Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

1 hour ago, Dragan Mićić said:

U slucaju da ne prodjemo grupu Ls banovati Koina na 20 dana 😁

 

20 je malo... Eno otvorio sam topic za ovosezonsku ABA ligu i pogledaj kakvu papazjaniju od lige smo dobili!  😄 

 

Mada, vidis, mozda je u tome caka, dugotrajnost ABA lige je mozda znak da mogu da proizvedem i dugotrajnost FKCZ u LS? 😏

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Stanko1997 said:

Ovaj intervju se lako pobije sa činjenicama da je pod 1. pregovarao sa Rozenborgom dok je bio trener Hamarbija, pa na kraju završio u Malmeu, pod 2. Monako mu dao 4, mogao još 4, PSŽ ko zna šta bi uradio.

Covek je ispao od Zalgirisa, u FUDBALU.
Inace proseravanje na ovom topiku kako je bas on bio najzasluzniji za Stankoviceve uspehe je ozbiljan highlight.

 

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Drug Crni said:

Da ipak čestitam navijačima sa foruma duplu krunu. Čestitam i klubu,ali tek posle čestitki forumašima.

Koliko je značajna i kako je doživljavamo,mislim da dosta govori i ovaj entuzijazam na forumu. Pri tome,ovde ljudi vole Zvezdu;u to ni najmanje ne sumnjam. Naravno, i činjenica da smo titulu odavno obezbedili,nije pomogla da se ovde podigne uzbuđenje.
Titula bez poraza,ali bojim se da je to više pokazatelj slabosti konkurencije nego naše dominacije. Upravo obrnuto,igra nam je bila bleda,neuverljiva i bez ikakvog autoriteta. Jasno je da nije bilo dovoljno motiva,a nisu pomogli ni trener bez autoriteta ni igrači koji su bukvalno otaljavali drugu polusezonu. U Evropi je postojao samo privid naše konkurentnosti i dva bljeska protiv Fradija i Trabzona nisu bila dovoljna ni za šta više.

Iz aviona se vidi da je jednoj grupi igrača prošao zenit i da su potpuno zasićeni. Nisam siguran ni da će dolazak novog trenera tu nešto (bitno) promeniti. Takođe, zabrinjava činjenica da su pojedini igrači dočekali kraj sezone u lošijem izdanju nego na početku,a to je često pokazatelj lošeg rada struke.

Lepo napisano. Ozbiljno mrtvilo je zavladalo medju Zvezdasima, vidim to i prema sebi, a i prema ljudima iz okruzenja. Ranije su se brojali dani do prvenstvene utakmice sa nekim Javorom ili Radnickim, sada se utakmice odgledaju cisto da se ispostuje. Delom je za to zasluzan klub i upravo ove stvari koje si naveo a koje se ticu manjka motiva i otaljavanja posla, ali ogroman udeo naravno ima i sama liga koja je nikad losija po kvalitetu. Jesmo se mi izdvojili iz proseka i zaista niko ne moze da nam prismrdi, ali danasnja Vojvodina i Partizan nisu ni blizu onoga sto su bili pre nekih 6-7 godina, Cukaricki takodje. TSC je kao osvezenje, a zapravo ekipa sastavljena od igraca koji su "otpad" iz vecitih rivala. Ranije je bilo po OFK-i i Radu dobrih mladih igraca koje je trebalo solidno platiti da bi ih doveo, a danas je bas slab izbor i ocajan kvalitet cak i medju tim klincima. 

 

Nego, odakle Supic u strucnom stabu? Zar radi kao trener golmana? Uopste ne mogu da se setim da je negde objavljeno da ce da radi u klubu, niti sam ga vidjao do ove proslave titule.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako stvari stoje najjeftinija sezonska za sledeću sezonu biće 12000 dinara za sever i to sa popustom za one koji obnavljaju. Inače će regularan da bude 15000 dinara. Za zapad ide i preko 30000 dinara. 

Al' će nekom da preliva iz dzepova. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Kosjan Willavić said:

Milojević priča o profesionalizmu i kako ne bi uradio isto što i Bahar? 

 

Quote

Srpski fudbalski trener Miloš Milojević nije više šef stručnog štaba Hamarbija, saopštio je švedski klub.

Razlog za prekid saradnje nisu loši rezultati kluba, već činjenica da je Milojević pregovarao sa Rozenborgom o novom angažmanu.

Za upravni odbor Hamarbija to nije bilo prihvatljivo ponašanje i odlučili su da raskinu ugovor sa trenerom nakon što samo šest meseci.

https://www.google.com/amp/s/www.zurnal.rs/sr/articles/amp/122601

  • Like 3
  • Ha-ha 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Čočo said:

Kako stvari stoje najjeftinija sezonska za sledeću sezonu biće 12000 dinara za sever i to sa popustom za one koji obnavljaju. Inače će regularan da bude 15000 dinara. Za zapad ide i preko 30000 dinara. 

Al' će nekom da preliva iz dzepova. 

Svakako ce se ispaltiti clanovima koji obnavljaju sezonsku. Mada ne znam koje ce cene biti po tribinama osim ovog sto je Mozzart preneo. Istok, bocno zapad, bocno istok,...

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Čočo said:

Kako stvari stoje najjeftinija sezonska za sledeću sezonu biće 12000 dinara za sever i to sa popustom za one koji obnavljaju. Inače će regularan da bude 15000 dinara. Za zapad ide i preko 30000 dinara. 

Al' će nekom da preliva iz dzepova. 

A imam li popust ja koji redovno placam clanarinu ali ne kupujem sezonsku svake godine?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Kako stvari stoje najjeftinija sezonska za sledeću sezonu biće 12000 dinara za sever i to sa popustom za one koji obnavljaju. Inače će regularan da bude 15000 dinara. Za zapad ide i preko 30000 dinara. 

Al' će nekom da preliva iz dzepova. 

Ako mozes da placas sve od hrane, pica, hemije, dukserice, igracke, patike, automobila isto kao Nemac (u najboljem slucaju 80% kao Nemac, u najgore i skuplje) ne znam sto bi problem bio sezonska koja je kao 1/5 sezonske u Nemackoj

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, bosMan_jr said:

Ako mozes da placas sve od hrane, pica, hemije, dukserice, igracke, patike, automobila isto kao Nemac (u najboljem slucaju 80% kao Nemac, u najgore i skuplje) ne znam sto bi problem bio sezonska koja je kao 1/5 sezonske u Nemackoj

Zato što tu imaš i sezonsku KK koja neće biti ispod 15 000. Nismo mi Nemci da možemo da odvojimo 250e tek tako za obe sezonske u kešu. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drug Crni said:

U stručni štab ulazi Boris Savić. Kažu bivši omladinac Zvezde i trener Mačve iz Šapca.
Meni je ovaj lik kompletna nepoznanica

 

Tu je on od zimus, kao skaut. Marinov covek. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sta je ovo Cigani? Nema LS groznice? Lozenja i sastavljanja ekipe?

Aj da probam:

1. Borjan. Jbg. Kapiram da mora

 

2. Vigo. Ali nadam se nekom boljem

 

3. Rodic. Uz dobre pripreme, mogao bi jos jedan dobar evropski ciklus da odradi

 

4. Dragovic. Nadam se da ce ga Bahar i Marin ubediti. Koliko god mu sve ovo ovde smucilo.

 

5) Spajic

 

6) Milivojevic. Ako su mogli Marin, Nine i Drago, moze i on.

 

7) crno malo ultra pokretno centralno vezno cudoviste😎 Trebalo je da to bude Kangva, ali jos je zelen.

 

8. Mirko. Nadam se verziji protiv Milana.

 

9. Bukari

 

10. 10. (a Magiko da vreba sa klupe. Shvatice to valjda)

 

11) Jovic/Tamnoputi razbijac + Joveljic sa klupe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, zoziezli fereira said:

Sta je ovo Cigani? Nema LS groznice? Lozenja i sastavljanja ekipe?

Aj da probam:

1. Borjan. Jbg. Kapiram da mora

 

2. Vigo. Ali nadam se nekom boljem

 

3. Rodic. Uz dobre pripreme, mogao bi jos jedan dobar evropski ciklus da odradi

 

4. Dragovic. Nadam se da ce ga Bahar i Marin ubediti. Koliko god mu sve ovo ovde smucilo.

 

5) Spajic

 

6) Milivojevic. Ako su mogli Marin, Nine i Drago, moze i on.

 

7) crno malo ultra pokretno centralno vezno cudoviste😎 Trebalo je da to bude Kangva, ali jos je zelen.

 

8. Mirko. Nadam se verziji protiv Milana.

 

9. Bukari

 

10. 10. (a Magiko da vreba sa klupe. Shvatice to valjda)

 

11) Jovic/Tamnoputi razbijac + Joveljic sa klupe

Bolje da nisi probao bratic

 

ova odbrana ce da obori neke rekorde

Edited by bosMan_jr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svasta nama treba, samo ne znam odakle.

 

Dug je 75 miliona sa tendencijom rasta. Imamo za prodaju Erakovica, za koga sam ubedjen da nece otici za vise od npr. 6 miliona. Kakvih crnih 10, nema sanse. Mitrovica bolje da smo prodali istog dana kad smo ga kupili, vecu bi cenu postigao.

 

Po mom misljenju ubedljivo najbitnije pozicije su spic i stoper, ako ode Erakovic mozda i 2. I spica da trazi Bakar, a ne onaj magarac Mrkela. On verovatno vec gleda gde igra Boaci.

 

Mislim da materijala na levom beku ima dovoljno, takodje i od Viga moze da se dobije nesto. U sredini dolazi Stamenic, ne znam gde bi i Luka Milivojevic u tom slucaju. Mozda bi neki AMC bio potrebniji. Po krilima imamo Olajniku i Bukarija, oni su pretpostavljam zakucani u prvih 11. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bosMan_jr said:

Pa nismo jer nemac mora da izdvoji 1000 za to

 

220-250€ za mene i klinca sezonska za TSG Hoffenheim za sezonu 22/23

 

 

fwtTMtS.png

Mogli su da spuste za jos koju hiljadu ... ili daju kakav family popust. 

Edited by Fat Zadd
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Fat Zadd said:

 

220-250€ za mene i klinca sezonska za TSG Hoffenheim za sezonu 22/23

 

 

fwtTMtS.png

Mogli su da spuste za jos koju hiljadu ... ili daju kakav family popust. 

Ne da treba da spusti koju hiljadu, nego ne treba da bude preko 12.000 dinara. 

 

Jer ce opet stadion da zvrlji prazan. 

 

Ove sezone nisam otisao nijednom, samo na kvalifikacije. A na ostale ne bih isao da mi oni plate a ne ja njima. Prenose gledam do 10-at minuta maks, dok se ne pojavi Pešić u kadru.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Redstar0356 said:

Ne da treba da spusti koju hiljadu, nego ne treba da bude preko 12.000 dinara. 

 

Jer ce opet stadion da zvrlji prazan. 

 

Ove sezone nisam otisao nijednom, samo na kvalifikacije. A na ostale ne bih isao da mi oni plate a ne ja njima. Prenose gledam do 10-at minuta maks, dok se ne pojavi Pešić u kadru.

Posle Makabija otisao sam samo protiv Cukarickog da se zakunem da sam kao sezonac otisao na jedan mec u prvenstvu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fat Zadd said:

 

220-250€ za mene i klinca sezonska za TSG Hoffenheim za sezonu 22/23

 

 

fwtTMtS.png

Mogli su da spuste za jos koju hiljadu ... ili daju kakav family popust. 

Iznenadjujuce cene za mene zaista.

 

Standing znaci sta? Mislim znam sta znaci bukvalno nego sta je to, kao karta za?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...