Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

1 hour ago, Don Juan said:

Da li me sećanje vara ili je on igrao desnog beka za reprezentaciju?

Jeste i stvarno je vise nego korektno odigrao na desnom beku. Mene samo brinu oni ispadi kao protiv Mitlianda kojih je bilo, al iskreno se nadam da ce BB demantovati i da ce ovo biti dobra odluka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, fradler said:

 

Mali obećava :default_coffee:

 

Posebno mi se sviđa što u dogovoru sa Tvorzom ostaje u stručnom štabu, bez ikakvih konsultacija sa šefom stručnog štaba po tom pitanju, valjda se tako radi u ozbiljnim klubovima. :classic_mellow:

 

Taj će da dodaje lopte i peškire samo u ovom stručnom štabu. Najgore od svega je što će za tu ulogu da dobija dobre pare. 

Ovo je pravi gospodin, kapiten. Lepo sve čovek objasnio. Da se ti nama Miki jednog dana vratiš pa sa tobom u nove pobede! 🔴

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/milijas-odreci-se-borjana-i-kataija-hrabro-ali-zvezda-je-iznad-svega-vise-je-klub-dao-njima-nego-oni-klubu/453026

 

P. S. Sad vidim da je vrsni poznavalac fudbala, košarke i sporta generalno otišao u banovinu. Taman da pet dana odmorimo od tolikog znanja na jednom mestu. 

Edited by Čočo
  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Skroz korektan intervju Milijaša, upravo ono sto sam ja i predložio Borjanu, Borjane čuj me. Znači pusti Snežu da troši pare i sredjuje lokale, skini stomak, oderi dupe na pripremama i dokaži BarakBaharu da u tebi ima još barem godinu dana ozbiljnog fudbala. Konkurencija je nešto najbolje što može da se desi čoveku, nevezano u kojoj sferi života, automatski te tera da i ti napreduješ i budeš još bolji, osim ako nisi promaja u glavi. Puna podrška BarakBaharu. 
PS. Malo me brine ovaj Savićev intervju, nadam se da će njegova uloga biti da postavlja i skuplja čunjeve na treninzima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, K.Dot said:

Skroz korektan intervju Milijaša, upravo ono sto sam ja i predložio Borjanu, Borjane čuj me. Znači pusti Snežu da troši pare i sredjuje lokale, skini stomak, oderi dupe na pripremama i dokaži BarakBaharu da u tebi ima još barem godinu dana ozbiljnog fudbala. Konkurencija je nešto najbolje što može da se desi čoveku, nevezano u kojoj sferi života, automatski te tera da i ti napreduješ i budeš još bolji, osim ako nisi promaja u glavi. Puna podrška BarakBaharu. 
PS. Malo me brine ovaj Savićev intervju, nadam se da će njegova uloga biti da postavlja i skuplja čunjeve na treninzima.

Smecemo samo jedno sa uma. Najveci teret za sve sto se desava oko Borjana ce biti upravo na golmanu koji ga bude nasledio. Znace jako dobro da ce mnogi cekati njegov prvi kiks pa da sve krene kao sto sam i ranije napomenuo u smeru Pesicevog sklanjanja Teodosica. Branice pod velikim pritiskom novi golman a to nikako nije dobro ni za njega ni za klub a narocito trenera koji je tako presekao. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alexandar said:

Smecemo samo jedno sa uma. Najveci teret za sve sto se desava oko Borjana ce biti upravo na golmanu koji ga bude nasledio. Znace jako dobro da ce mnogi cekati njegov prvi kiks pa da sve krene kao sto sam i ranije napomenuo u smeru Pesicevog sklanjanja Teodosica. Branice pod velikim pritiskom novi golman a to nikako nije dobro ni za njega ni za klub a narocito trenera koji je tako presekao. 

 

Neće tu biti pritisak na golmana naročito ako bude stranac. Šta stranac zna, boli njega uvo. Njegovo je da brani. Trener može biti pod velikim pritiskom. On je odlučio da dodje do te promene.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Zanimljiva mi je bila jedna stvar sa Baharove konferencije, kad je rekao da je on više menadžer a njegov pomoćnik trener je više strateg i trener. Iz toga se nadam da će Bahar i Marin jedini biti koji odlučuju ko će napolje a ko unutra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veliki Milijaš.U nekoliko rečenica je objasnio suštinu.

Borjan se uvredio kao detetu kad uzmeš igračku.Majstore,zasuci rukave,radi,skini tu pivsku stomačinu,a ne odmah da se žališ po medijima.

Plus nauči od Nenada šta je pravi Zvezdaš bez ulizivanja vodjama.

Čovek koji je odbio silne klubove 2012.godine da bi došao u Zvezdu koja je bila bedna u tom trenutku.Kojem je pola stadiona zviždalo zbog promašenog penala,ali se nije žalio i kmečao po novinama.I na kraju,kapiten i lider generacije koja je u nemogućim uslovima vratila titulu na Marakanu posle 6.sušnih godina.

 

Inače,Milijaš preuzima omladince umesto šage,šege Rendule.

 

 

 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Gledam ovog napadača Midtjyllanda Gustava Isaksena, kakav potencijal, kakav napadač/krilo. Dečko 22.godine, ove sezone eksplodirao na 43 utakmice dao 21 gol i upisao 8 asistencija. Šteta što će da se puknu velike pare na napadača od 30+ godina a samo treba da se isprsimo sad kad imamo. Toliko para svih ovih godina smo dali na svakojake propale investicije. A vala isplati se da se isprsimo za takvog napadača za koga sigurno kasnije može da se uzme 20+ miliona. Sada mu je cena 5 miliona i ima ugovor do 2025. Mada za njega će se ove godine ozbiljne ekipe otimati. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Nista sto bi trebalo da nas iznenadi, odavno se zna da ova postava ljudi koji vode klub nije tu da bi radila u korist kluba, nego radi samopromocije, kombinacija i mlacenja love. Sta reci kada prvi covek kluba na pitanje o dugu kaze kako ne zeli vise o tome da prica i da ga ne zanimaju dugovi koje su napravile prethodne uprave. Predstavljas se kao neki spasilac kluba, a ne zanima te dug koji taj isti klub ima jer ga nisi ti licno napravio? Secam se pre 10ak godina kako smo pricali "da nam je uci samo jedne sezone u Evropu isplatili bi sva dugovanja" i tek sada shvatam kakve smo budale bili i u sta smo verovali. Pa sad da dodje neki madjionicar (svaka slicnost sa Terzom je slucajna), obrise ceo dug i jos im ostavi 50 miliona evra da imaju u rezervi oni bi vec za godinu dana to sve potrosili i ponovo zaduzili klub. Bilo je dobro dok su trosili "samo" ono sto su i sami prihodovali od kako su tu, ali sada izgleda trose i preko toga. Uzivajmo dok jos mozemo, sledi LS sa novim trenerom i novom energijom, pitanje do kad ce jos ovo sve trajati. Ceka nas sudbina ista kao i kod komsija koji su nakon toliko godina titula, igranja evropskih takmicenja i ogromnih transfera (vecih nego sto mi imamo) dosli do ovoga gde su sada.

Link to comment
Share on other sites

On 6/3/2023 at 3:38 PM, Čočo said:

Gledam ovog napadača Midtjyllanda Gustava Isaksena, kakav potencijal, kakav napadač/krilo. Dečko 22.godine, ove sezone eksplodirao na 43 utakmice dao 21 gol i upisao 8 asistencija. Šteta što će da se puknu velike pare na napadača od 30+ godina a samo treba da se isprsimo sad kad imamo. Toliko para svih ovih godina smo dali na svakojake propale investicije. A vala isplati se da se isprsimo za takvog napadača za koga sigurno kasnije može da se uzme 20+ miliona. Sada mu je cena 5 miliona i ima ugovor do 2025. Mada za njega će se ove godine ozbiljne ekipe otimati. 

 

Šta imamo?

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Јавна предузећа могу да постану Акционарска друштва. За то се има снаге. Али Звезда и Партизан не могу зато што се за то нема снаге. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...