Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

Nisam očekivao da će Slukas ovako da čoukuje, Ćaćo i Ljulj su u poslednjem minutu nadriblali iz pika sa jasnom namerom da šutnu, Slukas bukvalno nije pogledao ka košu u situaciji kada je ostao sam:

 

Sloukas.png

 

 

Još u nastavku akcije uvaljuje Falu loptu na isteku napada da baca flouter sa linije za slobodna bacanja... There's levels to this shit.

 

 

  • Like 11
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Beonegro said:

O D V R A T N O

 

Podlo pacovsko govno da ispadne junak finala.

 

Barcokas je trebao da iskoristi tajm i da nacrta jednu akciju, da im ne budu dva poslednja napada pogačica Falla sa 4m i šut Vezenkova iz neizgrađene pozicije, ali lako je posle bitke...

Moglo bi i malo samokontrole i respekta za sampiona i sve sto radi za svoj tim u ovim godinama. 

 

 

  • Like 12
  • Love 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:

Real sa Chachom na parketu +15. :classic_ohmy:

 

Čovjek se upalio bukvalno onu tekmu protiv Partizana i ove 2 na F4. Do tada nije ostavljao utisak aktivnog igrača. 

 

Kao i Pefi prosle sezone, kup i 5. utakmica. Moze i ove necemo se buniti.

 

Dobric, Davidovac, Pefi, Lazic u borbama za Aba titule=Realova veteranija Caco, Ljulj, Rudi, Kozer u borbama za El titule. 

 

Realovo El finale check, Aba finale zivi bili pa videli, samo bez Davidovca... Iskocice neki Dzoni Ivanovic onda umesto njega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

 

There is a personality on the court and personality off the court. Kod Hezonje se ta dva uopšte ne poklapaju. Van parketa meni je on i prizeman i kulturan.

 

Kada se govori o karakteru osobe rec prizeman oznacava losu osobu, primitivnu i niskog morala. Povresna upotreba ovog prideva se odomacila, valjda kao sinonim za kulturnu osobu koja je cvrsto nogama na zemlji

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kendrick said:

Meni je iskreno zao Olimpijakosa, ubedljivo najbolja timska kosarka ove sezone, na momente i najlepsa, a sve do poslednjih 2 minuta je izgledalo da ce jako i do samog kraja to sve demonstrirati u najbitnijoj utakmici.

 

Ni meni. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nate said:

 

Kada se govori o karakteru osobe rec prizeman oznacava losu osobu, primitivnu i niskog morala. Povresna upotreba ovog prideva se odomacila, valjda kao sinonim za kulturnu osobu koja je cvrsto nogama na zemlji

 

Vau, hvala! Naučila sam nešto novo. Uopšte nisam bila svesna da upotrebljavam u pogrešnom značenju, baš sad čitam o tome!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Smrtokapa said:

Možda dečko samo gotivi Ronalda / zalaže se da Mesi plati porez. 🙂

Moooozda.Ali imao je on jos dosta slicnih izjava u fazonu ja sam najbolji/najtalentovaniji. :))

 

I ovde se iskljucujem da ne odemo u off topik.

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Neko ko je rekao da  Mesi dodje njega da gleda nije prizeman covek.

https://n1info.rs/sport-klub/kosarka/a38279-hezonja-neka-mesi-dodje-mene-da-gleda/

 

 

Dobro, ovdje je imao 20 godina i bio u tripu da je osvojio svijet nakon svog hypea oko njega kao europskog Kobea. Sjecam ga se i s jednog turnira u Sarajevu sa Zagrebom kad je dao 48 za poluvrijeme pa se poceo izivljavat nad protivnikom i njegov trener ga istjerao iz dvorane. Danas je mnogo zrelija i normalnija osoba, ne mogu zamisliti mladog Marija da igra ovakvu odbranu i ovako "krvari koljena" na parketu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

Neko ko je rekao da  Mesi dodje njega da gleda nije prizeman covek.

https://n1info.rs/sport-klub/kosarka/a38279-hezonja-neka-mesi-dodje-mene-da-gleda/

 

 

Nije da je ne znam kakvo merilo, ali i to sto prati 0 ljudi na IG opet manje-vise govori o tom stavu. Jebiga, nemoguce da nema nekog druga iz detinjstva, devojku, sestru, saigraca itd. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Dobro, ovdje je imao 20 godina i bio u tripu da je osvojio svijet nakon svog hypea oko njega kao europskog Kobea. Sjecam ga se i s jednog turnira u Sarajevu sa Zagrebom kad je dao 48 za poluvrijeme pa se poceo izivljavat nad protivnikom i njegov trener ga istjerao iz dvorane. Danas je mnogo zrelija i normalnija osoba, ne mogu zamisliti mladog Marija da igra ovakvu odbranu i ovako "krvari koljena" na parketu. 

To sto se malo primirio i spustio malo svoj ego ne brise bas proslost. Svaka cast ako mu je doslo iz dupeta u glavu da mora da se spusti na zemlju.Ali opet se ne moze zaboraviti nasa dela u proslosti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

To sto se malo primirio i spustio malo svoj ego ne brise bas proslost. Svaka cast ako mu je doslo iz dupeta u glavu da mora da se spusti na zemlju.Ali opet se ne moze zaboraviti nasa dela u proslosti.

 

Znači nisi zaboravio Bogiju ono neka im igraju Lazić i Dženkins? 😉 

 

Preoštro sudimo drugima. Svako od nas sigurno ima još manje skromne izjave nego Mario, dokaz je i ovaj forum hehe 

@Markoss Pazi, mnogi poznati ne koriste IG nego im neko vodi društvene mreže. Tako da ko zna, nije ni to merilo...

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

24 minutes ago, Guru said:

Nisam očekivao da će Slukas ovako da čoukuje, Ćaćo i Ljulj su u poslednjem minutu nadriblali iz pika sa jasnom namerom da šutnu, Slukas bukvalno nije pogledao ka košu u situaciji kada je ostao sam:

 

Sloukas.png

 

 

Još u nastavku akcije uvaljuje Falu loptu na isteku napada da baca flouter sa linije za slobodna bacanja... There's levels to this shit.

 

 

Sta tek da se kaze za usro sam se kao grlica i ne mogu da pogodim okean sa broda Thomas Walkup?

Lepo je to kad se zakljuca protivnicki igrac, ali 0 poena na turniru je neprihvatljivo za jednog igraca koji igra na toj poziciji i sa takvom minutazom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Znači nisi zaboravio Bogiju ono neka im igraju Lazić i Dženkins? 😉 

 

Preoštro sudimo drugima. Svako od nas sigurno ima još manje skromne izjave nego Mario, dokaz je i ovaj forum hehe 

@Markoss Pazi, mnogi poznati ne koriste IG nego im neko vodi društvene mreže. Tako da ko zna, nije ni to merilo...

 

Znam, ali opet, moze malo da umesa u svoj PR i kaze ajde bar zaprati - Real Madrid, Kosarkaski savez Hrvatske, KK Partizan, KK Split, ovu dvojicu to su mi drugovi iz detinjstva, Musu, Sarica, devojku i sestru.

 

To bih ja bar uradio, ovako 0 bas Zlatanovski i u skladu s izjavama, mada je sasvim moguce i da su te izjave plod PR-a i da je decko ovako off court normalac, te da si u pravu skroz. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...