Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

58 minutes ago, Karakondzula! said:

Uz duzno postovanje, sta ce vas ovoliko Zvezdasa sa komentarima na ovoj temi posle bolnog poraza komsija? 

Nemojte ljudima skakati po zivcima. Koga boli uvo sta ste vi gledali i da li vam se svidja kompozicija njihovog tima.

Ponavljam ovo je njihova tema, ne Tata.

Osecam se prozvan jer pisem cesto na KKP temi iako sam im komsija.

 

Uz duzno postovanje, nisam se ja registrovao na partizan.net niti su oni na RSB, MCZ ili sta vec. Ovo je jedan forum za sve, i kako ja imam zelju da pisem o njima tako i oni mogu da pisu o nama, a imamo odgovarajuce teme o klubovima. Sta sada da pisem o njima i njihovoj utakmici na EL temi? Smesno. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nisam ni napisao da neko nije dobrodošao, već šta kakva sadržina znači i da je to ok.

Bože sačuvaj da ja nekome nešto branim ili uređujem. Meni je drago što su ljudi pored onoliko utakmica izabrali baš Partizan da gledaju i da su posle izdvojili svoje vreme da komentarišu random EL utakmicu na odgovarajućem topiku.

Tako da se upozorenje ne pika.
Jbg, više koncentracije...

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

A,brate..nevera..(al ne Rimac Nevera)..nisam za vredjanje sportista ili trenera..mislim na zestoke uvrede i vrlo pogrdne nazive..reci za nekog igraca da je "mentol" mi nije automatski prekrsaj..posebno ne za tri dana.

Mislim da treba gledati individualno (od slucaja do slucaja) i videti ceo kontekst. Npr.ako se neko ponasa totalno dziberski,nefer i nesportski,onda ni "govnar" nije neadekvatan izraz.

Link to comment
Share on other sites

Ajde malo da gledamo individualnu i širi kontekst, pa da vidimo da mu je ovo 8. kazna za sličan prekršaj, što za vređanje sportista, što za vređanje forumaša. 

 

Ok, jasno je da je malo oštriji na tastaturi i da je to njegov "fazon". Ali to što je digao lestvicu vređanja ne znači da treba da tolerišemo neke "manje" uvrede. 

 

Verujem da neće propasti i puno propustiti na forumu za, evo još, 2 dana i koji sat. 

 

 

Edited by uvrnuto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vređanje forumaša je jedno a uvrede prema akterima tokom ili oko meča su drugo. Ne treba ih preterano dozvoljavati ali ovo je moglo da prođe sa brisanjem/pozivom da se smanji doživljaj u komunikaciji. Druga stvar je ako bi nakon toga odmah nastavio sa istim ponašanjem.

 

Stavite mu doživotni MOP pri čemu je uslov za svaki post da u istom napiše da je Džordan bolji od Brona. :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...