Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Hoce da dovedu Vladana Kovacevica 1998,naseg buduceg reprezentativca

 

Sad trenutno vredi 8 miliona evra, Poljaci traze od 7 do 10 miliona evra

 

A pre 2 godine, SAMO 2 godine vredeo je 1milion evra, pre toga i manje 

 

Ja bi pre doveo najbolje ocenjenog golmana ovog proleca u Jsl Strahinja Manojlovica 2002, iz Javora, bio kod nas na pripremama, naseg novog u21 reprezentativca,koji bi bio i bonus ili vratiti Veljka Ilica 2003 iz Tsca, ili pokusati dovesti  Svilara 1999,mozda i najbolje resenje i jedino moguce 

 

Izbeci povremene reprezentativce golmane Ilica 1998(rezerva u Mls) ,Nikolic 1997, Rockova 1995,Carevica 1999.....

 

 

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Nisam hteo da pisem ime, al evo objavio Mozzart - Vladan Kovacevic. 

Pisali smo i malo raspravljali o njemu na temi o reprezentaciji.
Taman da svi sad vidimo o kakvom golmanu se radi tačno. U svakom slučaju,pozdravljam odluku i hrabrost da se Borjanu zahvalimo. Bez sarkazma,zaista zahvalimo. Mnogo nam je doneo i dao,ali vreme je za sveže snage

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Markoss said:

 

Nisam hteo da pisem ime, al evo objavio Mozzart - Vladan Kovacevic. 

Sad valja. 

 

Vredi 10 miliona, traze toliko Poljaci 

 

On ima ugovor, najskuplji igrac njihove lige, a pre 2 godine je bio dostupan samo za 1 milion evra

 

 

A prozivate me kad vam kazem da mozemo dovedemo Rusa Kuzajeva 1993,koji vredi 10 miliona,vezni igrac

kome istice ugovor za razliku od Kovacevica

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

On 5/29/2023 at 11:33 PM, Kooineeperk said:

 

20 je malo... Eno otvorio sam topic za ovosezonsku ABA ligu i pogledaj kakvu papazjaniju od lige smo dobili!  😄 

 

Mada, vidis, mozda je u tome caka, dugotrajnost ABA lige je mozda znak da mogu da proizvedem i dugotrajnost FKCZ u LS? 😏

 

Znači da očekujemo kraj LŠ kad đaci krenu u školu.

Link to comment
Share on other sites

Radunović 1996 ako ne udje sa Kaljarijem u Seriju A, jos jedno odlicno domace resenje 

samo da ne bude Rosic 1996 rezerva iz Radnickog iz  Nisa, koji se bori za ostanak u Jsl(vrlo vrv ispadaju) 

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Drug Crni said:

Kad mu je rekao?
Pošto je Borjan otišao na odmor,a Bahar se odmah vratio u Izrael.

Ne kažem da mu nije saopštio,ali bih voleo da vidim neki izvor. Da ne bude rekla-kazala.net

Preko telefona mu javio.

Kovacevic je odlicno resenje, ali poprilicno nerealno. Jedino da javno zatrazi transfer i da natera Rakov da ga pusti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Naravno da bih voleo da gledam Kovačevića kao prvog golmana,ali koliko je on nama dostupan.Jedino uz neku želju igrača,pa da se spusti cena.

Platu će svakako imati dva do tri puta veću nego sada u Rakovu.

Cenim da Poljaci neće ni sesti za pregovarački sto sa ponudom ispod 3.miliona evra.

 

 

 

Zov LIge sampiona je cudo nevidjeno 🙂 Polako 19. jun je "daleko ima vremena" 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa jeste za njega licno znacajn zov LS, verujem i da u Zvezdi sada moze da dobije nekih 75-80% od plate u nekim jacim ligama, ali sta Poljake briga sto mi igramo LS?

Navodno su odbili ponudu od 7 miliona za njega, a vredi 8-10m. I da ovo nije tacno ne vidim zasto bi ga pustili za manje od 5 miliona, sto je i dalje ludilo za nas.

Link to comment
Share on other sites

Borjan definitvno nije ono sto je bio, a i predvodnik je matorog, lenjog, otaljavackog klana u svlacionici. S druge strane, bezveze bi bilo trositi velike novce na golmana ili popunjavati to mesto strancem, a kvalitetan jeftin domaci nije na vidiku.

 

Ne znam sta da mislim, ali u svakom slucaju mi se svidja sto Bahar ne jebe zivu silu i ocito (bar za sad) ima punu podrsku bandita iz uprave. Doduse, vise bih voleo da je poceo cistku od Pesica, a ne od coveka koji ipak ima velike zasluge za sve klupske uspehe u poslednjoj deceniji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, suptil said:

Zov LIge sampiona je cudo nevidjeno 🙂 Polako 19. jun je "daleko ima vremena" 😄

Kod njega u tom slučaju je tačno.Momak sa ovih prostora,mislim da se i ovde pisalo da je naš navijač.To i mogu razumeti.

Ali opet,da li ovi naši su spremni da plate veliku cifru za golmana,čini mi se i rekord kluba.

Link to comment
Share on other sites

Hrabar potez novog trenera, videcemo da li ce biti reakcije Borjana, a mozda i pojedinih njegovih saigraca. On sa jedne strane jeste novija legenda kluba, ali sa druge strane slika i prilika ovog zasicenja, tromosti i dosade koja vlada u klubu. Pritom kao kapiten sa stomakom ne salje dobru poruku nikome. Ne znam kakav je taj Kovacevic, pretpostavljam da je dobar, ali da li neko zna kakav je u igri nogom?

 

Nadam se da je konacno vreme da se resimo Srnica, a onda i Pesica i Kange.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mediji su već krenuli u hajku kako to da se legenda sklanja. Naravno da će se skloniti. Nadam se da je Barak jak jer su pritisci već krenuli sa svih strana. A verujem i da je sam bio svestan kad je donosio tu odluku šta to povlači sa sobom. Samo treba izdržati ove nalete pa da pokaže zašto je to uradio. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

I ja da pozdravim prvu vazniju odluku novog trenera.

 

Bice mi drago ako Borjan kulturno i u miru napusti klub, onako kako i dolikuje jednom od 5 najzasluznijih ljudi za sve dobro u proteklih nekoliko sezona.

 

Nakon decenijskog lutanja sa golmanima, u Bokiju smo dobili stabilnu opciju, vise puta nas je spasavao i nosio u grupne faze evropskih takmicenja, na tome sam mu kao navijac vecno zahvalan.

Pribojavao sam se da ce s obzirom na karakter ali i praksu u nasem klubu Borjan otici nakon uzasne sezone ili polusezone, pa da cemo ga umesto po sjajnim epizodama pamtiti po kiksevima, ali, izgleda da Bahar zna bolje od toga.

 

Nadam se da je ovo pocetak ciscenja dugo prikupljanog i negovanog igrackog balasta.

Videcemo do kada ce to ici i u kom trenutku ce se drugi faktori umesati u transfer politiku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, berti said:

Kazu da je Bahar potencirao to sto Borjan katastrofalno igra nogom, sto se pogubi skroz kada treba pod pritiskom da doda

Ako je zbog toga onda čoveka da ljubimo. Seče zbog onoga što verujem svakog od nas ovde Borjan izludjuje. Toliko godina je prošlo i da ne zna da ispuca loptu. Ima tu sigurno mnogo razloga ali ovo jeste jedan od tih. Verujem ne i presudan. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Čočo said:

Ako je zbog toga onda čoveka da ljubimo. Seče zbog onoga što verujem svakog od nas ovde Borjan izludjuje. Toliko godina je prošlo i da ne zna da ispuca loptu. Ima tu sigurno mnogo razloga ali ovo jeste jedan od tih. Verujem ne i presudan. 

Taj svi vide pa je najlakse to plasirati u javnost kao nesto zbog cega mora da se sece.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Pisali smo i malo raspravljali o njemu na temi o reprezentaciji.
Taman da svi sad vidimo o kakvom golmanu se radi tačno. U svakom slučaju,pozdravljam odluku i hrabrost da se Borjanu zahvalimo. Bez sarkazma,zaista zahvalimo. Mnogo nam je doneo i dao,ali vreme je za sveže snage

Red je da se zahvalimo Borjanu, Kangi, Kataiu i Rodicu.
Mora da se uradi reset ove sezone, ako jurimo KOvacevica znaci para imamo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

 

Ako sam ja validan izvor, rekao mu je. Spremna je i zamena, tj Baharova zelja, domaci golman je u pitanju. 

Novinari kažu da je Kovačević Marinov izbor.

 

Pratio sam malo ovaj Rakov. Primijetio sam da primaju malo golova. To znači da je Kovačević siguran na golu. Pročitah sad da je dva puta zaredom proglašen za najboljeg golmana lige.

Link to comment
Share on other sites

Borjan nije otpisan iz kluba, nego Bakar želi drugog prvog golmana. Borjan može da ostane i da bude druga opcija, ako želi.

Kovačević deluje nerealno, ali ne bi imak razgovor sa Borjanom, da nema opciju kao zamenu. Nadam se da je tako. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...