Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 minute ago, Barkley#34 said:

Kad sam pogledao ponovo, u stvari je Dek taj koji je prvi udario, do tada je bilo odgurivanje Ljulja, Pantera, Eksuma i Jabuselea. Tek posle toga je nastao opšti haos.

Yabusele prvi red

Deck drugi

Panter, Ljulj treći

Lesor četvrti

ostali nek se poređaju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

Exum je momentalno ustao, posle trckarao okolo i smirivao Pantera, zaista ne verujem je nesto ozbiljnije. Kraj utakmice je i odsviran ranije jer je Zeljko rekao sudijama da Exum ne moze (kao jedini uz Ledeja podoban da nastavi), pa verovatno sad u Partizanu malo sminkaju povredu.

 

Da li je moguće?! Sram te bilo više! Dusko, banujte ga već jednom večeras, nemojte samo brisati ova sranja.

Edited by DameTime
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

Exum je momentalno ustao, posle trckarao okolo i smirivao Pantera, zaista ne verujem je nesto ozbiljnije. Kraj utakmice je i odsviran ranije jer je Zeljko rekao sudijama da Exum ne moze (kao jedini uz Ledeja podoban da nastavi), pa verovatno sad u Partizanu malo sminkaju povredu.

 

Kako tužan post.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Just now, fradler said:

Exum je momentalno ustao, posle trckarao okolo i smirivao Pantera, zaista ne verujem je nesto ozbiljnije. Kraj utakmice je i odsviran ranije jer je Zeljko rekao sudijama da Exum ne moze (kao jedini uz Ledeja podoban da nastavi), pa verovatno sad u Partizanu malo sminkaju povredu.

 

Ustao dok ga radio adrenalin. Jel si se tukao nekad? U prvi mah ne osecas bol uopste, onda primetis da ti krvavo lice.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Arsenije Pesic said:

 

Aj ne seri. U celoj priči problem Panterovi driblinzi. Ne verujem šta čitam

To je tako ako izvlacis iz konteksta. 

 

Ja sam video da igraci Reala ovo traze manje-vise celo drugo poluvreme ali izvesno u poslednja 3 minuta, s obzirom kakve su faulove pravili. Ako imas to na umu, i dobijenu utakmicu, ne provociras jos vise. To je poenta. Naravno ti nikako ne opravdava Ljulja i faul pre toga Porijea, koji su ocigledno bili namerni. Tukli bi Pantera i bez tih driblinga, samo mozda ne bi ovako ispizdeli... 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Kad sam pogledao ponovo, u stvari je Dek taj koji je prvi udario, do tada je bilo odgurivanje Ljulja, Pantera, Eksuma i Jabuselea. Tek posle toga je nastao opšti haos.

 

Da, Deck je prvi zamahnuo. I to na Exuma, koji je odgurnuo Llulla (u fazonu ajde razlaz, dosta). Onda ga je Jabusele patosirao. Dečko ni kriv ni dužan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

To je tako ako izvlacis iz konteksta. 

 

Ja sam video da igraci Reala ovo traze manje-vise celo drugo poluvreme ali izvesno u poslednja 3 minuta, s obzirom kakve su faulove pravili. Ako imas to na umu, i dobijenu utakmicu, ne provociras jos vise. To je poenta. Naravno ti nikako ne opravdava Ljulja i faul pre toga Porijea, koji su ocigledno bili namerni. Tukli bi Pantera i bez tih driblinga, samo mozda ne bi ovako ispizdeli... 

 

Daj ne zajebavaj, šta ne tražiš? Ne provociraš diblanjem kroz noge na 3 minuta pred kraj? Pritom čovek tako dribla, to je radio i protiv Jabuselea na kraju prošle utakmice.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fradler said:

Exum je momentalno ustao, posle trckarao okolo i smirivao Pantera, zaista ne verujem je nesto ozbiljnije. Kraj utakmice je i odsviran ranije jer je Zeljko rekao sudijama da Exum ne moze (kao jedini uz Ledeja podoban da nastavi), pa verovatno sad u Partizanu malo sminkaju povredu.

 

2 minutes ago, realno *w said:

 

Kako tužan post.

Tužan je kreator istog, al šta ćeš...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marvin said:

Sto neko rece, ako Panter dobije 2 tekme, gubimo trecu. Sad kad razmislim, ovo je zakuvao Ostoja da uzme kintu za 4. utakmicu 😅

 

Ja njega krivim samo za reakciju prema Ljulju, za ovo kasnije ne. Sad na miru gledam snimak i vidim da osim Muse i Hezonja je želeo da mu zalepi šamar. Inače, šteta za ovu tuču na kraju. Čak sam i ja kao zvezdaš uživao u igri Partizana. Ovako zrelo, mirno bez panike, odavno nije igrao neki naš tim. Real je delovao očajno ne zbog svog trenera nego zbog igre Partizana. Svaka vam čast!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ovo što Željko radi je jako dobro stateški (nije džabe to što jeste) - smiruje, Real Madrid naš dobar drugar, sve je to u žaru borbe, etc. Popravlja nam poziciju, spušta tenzije, smiruje navijače. Cenim da ce EL to znati da ceni, kao što ga sudije cene pa cele godine imamo dobro suđenje.

 

Gledam po tviteru, deluje da naginje malo ka nama. Evo šta kažu igrači https://basketnews.com/news-188776-players-react-to-partizan-real-massive-fight-that-s-t-so-weak.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

 

Daj ne zajebavaj, šta ne tražiš? Ne provociraš diblanjem kroz noge na 3 minuta pred kraj? Pritom čovek tako dribla, to je radio i protiv Jabuselea na kraju prošle utakmice.

 

 

OK, mozda sam ja picka od coveka, ali ja kad vidim da me biju, da nisu cisti faulovi, da mogu na kraju i batine da dobijem, ne mangupiram se nego privodim utakmicu kraju...  ili sam samo dovoljno proracunat.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sto rekose vec par ljudi pre mene, ne mogu da verujem da smo dobili dve utakmice u Madridu, u drugoj ih maltene kosarkaski ponizili i osecam se kao govno. Ne mogu da verujem da su uspeli to da nam urade smradovi, a da smo mi ispali glupi da to dopustimo.  
 

Verovatno je lako biti general posle bitke i reci Panteru da ne treba na +17 da ostavlja bilo kakav prostor za gluposti, ma koliko god da je ono njegovo "prirodna" reakcija za koju da nije doslo do veceg sranja (kao sto u 99% slucajeva ne dodje) verovatno niko nista ne bi posebno ni rekao.

 

Ne znam, stvarno nisam pametan. Ako nista drugo, sledeca je vec u utorak pa ocekujem da vec sutra imamo odluke kako i sta dalje, da bar ne budemo dugo u agoniji. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...