Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Ne vidim svet u kom bi mi mogli da dovedemo ovog Kovacevica.
Prvo, cena mu je astronomska za nase uslove, drugo, da dolazi kod nas u najboljem momentu karijere gde je pod lupom vecih klubova, tesko bas.

Sto se Borjana tice, daleko mu lepa kuca. Njegov kvalitet je odavno opao, jedino sto se povecalo je bezobrazluk i visak kilograma.
Najvise mi smeta njegovo konstantno dranje na odbrambenu liniju kod golova koji su iskljucivo njegova krivica.
Istripovao je da je Bog, kao i Katai, a to sve mozemo da zahvalimo ortaku Stankeli. Njih dvojicu sam prve pozeleo da ispadnu iz 11, samo sam mislio da je tesko izvodljivo.
Videcemo, zanimljiva odluka za start.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Don Juan said:

Borjan nije otpisan iz kluba, nego Bakar želi drugog prvog golmana. Borjan može da ostane i da bude druga opcija, ako želi.

Kovačević deluje nerealno, ali ne bi imak razgovor sa Borjanom, da nema opciju kao zamenu. Nadam se da je tako. 

 

Druze moj, podseticu te na izjavu ''mi imamo desnog beka, on se zove Marko Gobeljic''

 

Mislim, nadam se da Bahar ima nekog u vidu, ali ova prica za Kovacevicem me bas i ne uverava da znaju sta rade. Jedino ako on ima bas veliku zelju da dodje, i neku smesnu klauzulu ako dodje ponuda iz kluba koji igra LS. Ne vidim kako bi taj transfer drugacije mogao da se ostvari.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Борјан је у силазној путањи и чини ми се немотивисан за озбиљне тренинге а то се капитену Звезде не смије десити. Ипак он и такав није приоритет за отказ.

Надам се да ћемо ускоро чути  за Срнића и Гобељића. Њих двојица су као маховина. Запатили се у клубу још окренути према северу. Ако их одстругају и орибају има наде.

Има играча који су (ружно је рећи али) раге нпр. Родић и Милуновић и као такви немају шта да траже у озбиљном фудбалу. Надобудни Пешко је посебна прича. Има још за одстрел по разним критеријумима али ових 5 су приоритет и са становишта квалитета играча и утицаја на тим. Међутим неће то ићи глатко због вишегодишњих и нереално високих уговора појединих играча које је багра склапала правећи бизнис…

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Novinari kažu da je Kovačević Marinov izbor.

 

Pratio sam malo ovaj Rakov. Primijetio sam da primaju malo golova. To znači da je Kovačević siguran na golu. Pročitah sad da je dva puta zaredom proglašen za najboljeg golmana lige.

 

Meni je Kovacevic super opcija, s tim da bi mi ok bio i Rajkovic, ali s ovim prvim dobijas golmana za narednih pet godina, tako da sve i da ga jako platimo, mislim da ce investicija da se isplati. Drugom sumnjam da se dolazi u Srbiju, zivi na Majorci, jebe mu se. 

 

Bahar je u Srbiju dosao u petak, nije u ponedeljak, tako da je i video i upoznao i pricao s Borjanom. Receno mu je da se trazi prvi golman, i da je ok da on ostane kao drugi ako hoce, sto on ne zeli. Videcemo sta ce biti epilog.

 

Ristic se bas gadja, mislim da je sasvim izvodljivo da dodje. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ideja je svakako da mi u Evropi igramo sa trojicom stopera - Erakovic, Spajic, Dragovic. Ving bekovi bi bili Vigo i Ristic. Trazi se zadnji vezni da igra sa Ivanicem u paru, a ispred njih Bukari, Olaninjka i spic. 

 

E sad, ima tu problema jer Dragovic hoce da ide. Erakovic hoce da ostane, ne pada mu na pamet da ide u Rusiju, tako da ce on da nas napusti samo ako neko iz Spanije ili eventualno Italije bude hteo da ga uzme. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Markoss said:

Jel bi forumasi oprostili ruznu proslost Nidzi Maksimovicu?

Godinu dana nije igrao, ne znam koliko je on još zainteresovan za ozbiljni fudbal. Šta misliš koje su nam sanse za Kovačevića? 

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

Mene ne interesuje proslost, problem je sto je hodajuca kiksara, a i hodajuca povreda. Ne znam da li je sastavio 10 utakmica u poslednje 2 godine.

 

Ako razmisljamo o Maksimovicu i Planicu, manja je steta da povucemo Pankova sa pozajmice ili prosto pustimo malog Lekovica da djuska.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Ideja je svakako da mi u Evropi igramo sa trojicom stopera - Erakovic, Spajic, Dragovic. Ving bekovi bi bili Vigo i Ristic. Trazi se zadnji vezni da igra sa Ivanicem u paru, a ispred njih Bukari, Olaninjka i spic. 

 

E sad, ima tu problema jer Dragovic hoce da ide. Erakovic hoce da ostane, ne pada mu na pamet da ide u Rusiju, tako da ce on da nas napusti samo ako neko iz Spanije ili eventualno Italije bude hteo da ga uzme. 

Vigo ne može i ne sme biti prva opcija na desnom beku i/ili wing beku, a nema kvalitet ni za bekap opciju realno, još jedan promašaj i krš od igrača za Evropu.

 

Nama treba i startni i bekap desni bek, startni levi (Azarov bekap, a Rodić paljba), zadnji i centralni vezni i to mora da budu top igrači jer su to jedne od glavnih ako ne i glavne pozicije u ekipi, ozbiljan i kvalitetan štoper za Evropu, startno desno krilo jer Bukari nema kvalitet za to i previše je limitiran i ofanzivno i defanzivno igrač (u napadu ima samo desnu nogu i donekle brzinu, ali je i ona za Evropu prosečna ili ispod prosečna, a u odbrani je igrač manje) i 2 špica (startni i bekap).

 

Odlazak prvenstveno Borjana, Gobeljića, Kange, Kangve, Mijailovića, Rodića, Milunovića, Srnića, Kataija (nisam ni za klupu i zadnjih pola sata jer je neradnik i lenjivac do bola i apsolutno štetan za svlačionicu, sa nepostojećom radnom etikom itd.), Vigo, oba Nikolića, Pešić, Rakonjac, a možda čak i Ivanić, a onda i još mnogi iz trenutnog rostera i sa pozajmica.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Шутер из блока said:

Vigo ne može i ne sme biti prva opcija na desnom beku i/ili wing beku, a nema kvalitet ni za bekap opciju realno, još jedan promašaj i krš od igrača za Evropu.

 

Nama treba i startni i bekap desni bek, startni levi (Azarov bekap, a Rodić paljba), zadnji i centralni vezni i to mora da budu top igrači jer su to jedne od glavnih ako ne i glavne pozicije u ekipi, ozbiljan i kvalitetan štoper za Evropu, startno desno krilo jer Bukari nema kvalitet za to i previše je limitiran i ofanzivno i defanzivno igrač (u napadu ima samo desnu nogu i donekle brzinu, ali je i ona za Evropu prosečna ili ispod prosečna, a u odbrani je igrač manje) i 2 špica (startni i bekap).

 

Odlazak prvenstveno Borjana, Rodića, Milunovića, Srnića, Kataija (nisam ni za klupu i zadnjih pola sata jer je neradnik i lenjivac do bola i apsolutno štetan za svlačionicu, sa nepostojećom radnom etikom itd.), Vigo, oba Nikolića, Pešić, Rakonjac, a možda čak i Ivanić, a onda i još mnogi iz trenutnog rostera i sa pozajmica.

 

E jebiga ako ti treba bolje krilo od Bukarija koji nam je najbolji igrac, onda nam treba 11 novih igraca. 

 

I da, ovo za Kataija ti je netacno. Tj jeste neradnik i lenjivac, ali nije stetan za svlacionicu, bas suprotno. 

Edited by Markoss
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Шутер из блока said:

Vigo ne može i ne sme biti prva opcija na desnom beku i/ili wing beku, a nema kvalitet ni za bekap opciju realno, još jedan promašaj i krš od igrača za Evropu.

 

Nama treba i startni i bekap desni bek, startni levi (Azarov bekap, a Rodić paljba), zadnji i centralni vezni i to mora da budu top igrači jer su to jedne od glavnih ako ne i glavne pozicije u ekipi, ozbiljan i kvalitetan štoper za Evropu, startno desno krilo jer Bukari nema kvalitet za to i previše je limitiran i ofanzivno i defanzivno igrač (u napadu ima samo desnu nogu i donekle brzinu, ali je i ona za Evropu prosečna ili ispod prosečna, a u odbrani je igrač manje) i 2 špica (startni i bekap).

 

Odlazak prvenstveno Borjana, Rodića, Milunovića, Srnića, Kataija (nisam ni za klupu i zadnjih pola sata jer je neradnik i lenjivac do bola i apsolutno štetan za svlačionicu, sa nepostojećom radnom etikom itd.), Vigo, oba Nikolića, Pešić, Rakonjac, a možda čak i Ivanić, a onda i još mnogi iz trenutnog rostera i sa pozajmica.

Zaboravio si najbitnijeg da napomeneš,polivalentni Gobeljardo.

Katai je odličan momak privatno,oduvek isti,tih.

 

Mi trenutno imamo 30.igrača zajedno sa Olajinkom i Stamenićem.Plus preko 20.na pozajmicama.

Svakako da treba da se očisti igrački kadar.

Edited by Polivalentni Stevica
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Markoss said:

 

E jebiga ako ti treba bolje krilo od Bukarija koji nam je najbolji igrac, onda nam treba 11 novih igraca. 

 

I da, ovo za Kataija ti je netacno. Tj jeste neradnik i lenjivac, ali nije stetan za svlacionicu, bas suprotno. 

Bukari krilo za Evropu, pogotovu za LŠ, ali i za LE?! Ne zajebavaj brate, lik je bio uglavnom bekap krilo u Gentu koji je igrao LE, a sem bukvalno samo desne noge i prosečne brzine nema apsokutno ništa. Što se Kataija tiče itekako je poguban za svlačionicu i atmosferu, širi i prenosi neradnu etiku na ostale i na taj način daje primer i povod da se i drugi uklope u taj sivilo i postanu takvi i/ili (ne)rade tako. On je jedan od glavnih u "klanu" i bušenju trenera ja mislim, a i presebičan je na terenu, i namerno neće i ne želi da dodaje slobodnim, i onim koji su u boljij situaciji, saigračima loptu već istu carini i overava, kao i Kanga, svaki put u svakom napadu i "mora" on da završava iste.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

Jbg sad, ni ja nisam odusevljen ovim timom, ali ispade da nemamo nikog da valja.

 

Dobar je Bukari kad ima fokus, npr. na momente se kao s decom poigravao sa odbranom Monaka, nije to predaleko od LS nivoa. Nije bez mana, ali za nase uslove je to ok, nije bas jednostavno naci boljeg i uigrati ga.

 

U principu, Dragovic/Erakovic (jedan ce valjda ostati), Ivanic, Bukari, Olajinka su sigurni starteri, verovatno i Spajic ako cemo igrati sa tri stopera. Ubedjen sam da ce i Kangva imati bitnu ulogu kod Bahara, vec su saradjivali, a i bio nam je ponajbolji igrac u poslednjih dva meseca koliko nas je ovaj intenzivno pratio.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Шутер из блока said:

Bukari krilo za Evropu, pogotovu za LŠ, ali i za LE?! Ne zajebavaj brate, lik je bio ugavnom bekap krilo u Gentu koji je igrao LE, a sem bukvalno samo desne noge i prosečne brzine nema apsokutno ništa.

Bukari ima mana, ne bi bio u Zvezdi da nema. Ali čoveče, mi nemamo budžet od 100 millona za pojačanja, nego 100 milion duga, ili tu negde. Mi bolje od Bukarija da dovedemo ne možemo, a nagledali smo se svačega posebno na toj strani i svi su bili stranci.

Što se tiče desnog beka, pa mi tražimo deceniju igrača na toj strani i taman smo našli pristojnog, mi hoćemo još boljeg, a da ga nađemo nećemo za pare koje imamo.

Nama treba malo da se spustimo na zemlju i da puatimo trenera da pravi tim uz par pojačanja, gde nam to zaista treba.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Zaboravio si najbitnijeg da napomeneš,polivalentni Gobeljardo.

Katai je odličan momak privatno,oduvek isti,tih.

 

Mi trenutno imamo 30.igrača zajedno sa Olajinkom i Stamenićem.Plus preko 20.na pozajmicama.

Svakako da treba da se očisti igrački kadar.

Bože, ne znam kako njega zaboravih jbt, on je među prvima na toj listi za paljbu, evo dodajem.

Link to comment
Share on other sites

Pa nama bukvalno treba remont skoro pa kompletne ekipe, tako da @Markoss ne, ne treba nam 11 novih igrača, već i više id toga, jer samo Dragović (koji je nezadovoljan i hoće da ide već pola godine, i totalno je kontraproduktivno i nenormalno držati nezadovoljnog igrača u ekipi koja igra LŠ) i Eraković mogu da igraju LŠ od 50+ igrača koje imamo (trenutni roster i pozajmice), nedopustivo i totalna katastrofa i užas, a onda i ogromna bruka i sramota, pogotovu posle ovoliko godina igranja Evrope i nekih ozbiljnijih rezultata u istoj (u LE) i silnih para koje su treneri, stručni štabovi i igrači zaradili ali koje nažalost nisu u potpunosti (cela količina) ušle u klub i otišle na prave stvari (to jest fudbalske) u naš klub…

Edited by Шутер из блока
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za Viga se već slažem sa šuterom, pretanak igrač. Ok, ako se poredi sa Gobeljićem, super je, ali za LŠ je ipak apsolutni minus faktor. Nisam oduševljen ni Azarovim, ali makar je konkretniji ofanzivno, Vigo više smrducka nego što miriše na oba kraja terena. Pa još ta cifra od 2 miliona i kusur za otkup, a mislim da se uz dobar skauting bukvalno za 300k može naći bolji igrač. Ne znam da li je još aktuelan onaj iz Tventea (Brenet, Benet, tako nešto), on se činio dosta ozbiljnije.

 

Sto se tiče golmana:

 

Quote

Barak Bahar ima želju da u Crvenu zvezdu dovede golmana Hapoela iz Ber Ševe i reprezentativca Izraeala Omrija Glazera, saznaje Mozzart Sport. Za sada je momak rođen 1996. godine samo jedna od opcija, ali vrlo izvesna. Posebno, što je već sarađivao jednu sezonu sa Baharom, a potom u Ber Ševi demonstrirao kvalitet. U sezoni 2021/2022 proglašen je za najboljeg golmana tamošnjeg šampionata, nagrađen je pozivom u nacionalnu selekciju i do sada je četiri puta branio gol reprezentacije Izraela.

 

Edited by fradler
Link to comment
Share on other sites

Inače na ovo pitanje Markosa za Maksimovića - nemojmo se zajebavati i daj da se uozbiljimo jednom barem konačno za navek aman za aman… Daleko bilo i on i Planić i slični panjevi i krševi, što dalje od kluba i daleko im lepa kuća.

 

Nama ako ode Dragović trebaju još 2 ozbiljna i kvalitetna štopera (pogotovu ako budemo igrali sa 3 pozadi, a sva je prilika da ćemo tako igrati), a traba ga pustiti jer igrača koji je već pola godine nezadovoljan i traži da ide apsolutno nema nikakve potrebe držati i prisiljavati da ostane, jer koliko god da je on veliki profesionalac (u šta ne sumnjam), kao što sam malopre reko, totalno je kontraproduktivno i nenormalno držati u ekipi koja igra LŠ, u tom slučaju pretpostavljam da je igrač i dosta nekoncentrisaniji i nefokusiraniji na treninzima i utakmicama, pa i nezainteresovaniji iako je veliki profesionalac u pitanju, a i niko nije iznad, ili barem ne sme biti, Crvene zvezde.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...