Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

4 minutes ago, Profesor said:

Bolje i za Zvezdu i za reprezentaciju. Tesko da bi Nedovic nesto bitno doneo u utakmicama u kojima ce BB i Gudura biti na 30+ minuta. Ovo otvara mesto za Topica. U praksi verovatno za Dobrica/Radanova.

 

Mozda za Zvezdu. U ovom sastavu u kome smo, ovo je ozbiljan minus, sta god ja mislio o Nedovicu kao igracu. Nema potrebe za ulepsavanjem. Topic ce na kraju i otici, preferirao to Pesic ili ne, posto se bekovska linija stravicno istanjila.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Magia said:

 

Pre nego sto je presao u Atlantu, trazio ga Milvoki koji je postao sampion da im bude startna petorka ili prva zamena na 2 i na 3, znaci 20+ min garantovanih. 

 

Sa Atlantom igrao finale konferencije.

Iako svi poznajemo Meka dugo, nikad ne razocara sa novom porcijom gluposti :classic_love:

Ko ti govori da bi s njim osvojili? Mada bi se i u tom slucaju pitao kao Grejson Alen verovatno. Atlanta objasnjeno, user koji se desi jednom

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bojdo said:

Sujeta je drugo ime Nedoviću. Problem mu je mini uloga od desetak minuta. Ne znam sta je očekivao da bude druga opcija.

 

On problem sa Pesicem ima još od kad ga je ovaj mobingovao pre 10+ godina u Zvezdi, očigledno nikada preko toga nisu ni prešli.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Не знам да ли чита форум али инстаграм сигурно чита, а ни један једини кошаркаш какав год био не заслужује коментаре који су се о њему писали могу мислити какве су му тек поруке слате у дм. Никад се нећемо као нација излечити од тога да репрезентацију престанемо гледати кроз клуб за који навијамо.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Inače, Nedović je i prošlo ljeto na "raspustu" (na moru u CG) otvoreno pričao kako ga smara da se cima preko ljeta, i kako bi najradije iskulirao reprezentativne obaveze da "može". Nisam to tad imao potrebu da pišem, a posebno što se kasnije situacija razvila na onaj način, ali ne mogu reći da sam iznenađen ovakvim razvojem (gdje god da je tačno puklo).

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Poznato je koliko ne gotivim Nedovića, ali stvarno sam želela da pokida u reprezentaciji ovog leta. Ovo je baš ozbiljan udarac na bekovsku liniju, samo njegovo postojanje kao mikrotalasne (mrzim ovu frazu) opcije je donosilo mnogo. Volela bih da se uzdržimo od pljuvačine dok ne čujemo razlog koji je koliko-toliko ofišl (ja nisam našla, ali možda ne znam da guglam).

Link to comment
Share on other sites

🤦‍♂️

 

Quote

Iskreno, da me je neko pre mesec, mesec i po dana pitao za reprezentaciju, verovatno bih više vukao na ovu drugu stranu, da ne igram. Ali, eto kroz priču sa saigračima javi se nova euforija, ona preovlada kod mene i opet se javi nova želja da se dokazujem, da dokažem da sam među najboljim igračima u Srbiji i da zaslužujem da budem tu – iskren je bio Nedović u razgovoru sa novinarima.

 

Od pre 2 nedelje. Ne da se dokazao...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Micic, Teodosic, Jaramaz

Nedovic, Trifunovic

Kalinic, Radanov

Lucic, Pokusevski, Simanic

Jokic, Marjanovic, Mitrovic, Koprivica... 

 

i jos gomila mladjih ili onih koji su bili u prozorima. Imalo bi tu da se probere 12 koji bi lagano dobili Pesicevu selekciju, i to bez trenera da ih vodi, sami. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Micic, Teodosic, Jaramaz

Nedovic, Trifunovic

Kalinic, Radanov

Lucic, Pokusevski, Simanic

Jokic, Marjanovic, Mitrovic, Koprivica... 

 

i jos gomila mladjih ili onih koji su bili u prozorima. Imalo bi tu da se probere 12 koji bi lagano dobili Pesicevu selekciju, i to bez trenera da ih vodi, sami. 

Pa i ovi su bez trenera😀

  • Like 3
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Neka Pešić pruži maksimalno šansu malom Topiću u ovim preostalim pripremnim utakmicama, pa da se vidi koliko može u ovom trenutku u ozbiljnoj seniorskoj košarci. Mislim da bi klinac mogao da bude iznenađenje iz rukava i da spletom okolnosti dobijemo igrača na deficitarnoj poziciji i ranije nego što smo očekivali.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovaj cirkus sa Nedovićem po meni ozbiljno šteti reprezentaciji.

 

Niti je normalan Pešić što ga uopšte zove, niti ovaj što ne odbije, nego dođe da se ponaša onako kao na ove dve tekme. Odvratno.

_______________

 

Čekajte, vi se šalite sa Topićem je l da?

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...