Jump to content

Srbija na Evropskom prvenstvu 2024


Recommended Posts

2 minutes ago, Admiral said:

Poteencjjalno:

 

3 zadnja vezna

3 stopera 

1 Micko na desnom beku.

 

ok.

 

 

Kakav desni bek?

Mićko će igrati libera.

Piksi vraća bubamara fudbal i cepa fudbalsku kontrarevoluciju večeras.

Ceo svet će nam se diviti.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Piksi definitivno koristi nešto jače od alkohola. Ja drugo objašnjenje za ova šta on radi nemam. 

Ovo je sastav da se bori za 0:0, pa ako uspe da se nadamo poklapanju ostalih rezultata, a ako ne uspe da kukamo na lošu sreću i škotski gol u poslednjem minutu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klasika, uvek neki brainfart od postave mora biti...

 

Deluje kao da je njima najmanje stalo...vaterpolisti prevale 400 kmx2 autobusom izmedju 2 treninga, dodje Novak, ljudi ko zna koliko štede, šta sve urade da dodju i da se pojave, da pruže podršku, a on na kraju izadje u ovakvom postavi...možda ja nemam pojma, ali ovo ne znam kad je izašlo na dobro...nikad ne znamo najboljih 11, uvek neko filozofiranje i izmišljanje...

Edited by Lineker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Meni je ovo formacija 3-5-1-1

 

Samo što je Samardžić umesto Vlahovića.

 

Uneo je više betona u sredinu što je neophodno za tuču sa Dancima, jer trojka Gudelj, Lukić i Ilić je baš tvrda sredina. Već kasnije verujem da ulaze Vlahović i Tadić.

Bukvalno to. Neka kao čekalica, da se ne primi gol prerano, pa ako pukne ubacuje ovu dvojicu i koga stigne. 

Inače, nije mi najjasnije što ste toliko skandalizovani sastavom.

Link to comment
Share on other sites

Kakav trenerski duduk i bezveznjak majko mila?

Dajte da se završi ova saga da nas natrpajueDanci da mogu opusteno da gledam nastavak Eura.

Znalo se da je Pikseta trenerski nemač pojma i kad pomisliš da si video svakojake ekzibicije,budalaštine i kvazi taktike potonji te uvek iznenadi na sebi svojstven način.

Večeras je prevazišao i sam sebe.

 

1,5 kreator u prvih 11 a nama treba pobeda.hahahhahaha

 

Edited by Zadnji vezni
Link to comment
Share on other sites

Piksi legenda izvodi sastav kao da smo vec obezbedili prvo mesto u grupi, pa ono malo da rotira i posprda se. Kako li je Dusanu najspremnijem Tadicu objasnio ovu postavu i da li je bog holandskog fudbala to aminovao? Tu je najgori igrac Zvezde i princ Arabije u spicu umesto najboljeg spica u Italiji. I Sale Lukic kao poluspic, da se podseti pionirskih dana dok je igrao u Savacijumu na toj poziciji. 

 

Veliki gospodin. 

 

Ako nista, makar se necu nervirati, bice ovo laganih 2:0 za Dance, a onda ce Piksi da ubaci VMS u spic. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...