Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Daj stvarno par nedelja pred sezonu da napravimo prozivku
1.Sampion, Pickle Rick- @zorex

2. Misery Signals - @Chaos Is Me
3. Clan Uchiha- @Itachi Uchiha , dovoljno je 3 puta da napisem Kaman i stvori se 
4. MF WOO-  @Wook
5. Perfektni zmajevi-  @nlavrnja|
6.b lik residents - @uini
7.upswing eagles - @mr clutch
8. Mi @ja
9.Postar uvek zvoni 2x- e jbg ovde nisam siguran za @,  ovaj je bio   @Bora Kralj  a sada je valjda ovaj @Noćna_mora_b92_fantazera ?
10. Menstrualni ciklus ni ovde ne znam @
11. Selfimasteri - @delgado i @maXa88
12.Sumer Knight - @threepwood  + @McLeod
13. Beograd Konkvistadori @BarryWhite i @Contador54
14.Ljute papricice @Nicklord
15.reggie miler @Miskooo
16.BezMagicni Debili @John Dies at the End
17. x- @Magia
18. x2- @MG23
19. x3- @Malkolm Brogdon i @jbsZumbule ne cita ti @
20. x4- @Drakaris
 
 
 
21.  ono pocastan clan lige posto ne moze sam da udje @Zvezdinho ole 
Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tu sam ja, prvo mesto me ceka. A u onom kupu, ko ima vise srece, taj dobija. Igra se pretvara u loto. 

 

Zveki, nemoj da te obeshrabre, to se oni samo boje i ne zele da igras u A ligi. Vide ogromnu konkurenciju u tvom fantazi umecu, ja volim jaku konkurenciju, jer to i mene tera da budem bolji igrac, s tim da imam dosta kapaciteta. 

Imas auru sampiona. Mesto ti je u A ligi. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

#SelfieMasteri su spremni, ja igram sigurno, Maxa je jebiga pred penziju, ne zna ni on sta ce, nema se vremena za cimanje.. Plan je da guram sam, ako se nadje neka kombinacija pred pocetak sezone nadje, ako ne, draft polako krecem da spremam, skripte ce biti spremne, trazicu prvu smenu na dan drafta da slucaj ne radim sa posla... mozda cak i slobodan dan , ako budem uspeo, da se psihicki pripremim.

 

   Ove godine ce ulazak u plejof biti lep podvig, a opstajanje u ligi prioritet. Ipak, idem na Titulu, kao i svake sezone. Mislim, 2x sam uzeo i jedno finale igrao 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...