Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Jos jednom pokazatelj koliko je ogavan klub Real, sa sve Rudijem kao predvodnikom.

Ovo ne menja cinjenicu da bi Punter ispao epski gospodin da se nasmejao na onaj faul i iskulirao, ovako ocekujem neku kaznu od 1-2 utakmice za njega i Lesora kao i vecu kaznu za Jabuselea (ja bih ga kaznio bas zestoko za ono), a nije iskljuceno da i pored moguce povrede Exum dobije makar mec suspenzije. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

Jos jednom pokazatelj koliko je ogavan klub Real, sa sve Rudijem kao predvodnikom.

Ovo ne menja cinjenicu da bi Punter ispao epski gospodin da se nasmejao na onaj faul i iskulirao, ovako ocekujem neku kaznu od 1-2 utakmice za njega i Lesora kao i vecu kaznu za Jabuselea (ja bih ga kaznio bas zestoko za ono), a nije iskljuceno da i pored moguce povrede Exum dobije makar mec suspenzije. 

Egzum suspenzija? Za šta? 

 

Ja baš krenuo da napišem kako, nakon što ga je Yabusele onako zalepio, car trči da smiruje Pantera.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mfmilan said:

Egzum suspenzija? Za šta? 

 

Ja baš krenuo da napišem kako, nakon što ga je Yabusele onako zalepio, car trči da smiruje Pantera.

Mislim da je Exum imao potez pesnicom ka potiljku Ljulja na pocetku guzve. Posle toga ga je Jabusele uhvatio. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Rudy je zapravo ispao najveci gospodin na terenu. Na kraju je jos i jedini od Realovih igraca prisao Exumu dok je lezao na parketu. 

Bukvalno košarkaška Mira Marković koja se iščuđava ko li nas zavadi, takva vrsta gospoCva

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

I to je ok. Kad je potrebno.

 

A, izvini inspektore za određivanje potrebnosti driblinga, nisam te prepoznao. Onda je ok.

 

6 minutes ago, Kooineeperk said:

Pogresno pricati o tome da ne treba da se provocira neko ko te bije? Pa naravno da nije pogresno pricati i razmisljati na taj nacin! Ne znam sta ti je cudno u tome da moras da vodis racuna o takvim stvarima pogotovo u ovakvoj situaciji. 

 

U plej ofu evrolige? Treba da razmišljaš da načinom na koji driblaš ne isprovociraš batine? Ne vredi. Odustajem.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Rudy je zapravo ispao najveci gospodin na terenu. Na kraju je jos i jedini od Realovih igraca prisao Exumu dok je lezao na parketu. 

 

U njegovom stilu - napravi 3 faula po posedu, moli sudiju i kumi, kune se da nije on. Loži ekipu celu tekmu, provocira, podbada - priđe da pita za zdravlje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ocekujem suspenzije za Ljulja jer je zapoceo incident, Decka jer je zapoceo opstu tucu i debelog krmka. Mozda za Dzanana jer je udario Puntera.

Kod nas za Puntera kao inicijatora i za Lesora zbog supackog nabadanja Muse + ceka se situacija sa Danteovom povredom.

Sve u svemu spanci su dobili sta su zeleli... Tuzno

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, John Terry said:

Ovaj trener Reala kao da je pao sa kruske...izvinjava se deci nekoj... jebote boga kakva izjava.

Rekao je da se izvinjava deci, jer je bila ruzna scena za gledanje. Korektna konferencija i njega i Zeljka, smirivali su strasti oboje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Beonegro said:

Izvoli objasni kako nisu

 

 

Nadam se da kolega provocira, troluje tj. nije ozbiljan, u tom slučaju ga shvatam

Just now, alpaka Bereta Sida said:

 

Nit je on napravio nesportski na Punteru, nit se on unosio nekom u facu nit se saketao i bacao ljude ko u UFCu.

:ajme:

Link to comment
Share on other sites

Sad kad sam se malo iskulirao, jedino važno je da Dante bude dobro. Za ovih 5, 6 dana smiriti tenzije, ovo je košarka, iako je Jabusele pokazao da mu nije mesto u istoj. 

Svaka čast igračima na prikazanom u ove dve utakmice u Madridu. Trenutno smo najbolja ekipa u Evropi. Hvala Željko na ovome. Na svemu. Ponos. 

 

I da dodam, forumaš @medobrundo

ovih dana pokazuje kako izgleda pravi ljubitelj košarke. Umereni, i još bitnije umesni komentari, gde imaš šta da pročitaš. Samo poštovanje, što se mene tiče, dobrodošao si na našu matičnu da pišeš i kad nam ne bude po volji. Uz standardno par komšija, Terija, Radonje, Valtera. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...