Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

9 hours ago, Nini3112 said:

Milojevic ostao gospodin do kraja od mene ima skinutu kapi,za vas ne znam

 

Ма какав је то господин који муца док га прекида нека тамо дјевојка из клуба која води КЗШ, само јер је добио питање о Видићу. Изложио је тада карактер на извол'те, а то је ауторитета без што је мана бр1 сваког тренера. Уосталом није имао гдје а пала је и комбинација са Терзом да зарађује и идуће године 40% илити невјероватних 150.000 еврова. Ајде мало реалности.

Овом тиму треба ауторитет и јак карактер, наравно и знање и који ће прије свега да наметне професионализам и да напокон почнемо играти модеран транзициони фудбал. Да ли то може Бахар поготово са бахатим кримосима изнад себе, остаје нам да видимо.

Edited by Константин
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Константин said:

 

Ма какав је то господин који муца док га прекида нека тамо дјевојка из клуба која води КЗШ, само јер је добио питање о Видићу. Изложио је тада карактер на извол'те, а то је ауторитета без што је мана бр1 сваког тренера. Уосталом није имао гдје а пала је и комбинација са Терзом да зарађује и идуће године 40% илити невјероватних 150.000 еврова. Ајде мало реалности.

Овом тиму треба ауторитет и јак карактер, наравно и знање и који ће прије свега да наметне професионализам и да напокон почнемо играти модеран транзициони фудбал. Да ли то може Бахар поготово са бахатим кримосима изнад себе, остаје нам да видимо.

да имамо спортске новинаре, као што их немамо, неко би му некад поставио (цинично) питање са чиме се водио при избору Савића као помоћника и колико ће му то олакшати посао сад кад му је стручни штаб појачан

Link to comment
Share on other sites

Osvojena dupla kruna,treća uzastopna,zadovoljan sam.Milojeviću srećno u nastavku karijere.

Ivanić je sinoć podsetio na pravog sebe,željan igre,nudi se,odigrava dupli pas.To me raduje.

Katai je opet pokazao da ne može više od pola sata malo jačeg tempa.

 

I na kraju Šilja Ronaldo.Toliko iritantan,bezobrazan,umišljen do tog nivoa da je neki igrač,širi non stop ruke,prebacuje saigračima.Za onu nazovi proslavu prvog gola bi dobio šamarčinu i plus bi leteo iz svlačionice.Na kraju utakmice su mu zviždali kad je krenuo da čuva loptu na korner zastavici.

Jedva čekam da napusti klub,ima da se napijem taj dan.

Dugo ovako odvratan lik nije nosio naš dres,a nosili su ga svakojaki šmajseri.

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, fradler said:

Jbt ovaj Rodic je nekad bio solidan bek, covek se pretvorio u takvu parodiju da ovaj nesretni Azarov izgleda kao Marselo pored njega.

 

Rodic ima bas bas velike privatne probleme, iskreno, ni ja u takvoj situaciji ne bih mogao da se fokusiram na fudbal u potpunosti, ali svakako treba videti na leto sta i kako, nisam bas siguran da ga vide kao prvu opciju na beku, ni pored Azarova, a kamoli ako Ristic dodje.

 

Pesic ratnik. On decko ni ne zna s kim se svadja, koga proziva, sta radi, bas se pogubio, bas ne moze da prihvati da ga neko ne gledao kao top igraca. Nerealno, ne secam se ni slicnog primera kroz istoriju Zvezde, sem onog Despotovicevog utisavanja i Panticevog napucavanja tribine, ali to su izolovani slucaju i obojica su posle toga popili pedalu, ali Siljoni brat, godinu dana vodi neke imaginarne ratove sa zvezdasima i to sve tako prolazi.  

Edited by Markoss
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

On 5/14/2023 at 5:24 PM, СтелаРоса said:

Za dug ne treba da cudi nista, jer u klubu cak ni ne kriju da ih dugovi koje su napravile prethodne uprave ne zanimaju, osim naravno dugova prema bivsim igracima i trenerima jer za njih mozemo dobiti kazne. I sad ovih 25m evra koje dobijamo od Uefe ce se spiskati u igracki kadar i strucni stab. Sa ovakvom politikom poslovanja jedna sezona bez evropskih takmicenja bi nas vratila ko zna koliko godina unazad.

Bio bi epski poduhvat ne plasirati se u evropska takmicenja.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, krzna said:

Bio bi epski poduhvat ne plasirati se u evropska takmicenja.

Mislim da je mislio na igranje grupa ili LS ili LE *kao neku mogucnost za koju godinu. Neke buduce kvalifikacije koje nece rezultirati tim nego ispadanje u kvalifikacijama ne donose nista, mada se klubu dug povecava i pored konstantnog igranja grupa avo vec 5 godina.

 

Edit: *

 

Edited by Alexandar
Link to comment
Share on other sites

Ode nam Milijas ...

 

Quote

 

Kad se samo setim da sam ga u onoj drugj sezoni nazivao Mrtvijas .... 😄 😄 😄

Do duse, tada nam je cela ekipa bila krs.

 

Popravio je utisak u zadnjoj sezoni kada je igrao. Sve u svemu...Srecno u trenerskoj karijeri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Nepoznata je sudbina Vujadina Savića. On je dobio ponudu kluba da i dalje ostane u stručnom štabu, ali na njemu je konačna odluka.

 

Nece valjda Bahar da pristane na ovu "nek ti se nadje momcina, oseca klub, dobar je decko, treba mu dzeparac za splavove" svinjariju?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Какав сраман фудбал у пп и то на прослави. Битно је да је мистер Цокна већ раније добио овације од фудбалских аналфабета…

Јбт коју год лигу пребацим свуда пршти небитно је ли се боре за Европу, опстанак или ревијално.

Link to comment
Share on other sites

Cela sezona stala u gol Pazara. Psiho patuljak prodaje loptu na 40m od gola i onda suljpa snezana prima gol kroz usi

 

Postenije bi bilo da kazu kako nemaju motiv za ovu ligu ( kao Drago) nego da nas drze kao taoce vec 2 3 sezone

Edit

 

Gobelja in, vrh potez. Taman da covek vidi koga da katuje pre priprema. Nek se spremi srnaldo

Link to comment
Share on other sites

Tuzni skupe, osvojismo duplu krunu bez poraza u ligi 37 kola. Na ovaj tuzni dan zavrsi se konacno i ova sezona, vidim nema veselja,cak sto vise nazivsmo nase igrace psiho patuljci, vrijedjamo trenera igrace..

Suma sumarum, da je moglo mnogo bolje moglo je i moralo, da sam zadovoljan igrom zalaganjem pojedinih igraca-nisam, al opet zelim da cestitam strucnom stabu i igracima. 

Milojevic drago mi je sto nas napusta,nije on zaista dovoljno dobar za nas ,opet odradio je taj dosta lak posao ove sezone,nije imao nekih ispada(ne mislrci na odabir igraca i nacin igre) vec se koretno ponasao kao trener Zvezde, a on nije kriv sto je odabran da bude trener vec ovaj koji ga je izabrao tako da ne vidim jedan valjan razlog da se vridja covjek,al dobro svakome na obraz.

Sto se tice novog trenera,igra ofanzivan fudbal tako da najbolje da sam vidi sta nam valja sta ne,nadam se da igraci koji treba da nas napuste nece naci mjesto u ovom timu-Srnic Gobeljic Pesic ,Nikolic...a doslo je i vrijeme sa nekim starosjediocima da se rastajemo iz prvog tima al nek to prodje trenerov filter najbolje.

Jos jednom cestitke na duploj kruni , idemo jos jace u narednoj sezoni 🏆

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Druga polusezona je bila cisto mucenje za sve, slaba liga, 150 bodova prednosti nad drugoplasiranim, zasiceni igraci i trener koji zna da ne ostaje. 

 

Milojevic je uradio minimum minimuma koji je mogao, osvojio duplu krunu. Ja mu najvise zameram igre u derbiju, i to sto je Mitrovic duplo gori igrac nego kad je dosao. Bez iskustva i ikakvog autoriteta, zna i sam da u ovom trenutku nije dorastao klupi Zvezde. Mislim da je davao sansu klincima vise nego sto bi njegov prethodnik u istoj situaciji. Cak i ono brecanje na novinare da mu covek progleda kroz prste. Zasluzio je korektan rastanak, i cini mi se da ga je i dobio.

 

Bice jako zanimljivo kako ce se Barakbahar snaci ovde. Strepnja mi je mnogo dublja od nade, ali da vidimo. Nadam se da ce imati poslednju rec kad se radi o transferima, da ce Mita Smota imati vremena da se posveti tome da uci kako se prelazi ulica bez tudje pomoci.

 

E, da, zaboravio sam, uzasno me zanima koji je Gobeljicev sledeci klub. Ja mislim da se vraca u Napredak.

Edited by pantelia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad se već pominje Milijaš i odlazak, da li neko ima onaj snimak, da li iz zadnje epizode kod nas, kad onog dripca otrese bez faula sto nas je kasapio cijelu utakmicu. Domaca liga je bila, neki mentol tuce nase, sudija se pravi lud. Ulazi Miki i onako mrtav, spor, trom, navlaci onog mentola dva puta i otrese ga ko slinu.

Kako je tad ispao car, legenda.

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Konačno završili ovu tugu od sezone. Nadam se mnogo boljoj atmosferi u ekipi i oko ekipe kao i na tribinama. I da konačno kad ako ne sad uprava napravi dobar posao bez malverzacija i šibicarenja. Jer jedino tako će biti pune tribine a navijači zadovoljni. Ovo im je poslednja prilika da nešto promene. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pantelia said:

Druga polusezona je bila cisto mucenje za sve, slaba liga, 150 bodova prednosti nad drugoplasiranim, zasiceni igraci i trener koji zna da ne ostaje. 

 

Milojevic je uradio minimum minimuma koji je mogao, osvojio duplu krunu. Ja mu najvise zameram igre u derbiju, i to sto je Mitrovic duplo gori igrac nego kad je dosao. Bez iskustva i ikakvog autoriteta, zna i sam da u ovom trenutku nije dorastao klupi Zvezde. Mislim da je davao sansu klincima vise nego sto bi njegov prethodnik u istoj situaciji. Cak i ono brecanje na novinare da mu covek progleda kroz prste. Zasluzio je korektan rastanak, i cini mi se da ga je i dobio.

 

Bice jako zanimljivo kako ce se Barakbahar snaci ovde. Strepnja mi je mnogo dublja od nade, ali da vidimo. Nadam se da ce imati poslednju rec kad se radi o transferima, da ce Mita Smota imati vremena da se posveti tome da uci kako se prelazi ulica bez tudje pomoci.

 

E, da, zaboravio sam, uzasno me zanima koji je Gobeljicev sledeci klub. Ja mislim da se vraca u Napredak.

Ja tipujem da ostaje😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eto dokle je doslo kad je Terzic shvatio koliko je bedna ova liga i da rezultati u njoj nista ne znace, pa je odlucio da smeni trenera koji je osvojio duplu krunu i odigrao celo prvenstvo bez poraza. Isto se mora postupiti i sa pojedinim igracima, hvala za trofeje, pobede, golove, ali ako ne mozes vise dovidjenja. Za LS moramo da napravimo ekipu koja ce da grize i trci svih 90 minuta, a pola trenutnog rostera to nije u stanju. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

U 14:00 konferencija za medije gde ćemo čuti novog trenera.

 

Potom kreće pravi lom živaca,prelazni rok.

Da vidimo ko će biti prekobrojan,a ko će nas pojačati.

U 13h je predstavljanje. Ispravio se Mozzart Sport.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...