Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

36 minutes ago, Nini3112 said:

Vidim pisu strani portali da Mitrovic nece ostati u Barsi ali da ce Jasikevicijus dobiti novi ugovor sa smanjenom platu koju ce prihvatiti,ovo sa Jasikevicijusom je bas cudno,mozda bi njemu vise i legao tim sa malo manjim budzetom nego sa svim superstarovima

*Mirotić. 😄

Što se Jasikevičijusa tiče i meni je to palo na pamet, to jest i ja mislim da će mu to, ako uopšte ostane, biti zadnja šansa da proba da uzme EL iz "underdog" (mada se i ne može reći da je to klasična underdog pozicija jer će idalje imati ozbiljan i veliki budžet, navodno negde oko 30m, možda bolje rečeno "underdog" među konkurentima) pozicije koja mu možda i više odgovara s obzirom na rezultate koje je napravio u EL iz "te" pozicije u Žalgirisu (za taj klub i njihove uslove dobre rezultate), mada iskreno mislim da neće ostati u Barsi, pogotovu ako ne uzme ACB (a nisu male šanse za to), no videćemo u vremenu pred nama.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Nini3112 said:

Vidim pisu strani portali da Mitrovic nece ostati u Barsi ali da ce Jasikevicijus dobiti novi ugovor sa smanjenom platu koju ce prihvatiti,ovo sa Jasikevicijusom je bas cudno,mozda bi njemu vise i legao tim sa malo manjim budzetom nego sa svim superstarovima

Ako Saras ostsje, eto Kaline. Dje da potpisem? Bole me uvo za litvansku prevaru, usrecice se Barsa sa njim. 

Mirotic treba da predje u Oly😀

 

Inace Milutinovu istekao ugovor sa CSKA tako eto njega nazad u EL, pominju se Partizan i Oly kao najozbiljniji timovi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

Ko uopce u EL ima jos pare za Miroticevu platu? Mozda Efes ako Vasa ode, Bayern obzirom da bi trebali povecati budzet ili Panata. 

Tipujem Efes ili Milano

Ne znam meni Jasikevicijus nije trener za ekipu sa velikim budzetom,samo underdog pozicija pa mozda se nesto neocekivano i uradi ali za superstarove svakako nije,ali drago bi mi bilo da ostane,normalno zna se zbog koga @Miki28

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Princeton said:

Ko ima prava na Milutinova u NBA? Ima li obostrane sanse/zainteresovanja za karijeru u NBA?

 

Definitivno ima potreba za tim profilom, steta bi bilo da ne isproba 1-2 sezone.

 

Bruklin Netsi

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Guru said:

 

Bruklin Netsi

 

 

Kako to Pop nije materijalizovao do sada, pogotovo u ovim rebuild fazama?

 

Mozda neko zainteresovanje Hawks-a, Kokoskov&Bogi konekcija? - Bas bih volio da ga vidim u ovoj fazi karijere da se isproba u NBA.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Ko uopce u EL ima jos pare za Miroticevu platu? Mozda Efes ako Vasa ode, Bayern obzirom da bi trebali povecati budzet ili Panata. 

Novac koji je imao u Barsi više neće dobiti u Evropi, 3m bi već mogao da dobije, verujem da ima kandidata.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, bosMan_jr said:

Mirotic je dokazano vrhunski covek i sjajan igrac, ali realno gledano nije se pokazao kao lider ekipe za najvece domete.

Svakako ce dobiti lep ugovor bilo gde, mozda ne 3m lep ali lep.

 

 

 

Mirotić valjda ima 5m ugovor u Barsi ako ne grešim. Daleko šije prvog sledećeg najplaćenijeg u EL a to su Vasa i Larkin sa oko 3,5 m.

Edited by Chaos Is Me
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Milutinov ce ostati u Grckoj (na odmoru je tamo). Radije bi ziveo i igrao tamo, nego bilo gde, pa je vec uspostavljen kontakt i ima ponudu Olimpijakosa, za manje para nego sto ima u CSKA, ali i to mu je ok... tako mi javljaju grci, pa sad ako su me slagali, eto i ja vas. 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Milutinov ce ostati u Grckoj (na odmoru je tamo). Radije bi ziveo i igrao tamo, nego bilo gde, pa je vec uspostavljen kontakt i ima ponudu Olimpijakosa, za manje para nego sto ima u CSKA, ali i to mu je ok... tako mi javljaju grci, pa sad ako su me slagali, eto i ja vas. 🙂 

Ima i ponudu Virtusa, sa Teom bi to lepo izgledalo :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

 
s'tim što je do pre par sezona svako tekmu ofanzivno porobljavao, dok sada ume da spoji nekoliko gde nema nikakav-do-slabašan uticaj na igru
Ima i do toga sto je jebeni Mumbru tu da glumi trenera, ne kapiram kome je on pao na pamet.
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Kooineeperk said:

Milutinov ce ostati u Grckoj (na odmoru je tamo). Radije bi ziveo i igrao tamo, nego bilo gde, pa je vec uspostavljen kontakt i ima ponudu Olimpijakosa, za manje para nego sto ima u CSKA, ali i to mu je ok... tako mi javljaju grci, pa sad ako su me slagali, eto i ja vas. 🙂 

Možda se smejao na to što ide za manju lovu.

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...