Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 minute ago, realno *w said:

 

To sada biti zaludan i skupiti na jedno mesto tih 300-400 postova objašnjavanja kako je Mateo amater, a igrači su komedija.  

 

Ali ok, znamo šta je bio razlog tih stručnih izjava.

I dalje smatram da je los trener ali ima toliko igraca sampionskog kova, ladno 3 bivsa F4 MVP u ekipi i Tavaresa. 

 

Ipak respect kako je zonom oducio Zeljka, Sarunasa i Barcokasa.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

A jebiga sada, neće me niko ubediti da je Real igrao dobro u prve dve protiv KKP, posebno drugoj, niti da je bio smisleno vođen. Ova zona im je donela preokret a onda su i matorci, pre svega Ćaćo, rekli Musi i sličnima: stani mali, odavde mi preuzimamo.

 

Tavares i Ćaćo da podele MVP nagradu.

 

Tavares je najbolji igrač EL bez dileme.

 

Šteta za Oly, bili su najbolji tim tokom sezone ali ovakvo useravanje u gaće nisam očekivao. Samo je trebalo da privedu kraju. Šteta za bratka Vezenkova, u NBA nema šta da traži (prošao bi kao Melli u Pelicansima ili tako nešto) ali u EL može dugo da bude značajan faktor.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kendrick said:


Gerijatrija predvođena španskim Vladom Jo-om. 
 

Ostaće zapisani zlatnim slovima 100ak upisa u poslednjih nekoliko nedelja. 

 

Kakve preiskusne matore njuske imaju koji sa par koseva rese utakmice, trener im nije ni potreban. Mozda je Sarac mislio na Real, vise se uklapa.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Mora mu se odati priznanje kako je ubacio Causera a ne Musu. Vratilo mu se visestruko

 

Imao je dobrih poteza, svakako. Hoću da kažem da meni činjenica da su osvojili EL ne menja mišljenje o njemu kao treneru. Kad je bilo najtvrđe (prve dve tekme protiv KKP), on nije imao rešenje. Pola plate nek da Chachu, Llullu, a bome i Rudiju...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Imao je dobrih poteza, svakako. Hoću da kažem da meni činjenica da su osvojili EL ne menja mišljenje o njemu kao treneru. Kad je bilo najtvrđe (prve dve tekme protiv KKP), on nije imao rešenje. Pola plate nek da Chachu, Llullu, a bome i Rudiju...

Ali je zato nasao resenja u ostale 3 protiv Partizana, protiv Barse, Olija… Odlican je posao uradio

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Carl Johnson said:

Ali je zato nasao resenja u ostale 3 protiv Partizana, protiv Barse, Olija… Odlican je posao uradio

 

Pa sad, da li je čaša polu-puna ili polu-prazna 😄 Može se reći ni da svi navedeni protivnici na kraju nisu imali rešenje za Realovu zonu. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Carl Johnson said:

Koju je on pozvao da se igra 😁

 

Jeste, ali ipak ceo taj preokret u ovom plej ofu više pripisujem ovoj gerijatriji nego tolikom Mateovom umeću... Mada napisah juče istina je između, on je svakako bolji trener nego što mi sudimo, ali ima i ove prekaljene igrače. Kako je Serhio rešio poslednji napad, fantastično.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...