Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 hour ago, delgado said:

Krenuo sam u ozbiljnu pripremu, vec prvih 7 rundi sam izredjao po listama prioriteta i naznacio, stavio putace na igrace koje pokusavati izbeci po svaku cenu, tzv. mine, Maksa vec sad ramzislja da se vrati kad se skripte spremaju.

 

Ono kad Maksa/ Zvezdinho vidi/e Delgadov spisak:s_d:

 

giphy.gif

 

Znaci Maxa se predomislio, znaci nema mesta kod tebe u ekipi Delgisha ?

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zvezdinho said:

 

Ono kad Maksa/ Zvezdinho vidi/e Delgadov spisak:s_d:

 

giphy.gif

 

Znaci Maxa se predomislio, znaci nema mesta kod tebe u ekipi Delgisha ?

Ako hoces kod mene imas rok do nedelje u 24:00 da odlucis. 

 

Ovo je ozbiljna fransiza, nisu neki selfi paceri u pitanju.

 

Ako neces, od pon spremam draft sam.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Wook said:

Ako hoces kod mene imas rok do nedelje u 24:00 da odlucis. 

 

Ovo je ozbiljna fransiza, nisu neki selfi paceri u pitanju.

 

Ako neces, od pon spremam draft sam.

 

  Hehe. Hvala za Ibaku i Millsapa koji su nas spasili da ne ispadnemo. Svakako smo bili srecni sto nisi osvojio, iako si igrao bez Bugija stalno, i zastekao premocnu ekipu 😕

 

   Prioritet mi je da ubedim Maxu. Budice se nocu kad dete bude gladno, moze na brzaka da pogleda sta se desava u ponudi u nocnim terminima i da pokupi nekog igraca. Uvek je imao talenat za FA, a ja za trejdove, i draft smo radili uvek pola-pola ili po dogovoru. Prosle godine je draftovao on Kuzmu u 4R, |Bella u 6r, Dzimija u 1r!! (koga sam, srecom, odmah zamenio za Klinta) i jedino ga je malo izvukao pozni Siakam, ali sa par rundi je uspeo da usere toliko da sam ja kopajuci trejdovima uspeo da nas izvucem iznad crte u nikad jacoj A ligi.

 

 Ove godine Maxa nece raditi draft. Ja cu traziti kolegi prvu smenu, najverovatnije i slobodan dan ako ne dobijem tad, za draft. Maxa ce biti u timu i gadjati FA, a ako se zatekne na vece drafta, moze da dobije pocasne 2 runde, tipa 8-9/ili tako nesto. 

   

  Ako Maxa ne bude hteo ipak, verovatno ce JYD igrati sa mnom.

Link to comment
Share on other sites

Koga bih peljesio u trejdovima, ako i ti ispadnes? 

Dosta je Gaga, ti mi trebas.

 

Mozes da zoves koga hoces, Zveki i ja osvajamo. Vec sam uradio analizu za pg poziciju nocas i saljem mu cim potvrdi ucesce. 

 

Ove godine draft mora ozbiljno da se uradi, posto nema Gage.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, delgado said:

 

  Hehe. Hvala za Ibaku i Millsapa koji su nas spasili da ne ispadnemo. Svakako smo bili srecni sto nisi osvojio, iako si igrao bez Bugija stalno, i zastekao premocnu ekipu 😕

 

   Prioritet mi je da ubedim Maxu. Budice se nocu kad dete bude gladno, moze na brzaka da pogleda sta se desava u ponudi u nocnim terminima i da pokupi nekog igraca. Uvek je imao talenat za FA, a ja za trejdove, i draft smo radili uvek pola-pola ili po dogovoru. Prosle godine je draftovao on Kuzmu u 4R, |Bella u 6r, Dzimija u 1r!! (koga sam, srecom, odmah zamenio za Klinta) i jedino ga je malo izvukao pozni Siakam, ali sa par rundi je uspeo da usere toliko da sam ja kopajuci trejdovima uspeo da nas izvucem iznad crte u nikad jacoj A ligi.

 

 Ove godine Maxa nece raditi draft. Ja cu traziti kolegi prvu smenu, najverovatnije i slobodan dan ako ne dobijem tad, za draft. Maxa ce biti u timu i gadjati FA, a ako se zatekne na vece drafta, moze da dobije pocasne 2 runde, tipa 8-9/ili tako nesto. 

   

  Ako Maxa ne bude hteo ipak, verovatno ce JYD igrati sa mnom.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je ubedljivo najteze proceniti NOP. Kako ce tu rasporediti bekove i ko ce imati primarnu ulogu :D. Cetiri igraca je u igri. Holidej, Bol, Redik i NAW. Posebno je sto se se NAW sjajno pokazao u letnoj ligi i sada ove predsezonske utakmice igra na visokom nivou. Bas tesko. 

Link to comment
Share on other sites

Ma meni svakako ostaje fransiza, ti si bio Maxin kandidat, i odbio si jednu takvu moralno-fantazi-forumasku velicinu, stidi se.

 

   Nateracu ja Maxu da ne zapostavlja fantazi zivot zbog porodicnih obaveza. Nije jedini koji igra dete i cepa, bilo bi sramota da se povuce zbog toga..

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, delgado said:

Ma meni svakako ostaje fransiza, ti si bio Maxin kandidat, i odbio si jednu takvu moralno-fantazi-forumasku velicinu, stidi se.

 

   Nateracu ja Maxu da ne zapostavlja fantazi zivot zbog porodicnih obaveza. Nije jedini koji igra dete i cepa, bilo bi sramota da se povuce zbog toga..

 

I ja bi to voleo, rekao sam mu ja na PM, ne moras stalno da budes tu, pojavi se barem 2-3 puta nedeljno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

 

 Nije to juce, proslo je to odavno. Nisi ispostovao ni Djola, ja ti ne bih dao da igras nijednu ligu. Idi kod Wooka, budi mu potrcko.

Ha-ha, primićeš ga, pa ćeš onda da ga ostaviš na ulici. Vraćanje za ona šutiranja od ranije :classic_biggrin:

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...