Jump to content

Reprezentacija Srbije - Kosarka - Live


Recommended Posts

Mislim da se previše kukalo i gunđalo na forumu tokom prvog poluvremena.

 

Ne mislim da smo se usrali, izašli smo sa dobrom energijom a Kari je iskoristio dobru 1/4 da odmori petorku od koje je dobio tačno ono što je tražio. Sigurno će nosioci više biti opterećeni u drugom delu, ali ponekad moraju da odmore. Ne očekujem da naša druga petorka može da se suprotstavi ovim Amerima a kad se na to doda faktor Durenta jasno je zašto smo potonuli. Vratili smo se u igru kasnije što je još jedan pokazatelj toga da se nismo ukočili.

 

Jokić je bio dobar i u 1/4. Imao je tri izgubljene ali pored toga je bilo odlično. Nije forsirao, udvajali su ga a to je otvaralo prostora ostalima zbog čega smo i vodili. Kasnije je izmislio neke koševe i skupio 4 asista, +15 na parketu (greška, +6 na parketu, index 15).

 

Njihovi centri ukupno dva poena i dva skoka u napadu. Jeste da su svašta ubacili ali ono što su promašili bilo je naše. Mi nemamo sposobnosti da im branimo i reket i šut, za sada nam bar ovo prvo ide dobro. Plus su izgubili desetak lopti. Dakle, nije nam odbrana ukupno tako loša kao što se predstavlja.

 

Za sada nam je utakmica na liniji koju je Beo priželjkivao. Očekujem da ćemo ih pritisnuti još više a valjalo bi i da se šuterska forma preokrene na obe strane.

 

Samo hrabro.

Edited by Barkley#34
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Irski_srbin said:

Nije ti ovo fudbal da seces kontre i generalno igru

Ma ne, pusti ti da igraju leprsavo, da se vidi lepota sporta.  Jesi li video sta su uradili Lebron i Embid sada - e to nam nedostaje.

Edited by Edinburgh
Link to comment
Share on other sites

Tako je, bre. Udji u kost. Počeli smo da ih nerviramo sa fizikalnošču. To se traži!

Btw, meni je LeBronov potez smečarskiji od Embiidovog. Embiid jeste zgrabio Aleksu, ali se onda potrudio da ne padne i da se ne povredi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...