Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Just now, Son_of_a_gun said:

Realno nije ni moj bio. Ovo mi je možda drugi post u životu na KKCZ temi i odmah tata. A nisam htio da tatišem, zato i jeste onaj dio pod navodnicima u postu, stvarno me zanima kako će da riješe ovo sa Vildozom jer je potpis ovog kalibra "gamechanger" i svakako će uticati i na nas.

 

Ja sam tebi odgovorio takodje bez namere da tatisem. Mislim da se o tom problemu moze voditi normalna diskusija i ne zelim da je na tati, ako misle da nije za temu KKCZ neka obrisu skroz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, sad vidim šta je.
@Son_of_a_gun, ti nisi imao nameru da tatišeš, ali čim se krene o institucijama, kikiriju i markicama uvek će se tu nahvatati neki koji će misliti da si došao da meriš patku, a može da se vidi da se već jedan upecao.
Pa je neko od kolega to prebacio na tatu. To ipak radimo bez prethodnih zajedničkih konsultacija, već na osećaj, pa može nekad da se pogreši.
Samo zamislite da je Kuper napisao taj post umesto SoG, to bi već bio šou program. Tanka je granica između tate i ne-tate. Što u sastavu posta, što do toga ko piše.

Generalno me smara ta atmosfera da se bilo kakva pitanja i konstatacije, pa čak i šale, na suprotnoj temi shvataju kao provokacije, ali tako je kako je.

Takođe, i to što vam je završilo na tati ne znači da ne možete i tamo da nastavite diskusiju ili da će vam srušiti ne znam kakvu reputaciju na forumu i da ćemo vam uzeti za zlo. Ako vam baš smeta što je na tati, mogu vratiti. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe da se napadaju @uvrnuto i @Chaos Is Me jer sam ja prebacio.

Osetio sam da moze da se skrene opet o budzetima.A vec sam video neke odgovore na tvo post @Son_of_a_gun koji krecu u tom smeru(@Sam b nije tvoj da se ne uvredis).

 

A i vodjen sam bio ranijim pisanjima gde je tako krenulo pa je otislo da se meri o budzetu Partizana.A nisam hteo da brisem.

 

Ako sam pogresio izvinjavam se.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uvrnuto said:

Takođe, i to što vam je završilo na tati ne znači da ne možete i tamo da nastavite diskusiju ili da će vam srušiti ne znam kakvu reputaciju na forumu i da ćemo vam uzeti za zlo. Ako vam baš smeta što je na tati, mogu vratiti. 😄

 

Sa ovim se ne slazem. Cim je nesto na tati, odmah te shvate kao provokatora ili neozbiljnog. Obrisi taj moj post. A mi cemo ako treba da razgovaramo privatnim porukama.

Just now, Don Radonja said:

Nema potrebe da se napadaju @uvrnuto i @Chaos Is Me jer sam ja prebacio.

Osetio sam da moze da se skrene opet o budzetima.A vec sam video neke odgovore na tvo post @Son_of_a_gun koji krecu u tom smeru(@Sam b nije tvoj da se ne uvredis).

 

A i vodjen sam bio ranijim pisanjima gde je tako krenulo pa je otislo da se meri o budzetu Partizana.A nisam hteo da brisem.

 

Ako sam pogresio izvinjavam se.

 

Nikog ne napadam, samo sam ih naveo jer su modovi. NIsam znao ko je prebacio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sam B said:

 

Sa ovim se ne slazem. Cim je nesto na tati, odmah te shvate kao provokatora ili neozbiljnog. Obrisi taj moj post. A mi cemo ako treba da razgovaramo privatnim porukama.

Tata moze da sluzi bas za takve stvari gde se meri budzet.Ne mora da se tretira kao tema za "neozbiljne postove".

 

Za tu svrhu i sluzi.Da se meri budzet Partizana i Zvezde da ne bi maticne teme to trpele.

1 minute ago, Sam B said:

 

Sa ovim se ne slazem. Cim je nesto na tati, odmah te shvate kao provokatora ili neozbiljnog. Obrisi taj moj post. A mi cemo ako treba da razgovaramo privatnim porukama.

 

Nikog ne napadam, samo sam ih naveo jer su modovi. NIsam znao ko je prebacio.

Pa mogao si i mene da tagujes. :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

Tata moze da sluzi bas za takve stvari gde se meri budzet.Ne mora da se tretira kao tema za "neozbiljne postove".

 

Za tu svrhu i sluzi.Da se meri budzet Partizana i Zvezde da ne bi maticne teme to trpele.

 

Moze ali ne sluzi. Covek je napisao normalan upis, ja mu normalno odgovorio. Ispada da ne postoji tema za normalnu diskusiju ljudi. Sve je za "tatu" a onda krene bolestija kuperova i slicno. Necu tako. Ne ljutim se, samo necu. Poz.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sam B said:

 

Moze ali ne sluzi. Covek je napisao normalan upis, ja mu normalno odgovorio. Ispada da ne postoji tema za normalnu diskusiju ljudi. Sve je za "tatu" a onda krene bolestija kuperova i slicno. Necu tako. Ne ljutim se, samo necu. Poz.

Postoji jbg-a.Ali zamisli kako je nama.Vec se par puta pokusala voditi takva normalna diskusija pa je preraslo u tatu.Pa onda krenemo da cistimo i jbg.Bolje odmah u korenu sam pokusao da sasecem i jbg.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

Postoji jbg-a.Ali zamisli kako je nama.Vec se par puta pokusala voditi takva normalna diskusija pa je preraslo u tatu.Pa onda krenemo da cistimo i jbg.Bolje odmah u korenu sam pokusao da sasecem i jbg.

 

Kao sto rekoh, no hard feelings. Samo necu neki da mi se tamo neko nakaci na onu stvar, jer nemam nikakvu zelju da tatisem, odgovorio sam normalno coveku. Kad se zezam onda odmah napisem na tati. Sam sam sklonio upis, sve je ok.

Link to comment
Share on other sites

 

19 minutes ago, Sam B said:

Cim je nesto na tati, odmah te shvate kao provokatora ili neozbiljnog.

I onda napises 20* postova dnevno na tati 😄 

 

* random broj, ali ne menja poentu.

 

 

 

 

Pitanje za Moderaciju, a u kojoj temi mozemo da se zdravo sprdamo? Ono bas bez ikakve zle namere i GTR/RSB proglasa nego fine peckalice i forice? 

 

Jer necu ni ja da budem provokator zato sto pisem na Tati 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

I onda napises 20* postova dnevno na tati 😄 

 

20 nikad ni blizu, 2-3. To prvo, a kao drugo, kad napises post na tati, svestan si sta radis. Valjda je razlika jasna.

 

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Pitanje za Moderaciju, a u kojoj temi mozemo da se zdravo sprdamo? Ono bas bez ikakve zle namere i GTR/RSB proglasa nego fine peckalice i forice? 

 

Jer necu ni ja da budem provokator zato sto pisem na Tati 😄 

 

Ocigledno moderacija i misli da je Tata za zdravu sprdnju ali to u praksi nije tako.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sam B said:

20 nikad ni blizu, 2-3. To prvo

Shvatas da sam u sledecoj recenici napisao da je 20 random broj sto ne menja poentu. I 1 da napises - pises tamo - sta ti smeta jedan prebacen post sada kada si ih napisao vec gomilu tamo? 

 

7 minutes ago, Sam B said:

Ocigledno moderacija i misli da je Tata za zdravu sprdnju ali to u praksi nije tako.

Nije to moderacije nego do nas. Ja sam vise puta rekao kako dozivljavam Tatu, mada nekada bude i ozbiljnih odgovora... prevashodno za zezanje. 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, kendrick said:

Pokušavam da razumem šamare i odsustvo mozga (nije sav svoj). Jaka stvar, klinac košarkaš se u tesnoj završnici utakmice istrigerovao zbog navijača koji im se možda dernja 40 minuta. 
 

Previše serete, da prostite, sa sve alibi petorkama, prsotinama (Trifa) i tonom detalja koji van konteksta bi trebalo da predstavljaju kakve finalne zaključke. Ne mislim da je Trifa preterana gromada od čoveka niti da treba da se nadjebava sa Zekama iz Vitorije ali deseti put se priča kako li je samo prso mali Trifa a ćaća mu bio legenda. 

@uvrnuto jel mogu i ja tebi i ostalima da govorim da seres?Dosta bi mi znacilo pri argumentaciji,bas bi onako opako i pametno zvucao.

 

Zapravo sto pitam,ako moze i on mogu i ja,svi smo isti na ovom forumu zar ne?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

@uvrnuto jel mogu i ja tebi i ostalima da govorim da seres?Dosta bi mi znacilo pri argumentaciji,bas bi onako opako i pametno zvucao.

 

Zapravo sto pitam,ako moze i on mogu i ja,svi smo isti na ovom forumu zar ne?


Napisao je "da prostite", pa ga to abolira. 😛
Ako ti smeta ili te vređa, udariš report i ne praviš famu od toga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Karakondzula! said:

Uz duzno postovanje, sta ce vas ovoliko Zvezdasa sa komentarima na ovoj temi posle bolnog poraza komsija? 

Nemojte ljudima skakati po zivcima. Koga boli uvo sta ste vi gledali i da li vam se svidja kompozicija njihovog tima.

Ponavljam ovo je njihova tema, ne Tata.

 

Uz dužno poštovanje, nema njihove i naše teme i svi su dobrodošli da pišu na zadatu temu. 

 

Pa ću tako i zbog, npr. ovakvog, posta našeg

3 hours ago, Cooper said:

Sve dok komšije ovako otvoreno pljuju Željka nemam ja brige da će to sve ispasti ok kada bude najvažnije. Strah iz svakog posta je očigledan.

Problem će biti kada budu počeli pričati o gospodsvu i dobrobiti za našu košarku. Tad ću se iskreno zabrinuti.

opominjati kolege.

Edited by uvrnuto
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...