Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

2 minutes ago, Nenadd said:

Neverovatna je ova Baskonija, kako oni ganjaju i pogadjaju sa igracima gotovo svakog leta, neverovatno.

 

Šteta što im ni to nije dovoljno za neki iskorak. Da se razumemo, meni je simpatična Baskonija i činjenica da svake sezone izbace nekog novog igrača za evroligu, međutim uvek pate od nedostatka čvrstine i slabe dubine rostera.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Nini3112 said:

Dubljevica otpisala Valensija,bas cudno

To govori samo da smanjuju budzet, a smanjuju ga zbog igranja EC, što znači da Zvezda i KKP ostaju u EL sledeće sezone uz Gran Kanariju umesto Valensije.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Čočo said:

To govori samo da smanjuju budzet, a smanjuju ga zbog igranja EC, što znači da Zvezda i KKP ostaju u EL sledeće sezone uz Gran Kanariju umesto Valensije.

 

Bio je on u Valensiji i kad su igrali EC.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/22/2023 at 12:41 AM, medobrundo said:

Ukoliko ovaj ludak nastavi da gruva pare, uzimaju ovo KKCZ ili KKP uskoro.

 

To samo ako te karikature od klubova nastave da vode dobri treneri - samo, nece ni Obradovic ni Ivanovic vecno ostati na kormilu, a dobrih domacih igraca (ili igraca iz podmlatka) ti klubovi odavno nemaju. Tako da i jednima i drugima dajem jos sledecu godinu, odnosno treba se nadati njihovom rezultatskom fijasku i sledece sezone. Nakon toga, KKCZ ostaje bez svog domaceg jezgra (sto znaci da ce morati da biraju na trzistu), KKP vec sada ostaje bez bitnih igraca, od sledece i bez trenera.

 

Naravno, jezivo je uopste pricati da Aleksandar Vucic 2023. godine i dalje ne misli jos dugo da sjase sa vlasti i da izadje iz nasih frizidera, kao i to da bi takvom liku uspelo da bukvalno ponizi evroligu time sto bi samo nastavio da podize ulog i ubacuje jos vise drzavnih miliona.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Cooper said:

 

 

 

 

Realno, malo ko je ocekivao da ce ih Sale lani voditi u top8 nakon sto ih je preuzeo u sred sezone.

Ove sezone je samo potvrdio da to nije slucajnost, vec njegov talenat da dobro slozi skupu ekipu i odrzi kakav-takav timski duh unutar nje.

 

Jedina mrlja na njegovu epizodu u knezevini je ova izjava da ga hejtuju sto je Srbin, pa mu zato ne daju nagradu.

Na stranu to sto ju je zasluzio, takav gaf se moze videti jos samo u ovom nasem blatu, a opet ne vidim da se Dejo ili bilo ko drugi bunio prosle godine.

 

Sto se naslednika tice, Cavi je bas teska prica.

Sve i da ga Zenit pusti, a bilo je prica proslo leto da mu u ugovoru stoji klauzula od 3m, siguran sam da bi mu Barsa bila apsolutno prva opcija, cak i sa ovim okrnjenim budzetom.

Trinkijeri je vec realnija prica, mada ce zavisiti i od toga hoce li Skariolo, odnosno Chus, menjati sredinu.

 

Sa druge strane, Sale je delovao siguran na klupi Monaka, stvarno ne mogu da ga zamislim ni u jednom drugom EL klubu trenutno.

Sta god mislio o njemu, greota bi bila da nakon top 8 i F4 bude primoran da kulira sledecu sezonu i ceka neke otkaze po EL.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nisam baš siguran u kakvom je više fizičkom stanju Dubljević. Gledam malo i sinoć protiv Barse, ima nekih baš dobrih poteza gde vidiš da je jedan jako talentovan međed u pitanju i meni jedan od omiljenijih centara u Evropi u poslednjih 10 godina, a onda ima momenata kad mi se čini da sa svojih 210 ne može više ni da zakuca, baš je trom.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Nisam baš siguran u kakvom je više fizičkom stanju Dubljević. Gledam malo i sinoć protiv Barse, ima nekih baš dobrih poteza gde vidiš da je jedan jako talentovan međed u pitanju i meni jedan od omiljenijih centara u Evropi u poslednjih 10 godina, a onda ima momenata kad mi se čini da sa svojih 210 ne može više ni da zakuca, baš je trom.

Nema on 210, zvanično ima 205, a jednom sam ga vidio uživo pored mog brata koji ima 202-203 i nije mi izgledao ništa viši od njega. Pritom Dubljević ima relativno kratke ruke, on vjerovatno ima dobar raspon ruku zbog metar širokog trupa, ali mu je reach sigurno ispodprosječan za čovjeka te visine.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dubljević je 204 cm bez patika, raspon ruku 216 cm, reach 273 cm, to su više mere za četvorku nego za centra, posebno imajući u vidu da se ne radi o eksplozivnom atleti nego međedu koji se jedva odvaja od parketa. Zato je verovatno i najgori defanzivac na petici u EL, mada je ofanzivno i dalje izuzetno zajeban i raznovrstan.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Vidim pisu strani portali da Mitrovic nece ostati u Barsi ali da ce Jasikevicijus dobiti novi ugovor sa smanjenom platu koju ce prihvatiti,ovo sa Jasikevicijusom je bas cudno,mozda bi njemu vise i legao tim sa malo manjim budzetom nego sa svim superstarovima

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...