Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Iskreno mi je bilo nejasno zašto je moderacija reagovala na sugestiju forumaša da je naslov teme predugačak i zauzima previše prostora i odmah ga skratila, a onda, opet odmah, reagovala kad su se ostali pobunili i vratila ga. Integritet imate i ne treba ga narušavati oko ovakve stvari. 

 

Svakako mislim da forumaš koji je potegao pitanje nije imao neku lošu nameru ili da je u pitanju sabotaža; ali potpuno je besmisleno - kao da sve na forumu perfektno šljaka pa naslov te teme "kvari" funkcionalnost. Čitajte je svi preko laptopova/računara i case closed, taman da smanjite upotrebu telefona 😉 

 

P.S. Meni kao nekom ko nije fankinja KK CZ se baš sviđa način na koji je tema otvorena i ovaj citat je baš lepo čučnuo u naslovu. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

Iako se slažem s uini-jem da tema treba da bude omniprisutna, ipak je dobra ideja da imamo i jednu temu posvećenu feminističkim pitanjima (nisam videla da takva postoji), tako da evo je:

 

 


Upravo sam hteo da otvorim novu, pa si ti to učinila, tako da su postovi prebačeni tamo. Saglasan sam i ja sa uinijem, ali možda baš zbog toga ovakve teme zaslužuju poseban topik. 

Edited by uvrnuto
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Sam B said:

Šta se dešava, šta se briše?


Prebacio sam ti post ovde, da ne bismo zatrpavali Zvezdinu temu ako se povede neka diskusija.

Evo da objasnim šta se dešava:


@VISOKOLETAC piše sledeći post

Quote

Koji muk na temi. Vidim da je dosta nasih otislo na temu kod komsija. Zanimljivije tamo, te dolazi Kampaco te ne dolazi. Koga li ce sledeceg da dovedu za par miliona....... Sta ces kad smo siromasi 🙂  A da, mi smo dobili iste pare, ali smo ih uludo bacili na 15 igraca, dok su oni doveli 8 kvalitetnih.


znači, em piše samo da bi pisao, em pominje milione, kamione, a sve to se tiče potencijalnog igrača KKP. Eno lepo Tata ili KKP tema, a baš kao što je napisao, gde je otišlo par crveno-belih kolega forumaša da piše. Što naravno nije nikakav problem i tako i treba da bude.

Dalje, sledeći post 

Quote

Bolje komsijama da daju ovih milion i 800 hiljada trebace im za mesec dana Kampaca 😂


Ok da je sa prethodnim postom bacio neku foru, pa da se zaustavio... (Pretodni post i dalje stoji na temi). Ali ne, on nastavlja. Kolega mu sklanja post, na šta on odgovara bezobrazno sa

Quote

Naravno da ne pise niko ovde, kada se sve brise. Toliko od mene.

 

 


I sada vi meni recite da li je bilo opravdano brisanje? I da li je ok da upozorimo kolegu forumaša @VISOKOLETAC?

Samo da vas podsetim obaveštenja koje smo objavili nakon otvaranja Zvezdine teme
 

On 10/1/2022 at 12:28 PM, uvrnuto said:

Otvorena je nova Zvezdina tema za ovu sezonu, kao što ste videli.

 

Sa novom temom dolaze i rigoroznija pravila.

Koja u stvari nisu rigoroznija, već su standardna pravila, koja smo malo olabavili na transfer temi. 

 

Preterano oftopičarenje, spamovanje, trolovanje, prozivke, lični ratovi, besmisleni postovi, itd. biće sankcionisani.

 

brisanje -> opomena -> kazna -> ... 

Naravno, ni ostale teme nisu izuzete od ovoga, već je akcenat na ovoj kao najposećenijoj, verujem ubrzo i veoma sadržajnom, a sve zbog stanja na transfer temi koju smo bili pustili niz vodu.

Sezone u većini liga su počele, neke će tek da počnu, pa vam želimo što više zabave, dobre košarke i dobrih postova, a nama moderatorima što manje posla.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, uvrnuto said:


Prebacio sam ti post ovde, da ne bismo zatrpavali Zvezdinu temu ako se povede neka diskusija.

Evo da objasnim šta se dešava:


@VISOKOLETAC piše sledeći post


znači, em piše samo da bi pisao, em pominje milione, kamione, a sve to se tiče potencijalnog igrača KKP. Eno lepo Tata ili KKP tema, a baš kao što je napisao, gde je otišlo par crveno-belih kolega forumaša da piše. Što naravno nije nikakav problem i tako i treba da bude.

Dalje, sledeći post 


Ok da je sa prethodnim postom bacio neku foru, pa da se zaustavio... (Pretodni post i dalje stoji na temi). Ali ne, on nastavlja. Kolega mu sklanja post, na šta on odgovara bezobrazno sa

 

 


I sada vi meni recite da li je bilo opravdano brisanje? I da li je ok da upozorimo kolegu forumaša @VISOKOLETAC?

Samo da vas podsetim obaveštenja koje smo objavili nakon otvaranja Zvezdine teme
 

 

Ok. Trebalo bi da bar odgovorim. Nista nisam napisao samo da bih napisao, nego je imalo svoj razlog. Prvi post sam napisao da bih skrenuo paznju kako forumasi koj navijaju za Zvezdu, umesto da pisu. na nasem topiku, odlaze kod vas i tamo hvalospeve o timu Partizana (sto naravno imaju pravo, ali je glupo). Posle tog upisa, jedan od njih podrugljivo  napise kako eto uzimamo pola miliona od nagradnog fonda EL  i ja napisem odgovor koji mi se obrise bez razloga i bez obrazlozenja.

Jedini razlog vidim u tome  je da istina boli, ali mogu da razumem i da je neko pogresno shvatio napisano.

Bezobrazan nisam i nista ne bih napisao da mi je objasnjeno, pa bar i ovako zasto je nesto izbrisano.

 

1 hour ago, Kooineeperk said:

Ko visoko leti, nisko pada... jbg. 🙂  

Ako mislis da sam dotakao dno, mogu ja jos nize.

Link to comment
Share on other sites

On 10/2/2022 at 8:58 PM, DameTime said:

Iskreno mi je bilo nejasno zašto je moderacija reagovala na sugestiju forumaša da je naslov teme predugačak i zauzima previše prostora i odmah ga skratila, a onda, opet odmah, reagovala kad su se ostali pobunili i vratila ga. Integritet imate i ne treba ga narušavati oko ovakve stvari. 

 

Svakako mislim da forumaš koji je potegao pitanje nije imao neku lošu nameru ili da je u pitanju sabotaža; ali potpuno je besmisleno - kao da sve na forumu perfektno šljaka pa naslov te teme "kvari" funkcionalnost. Čitajte je svi preko laptopova/računara i case closed, taman da smanjite upotrebu telefona 😉 

 

P.S. Meni kao nekom ko nije fankinja KK CZ se baš sviđa način na koji je tema otvorena i ovaj citat je baš lepo čučnuo u naslovu. 

Nemaju

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ima li neko objasnjenje za ban od 7 dana sem dosao je da provocira? Nema ni citat, ma nista. Jos najjace sto @Don Radonja daje to da uradi @uvrnuto koji da se drzi nekih principa koje je napisao banovao svaki dan pet ljudi.

 

Jel ima neko objasnjenje i sto se ne kazne ljudi koji reportuju mene non stop? 

 

Sta znaci uopste mi smo za kritiku, ali ne takvu?? 

 

Znam da me ne vole, ali zabranjivati na ovaj nacin je udarac na slobodu govora. Cuj kritikovao, ali ne kako treba???

 

Dva navedena moderatora bi trebali da dobiju kaznu zbog ovog bana jer je licno konstruisan.

 

Ako hocete RSB, samo recite.  

 

 

  • Love 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Devil In My Pants said:

Ima li neko objasnjenje za ban od 7 dana sem dosao je da provocira? Nema ni citat, ma nista. Jos najjace sto @Don Radonja daje to da uradi @uvrnuto koji da se drzi nekih principa koje je napisao banovao svaki dan pet ljudi.

 

Jel ima neko objasnjenje i sto se ne kazne ljudi koji reportuju mene non stop? 

 

Sta znaci uopste mi smo za kritiku, ali ne takvu?? 

 

Znam da me ne vole, ali zabranjivati na ovaj nacin je udarac na slobodu govora. Cuj kritikovao, ali ne kako treba???

 

Dva navedena moderatora bi trebali da dobiju kaznu zbog ovog bana jer je licno konstruisan.

 

Ako hocete RSB, samo recite.  

 

 

 

Nije lično konstruisan već se cela moderacija složila. Predlažem ti da se više fokusiraš na supstrativne postove, a manje da troluješ i bacaš neke "sam protiv svih" postove koji nemaju previše smisla. Kritika na račun rada KKCZ je itekako prisutna na forumu, ali ti ne kritikuješ, ti se sprdaš i dižeš tenziju bespotrebno. Zapitaj se zašto si baš ti "uzet na zub". Sportski pozdrav.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Nije lično konstruisan već se cela moderacija složila. Predlažem ti da se više fokusiraš na supstrativne postove, a manje da troluješ i bacaš neke "sam protiv svih" postove koji nemaju previše smisla. Kritika na račun rada KKCZ je itekako prisutna na forumu, ali ti ne kritikuješ, ti se sprdaš i dižeš tenziju bespotrebno. Zapitaj se zašto si baš ti "uzet na zub". Sportski pozdrav.

Ok, to je vec odgovor. Mada ne vidim sta sam konkretno trolovao jer sam u poslednja tri meseca imao 3-4 upisa na temi, tad konkretno dva i nije bilo nikakvog trolovanja. Posto mi je post izbrisan, a ban lose objasnjen. Posebno nisam dobio upozornje, ali posto vidim da jee tema postala ozbiljna slozicu se sa tobom u tom delu, ali necu da nije licno konstruisana. Nije mi do bana i tih sedam dana vec obrazlozenja gde nije citiran post u kom sam napravio taj prekrsaj. Da znam de sam pogresio. To za trolovanje je glupost koju mi poturaju vec godinama i to je vecinski onaj Losmi. Bio bi red kad napiste kaznu da citirate post, ali...valjda ste samo tu ''zaboravili''

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sam B said:

 

@uvrnuto @Chaos Is Me

Moderacijo. Moj posto sa KKCZ teme koji ste prebacili na Tatu, obrisite sa tete, jer to nije post za tu temu, nicim nisam sprdao nikoga. Napisao sam normalan upis. Ako ne moze da stoji na KKCZ, obrisite ga.

 

Realno nije ni moj bio. Ovo mi je možda drugi post u životu na KKCZ temi i odmah tata. A nisam htio da tatišem, zato i jeste onaj dio pod navodnicima u postu, stvarno me zanima kako će da riješe ovo sa Vildozom jer je potpis ovog kalibra "gamechanger" i svakako će uticati i na nas.

Edited by Son_of_a_gun
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...