Jump to content

Srbija na Evropskom prvenstvu 2024


Recommended Posts

2 minutes ago, Admiral said:

Poteencjjalno:

 

3 zadnja vezna

3 stopera 

1 Micko na desnom beku.

 

ok.

 

 

Kakav desni bek?

Mićko će igrati libera.

Piksi vraća bubamara fudbal i cepa fudbalsku kontrarevoluciju večeras.

Ceo svet će nam se diviti.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Piksi definitivno koristi nešto jače od alkohola. Ja drugo objašnjenje za ova šta on radi nemam. 

Ovo je sastav da se bori za 0:0, pa ako uspe da se nadamo poklapanju ostalih rezultata, a ako ne uspe da kukamo na lošu sreću i škotski gol u poslednjem minutu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da je nama Ralf na klupi pocepali bi Dance kao svinja masan džak.

Morao sam da izguglam ko su ovi što igraju kod nas. Ovaj Mijailović neki iz domaćeg fudbala 🤣

 

Buahahaha

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klasika, uvek neki brainfart od postave mora biti...

 

Deluje kao da je njima najmanje stalo...vaterpolisti prevale 400 kmx2 autobusom izmedju 2 treninga, dodje Novak, ljudi ko zna koliko štede, šta sve urade da dodju i da se pojave, da pruže podršku, a on na kraju izadje u ovakvom postavi...možda ja nemam pojma, ali ovo ne znam kad je izašlo na dobro...nikad ne znamo najboljih 11, uvek neko filozofiranje i izmišljanje...

Edited by Lineker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo formacija 3-5-1-1

 

Samo što je Samardžić umesto Vlahovića.

 

Uneo je više betona u sredinu što je neophodno za tuču sa Dancima, jer trojka Gudelj, Lukić i Ilić je baš tvrda sredina. Već kasnije verujem da ulaze Vlahović i Tadić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Meni je ovo formacija 3-5-1-1

 

Samo što je Samardžić umesto Vlahovića.

 

Uneo je više betona u sredinu što je neophodno za tuču sa Dancima, jer trojka Gudelj, Lukić i Ilić je baš tvrda sredina. Već kasnije verujem da ulaze Vlahović i Tadić.

Bukvalno to. Neka kao čekalica, da se ne primi gol prerano, pa ako pukne ubacuje ovu dvojicu i koga stigne. 

Inače, nije mi najjasnije što ste toliko skandalizovani sastavom.

Link to comment
Share on other sites

Kakav trenerski duduk i bezveznjak majko mila?

Dajte da se završi ova saga da nas natrpajueDanci da mogu opusteno da gledam nastavak Eura.

Znalo se da je Pikseta trenerski nemač pojma i kad pomisliš da si video svakojake ekzibicije,budalaštine i kvazi taktike potonji te uvek iznenadi na sebi svojstven način.

Večeras je prevazišao i sam sebe.

 

1,5 kreator u prvih 11 a nama treba pobeda.hahahhahaha

 

Edited by Zadnji vezni
Link to comment
Share on other sites

Piksi legenda izvodi sastav kao da smo vec obezbedili prvo mesto u grupi, pa ono malo da rotira i posprda se. Kako li je Dusanu najspremnijem Tadicu objasnio ovu postavu i da li je bog holandskog fudbala to aminovao? Tu je najgori igrac Zvezde i princ Arabije u spicu umesto najboljeg spica u Italiji. I Sale Lukic kao poluspic, da se podseti pionirskih dana dok je igrao u Savacijumu na toj poziciji. 

 

Veliki gospodin. 

 

Ako nista, makar se necu nervirati, bice ovo laganih 2:0 za Dance, a onda ce Piksi da ubaci VMS u spic. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, pentatonika said:

Bukvalno to. Neka kao čekalica, da se ne primi gol prerano, pa ako pukne ubacuje ovu dvojicu i koga stigne. 

Inače, nije mi najjasnije što ste toliko skandalizovani sastavom.

Zbog Mićka Mijailovića najviše.

Lik ne može nijedno krilo u našoj taraba ligi da sačuva.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...