobrundo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@uini da li ti je realno logično da 12. igrač bude lik koji nikad nikakvu bitnu ulogu neće imati u repki čitaj Boriša pre nego neko kome i 10 minuta protiv Sudana znači i ko ima neku perspektivu u reprezentaciji?

Nadam se da se slažemo da ko god to bude igraće samo protiv š ekipa ili u garbidžu?

Link to comment
Share on other sites

Ovakav kakav je Nedovic, ovo i nije neki minus za reprezentaciju, naprotiv.

Samo, ovo je pokazatelj da debelo mnogo toga ne valja. A Kari kao da uziva, zaneo se kao da su banana vremena. Taj ne bi priznao da ima njegove krivice taman da mu jos 5 igraca sutra otkažu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zna li se išta o Radanovu, kako igra, kakvu karijeru ima u Peristeriju (ako je još uvek tamo)? Otkako je otišao iz srpske košarke, kao da je nestao iz vidokruga, ako izuzmemo ona pojavljivanja za kvalifikacione prozore.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...