Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Prihvati zveki. Ako je neko dostojan mog mesta onda si to ti.  Imas to murinjovsko ludilo, da svi misle kako si prevazidjen a ti se vratis i pokazes da vredis. Ovo ce ti biti prilika da vidimo jesi li bard Ziva ili mr posebni 🙂

 

Nisam jos doneo konacnu odluku ali po svoj prilici nisam spreman za ovu sezonu. Odluka ce biti objavljena narednih dana

 

Stej tjund...

Edited by maXa88
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

Djole druze gde nadje bas taj datum, tad mi rodjendan :classic_tongue: Sta se desava ovo sa Maksom:smiley33:

Attention Whore 😁

 

Ja sam BRE prvi draft odradio sa cerom u narucju ...  I tako dalje 😄 

 

P.S: 'ladis neko pivce za rodjus 😋

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

Djole druze gde nadje bas taj datum, tad mi rodjendan :classic_tongue: Sta se desava ovo sa Maksom:smiley33:

 

A i vi iz A lige treba da se prebrojite, da se ne desi kao pre 2 sezone slucaj sa Guidom kad nije igrao.

 

Eto možeš sebi da kupiš rođendanski poklon, gde ćeš lepše od još jedne sezone u elitnoj B ligi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Who d fak is ovaj John dies? 

 

Ti  druze da si radio malo bolji draft  umesto sa bebom u narucju ostao bi upamcen po necemu ovde za sve ove sezone. Lako je da zajebavas sad kad ti dete ide u obdaniste i spavas kao sav normalan svet. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, maXa88 said:

Who d fak is ovaj John dies? 

 

Ti  druze da si radio malo bolji draft  umesto sa bebom u narucju ostao bi upamcen po necemu ovde za sve ove sezone. Lako je da zajebavas sad kad ti dete ide u obdaniste i spavas kao sav normalan svet. 

 

 

 

U skolu ( oba dvoje!).. I nemo' se ljutis, bre 😁 

 

P.S: ko sme u 20 marke da se Delgisha nece pojaviti na drartu 😁

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, djole said:

Zvezdinho, dosta je bilo ovog sedenja na dve stolice. Do desetog odluči šta ćeš, inače te katujemo iz B.


Ma daj pa ima on dostojanstva, nece prihvatiti da bude potrcko kod arhineprijatelja, sa toliko godina iskustva nikad.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Zvezdinho said:

Makso budi barem pochasni coowner, pa ko ce da nas zajebava onda.

 

Boze sacuvaj. Nisam ja onaj izlapeli komunjara sto misli da je Broz i dalje ziv.  Onaj sto ga terza svuda vuce sa sobom, mrzi me da trazim sad kako se zove

 

Zajebavaces ih ti  zveki. Umes ti to  

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Magia said:


Ma daj pa ima on dostojanstva, nece prihvatiti da bude potrcko kod arhineprijatelja, sa toliko godina iskustva nikad.

Ili ce kod mene kao ravnopravan chlan tima, ili ostaje u B. Nije lud valjda da zrtvuje miran san i zivce zbog Delgada? Kad pochnem da shibam oko ponoci trejd ponude Delgadu, bice smeha. 😂

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...