Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

I uprava Reala ipak se nije ogresila o Matea (bez obzira na neiskustvo i razne greske tokom vodjenja utakmica jer to na kraju nije ni uporedivo sa konacnim ciljem) jer je osvojio Evroligu i tu staje svaka prica. Kao i u zadrzavanju El veterana. Pride su ustedeli i bar milionce u razlici plata Laso-Mateo, iako imaju mnogo love nemaju ni oni neograniceno. Ipak znaju svoj sistem i klub iznutra a to sto ljudi spolja osporavaju ove matorce pre i tokom cele El sezone kao i Matea, to sustinski nije ni vazno, prhujalo sa vihorom.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Jeste, ali ipak ceo taj preokret u ovom plej ofu više pripisujem ovoj gerijatriji nego tolikom Mateovom umeću... Mada napisah juče istina je između, on je svakako bolji trener nego što mi sudimo, ali ima i ove prekaljene igrače. Kako je Serhio rešio poslednji napad, fantastično.

Pa tu "gerijatriju" je konstantno forsirao za zavrsetak upravo trener i to u svim utakmicama unazad

Edited by Alexandar
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nini3112 said:

@DameTime Ne kazem ja da je top trener ali nije ni cetvrtina los kao sto ste pisali ovde,cele sezone pisete da koristi starudiju a starudija mu donela titulu u EL u prvoj sezoni u kojoj je glavni trener

 

Ne znam šta se pisalo tokom cele sezone, ja sam komentarisala EL od početka plej ofa. Na početku serije sa KKP jeste bilo kontraproduktivno forsiranje to Rudija i Llulla, Chacho je ceo plej of fenomenalan. I generalno smo ga pljuvali zbog sumanutih petorki i forsiranja igrača koji očigledno nisu bili u zoni u tom momentu. Sad je naknadna pamet pisati ovako kad su osvojili pa se to isplatilo. To što su šampioni EL ne znači da on nije povlačio pogrešne poteze u tim trenucima 😄 

Edited by DameTime
dopuna
Link to comment
Share on other sites

Oli je dobro sutirao u prvom poluvremenu, ali u drugom su se bas previse oslanjali na to. Jbg, kapiram ja da je tesko drugacije kad te ceka Tavares u reketu, ali videlo se bas da im je falilo laksih poena, i videlo se koliko im je laknulo kad je Vezenkov ono utrcao na polaganje, kao da su bili u fazonu - konacno da ne moramo 3pt. Meni Vezenkov odigrao onako utakmicu, ima on statistiku i sve, ali nije mi neki game changer, bas mi je kao Mirotic za sirotinju, na stranu sto je Threekola chokeovao juce.

 

Elem, kontam da je mnogo i tesko i frustrirajuce kad krene da te trpa neki Kozer koji je igrac manje cele sezone, pa ti i podgrejani les Rendolfa ubaci trojku, ili onaj klinja, ali jebiga. Na kraju, Oliju se upravo to obilo o glavu, sto su se previse oslanjali na sut na kraju, ali jbg, tesko je da se prilagodis da sad odigras nesto drugo kad 37 minuta igras na taj nacin. Vokap je morao bar nesto da pogodi od onih, al avaj. Kenan odigrao bolesno dobru partiju, steta sto nisu isli na njega zadnji napad, ako je vec Vezenkov bio onako cuvan, al jbg, Slukas je opet Slukas. Takodje, Musa jos uvek daleko od neophodnog levela da bude uopste na terenu kad su ovako zajebane utakmice i zavrsnice, a kamoli da se nesto pita, uprkos rekordima u poenima i slicno. 

 

Odlicna utakmica, opravdala je EL sezona ocekivanja. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

There is a personality on the court and personality off the court. Kod Hezonje se ta dva uopšte ne poklapaju. Van parketa meni je on i prizeman i kulturan.

 

Ako mediji nisu fabrikovali, decko je kroz citavu karijeru imao neke wannabe Zlatan Ibrahimovic izjave, tako da nisam bas siguran u to. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Nini3112 said:

Eto vam ga "glupi,los trener" Cus Mateo,pozz

 

Koja je poenta ovakvih komentara? Da je Ljulj omasio onda bi bio los trener? 

 

Prva dva meca protiv Partizana je bio smesan, prosao je na srecu. Posle se prilagodio. Ima mnogo iskusnih igraca koji znaju sta rade. Nije ni los ni glup, a nije ni trenercina.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, DameTime said:

 

Da te držimo za reč? 😄 

 

Svaka čast Realu... Neverovatno su odigrali ceo plej of, počevši od G3 sa Partizanom. Pokloniti se Chachu i Llullu :Hail::Hail: Partizan može reći da je izgubio od šampiona Evrolige, malo li je?:) 

Bice problematicno priloziti dokaz🤣

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

 

Ako mediji nisu fabrikovali, decko je kroz citavu karijeru imao neke wannabe Zlatan Ibrahimovic izjave, tako da nisam bas siguran u to. 

 

Hajde da ostanemo na tome da svako ima svoj sentiment i utisak o nekome. 😄 Za mene je on daleko od tolikog samoljublja. Nije ni prvi ni poslednji igrač koji precenjuje svoje kvalitete, samo u njegovim postgame intervjuima i ponašanju i te kako osetim prizemnost.

Link to comment
Share on other sites

O D V R A T N O

 

Podlo pacovsko govno da ispadne junak finala.

 

Barcokas je trebao da iskoristi tajm i da nacrta jednu akciju, da im ne budu dva poslednja napada pogačica Falla sa 4m i šut Vezenkova iz neizgrađene pozicije, ali lako je posle bitke...

  • Like 4
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Brat od Korneta said:

Kakve preiskusne matore njuske imaju koji sa par koseva rese utakmice, trener im nije ni potreban. 

 

Sigurno.

Tanka je linija izmedju "drzi ovu gerijatriju na parketu jer mu oni drze posao" i "lako je njemu kad ima ova tri velemajstora".


Naravno, realnost je negde izmedju, niti je Cus zbog dve, tri, pet utakmica nevidjeni genijalac niti je vezara. Problem je u fenovima koji umiru da krste nekoga vezarom ili majstorom, a ignorisu sve ostalo u procesu. Sve to se dodatno naglasava kada tim u pitanju igra protiv Partizana, ako ne usledi bambergovanje, poraz mora biti do toga da je podbacio Zelimir ili neki od galaktikosa.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Beonegro said:

O D V R A T N O

 

Podlo pacovsko govno da ispadne junak finala.

 

Barcokas je trebao da iskoristi tajm i da nacrta jednu akciju, da im ne budu dva poslednja napada pogačica Falla sa 4m i šut Vezenkova iz neizgrađene pozicije, ali lako je posle bitke...

Sto je podlo pacovsko..?

Gledati ovo iz prizme kkp je vrlo glupo. Nije ljulj nostradamus niti je mogao da predvedi pantera i ostalo nakon toga.

 

Ni prvi ni poslednji nesportski koji je sudija sankcionisao istog momenta.

 

Otac evropske kosarke i najveci klacer pored Spanulisa.

Kapa dole Ljuljaro!

  • Like 20
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...