Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

1 hour ago, Drug Crni said:

:roflmao::Hail:

I Ado će se priključiti,zar ne?

 

Pa to se najavljivalo, izmedju ostalog i ovde, ali ja ne vidim nista zvanicno. Mislim da nam nije neophodan, em stranac, em tu imamo Micka i ovog Stamenica koji je DMC, koliko sam razumeo

Link to comment
Share on other sites

Nakon bar tri prelazna roka u kojima smo se lomili da ga dovedemo,odjednom nam nije potreban..:ajme: Logika do moga..ali i neozbiljnost tipična za nas.
Ado je sigurno bolji od Mićka,a Stamenića nisam gledao pa neću i ne mogu da sudim.

Mijailović i Stamenić..to mi je previše tanko za Ligu šampiona.

Inače,prvi pasus nije kritika tebi,već poslovanju i logici kluba.

Link to comment
Share on other sites

Doći će ovaj Lat ih Švajcarske. Vidim da se ozbiljno forsira i na Mocartu. Baš sumnjiv igrač u najavi. Čudo je kako nije mogao ništa da uradi tri sezone u trećoj i četvrtoj ligi Italije.  Sad je nešto proigrao, ali to mu je prva ozbiljna sezona sa 24 godine.

 

Jović bi bio premija za nas. Ja bih bio prezadovoljan kada bi ga doveli. 

 

Ado ima iskustvo igranja u LŠ. Sigurno je bolja opcija od Mijailovića.

 

Ja bih doveo Luku Ilića i Đakovca iz TSC-a. Ilić možda ima kvalitet da bude i starter, a Đakovac je dobar igrač za rotaciju. 

 

Mislim da će nas Ristić pojačati. To je baš realno pojačanje.

Link to comment
Share on other sites

Koju poziciju Ristic igra najcesce u klubu?

Ako bi dosao kao levi bek, to bi opet bilo gomilanje. Jedino ako je Azarov u izlogu. Mozda je zato i imao pojacanu minutazu. Mada traziti logiku u nasem FK, cesto nema smisla. 

 

Olanjiku sam zaboravio u prethodnom postu, neko od kolega me je podsetio. Olanjika - Bukari su sasvim solidna krila (za nase standarde avioni). Uz dobrog spica bice to sa Mirkom i Magikom fina navala.

Samo jos treba naci dobrog spica 😂

 

Stamenic i voleo bih, Ilic, bi bilo odlicno osvezenje za vezni red. Micko mislim da nema nikakvih problema da ore nase blatnjave livade, tako da bi bilo prostora za sve. 

Sa Milivojevicem bi tu vec bila guzva, a sa Adom ni da ne pomisljam. 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Profesor said:

Barak saopstio Borjanu da više nije prvi golman.

Opa Djurdjo. Prvo pa musko. Letece perje. Kada skocka tim Barak i uporedimo ga sa ovogodisnjim na kraju bice nam jasno zbog cega sada vec minule sezone nismo usli u LS.

Link to comment
Share on other sites

Opa, Barak me već kupio. Borjana u legendu svakako ali on nije više golman za visoke domete poslednje dve godine. Svaka čast Baraku. Ovo je znak da će biti ozbiljna čistka. Ako Borjan leti, Srnić i Gobeljić su se već spakovali. Svaka čast još jednom. Samo da uprava stoji iza njega i ne dozvoli bušenje koje će već sada definitivno krenuti. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sa sportske strane mislim da smo već prošle sezone trebali da tražimo novog golmana. A i finansijski gledano je ispravna odluka jer je Borjan ugovorom vezan do 2026 i sigurno bi platili bar 2 miliona samo za platu do tada. A sa trenutnom formom mogu samo da zamislim kako ce izgledati za dve godine. Posto je još prvi golman Kanade mislim da ne bi trebalo da bude problem da se nadje tim iz MLS- koji je zainteresovan. 

Edited by Milko Miller
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 pobeda 7 nerešenih i bez poraza

Nije dovoljno

 

Iduce godine, dupliran budzet, hocete li pljuvati novog trenere nakon 2,3 ili 5 poraza u nasoj ligi,

 

u LŠ ocekujem teske poraze, to nijedan trener ne bi mogao da promeni sa postojećim kadrom 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drug Crni said:

Kad mu je rekao?
Pošto je Borjan otišao na odmor,a Bahar se odmah vratio u Izrael.

Ne kažem da mu nije saopštio,ali bih voleo da vidim neki izvor. Da ne bude rekla-kazala.net

 

Ako sam ja validan izvor, rekao mu je. Spremna je i zamena, tj Baharova zelja, domaci golman je u pitanju. 

  • Like 5
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...