Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, uini said:

 

ako zelis da procitas kvazi-metafizicki osvrt na nba ligu feat sezona 22/23, u ne vise od 30ak redova, od kojih je 10ak o knicksima, onda smem.

Pa ne bih bas😀 

Onda da uskocimo svi sa pisanjem za timove za koje navijamo a ostalo sto bude nepokriveno da napise jedan forumas koji bude voljan?

 

Evo @delgado za Lejkerse, @Dracarys ce Pelikane a @DameTime Portland. @bodo i @stoudemire mogu Sunse, @Big Ticket ili @greenenvyomrazene Seltikse, @Radalek Denver itd

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Pa ne bih bas😀 

Onda da uskocimo svi sa pisanjem za timove za koje navijamo a ostalo sto bude nepokriveno da napise jedan forumas koji bude voljan?

 

Evo @delgado za Lejkerse, @Dracarys ce Pelikane a @DameTime Portland. @bodo i @stoudemire mogu Sunse, @Big Ticket ili @greenenvyomrazene Seltikse, @Radalek Denver itd

 

Što se mene tiče u redu, samo daj(te) neki rok do kad treba da napišem sastav na temu zašto opet nećemo uraditi ništa.

 

@delgado Uzmi i Klivlend kad si već u kancelariji 😄 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, delgado said:

Mogu da pokrijem i Lakerse i Heat 😛 

 

Naravno, skroz sam to smetnuo sa uma.😀

1 minute ago, DameTime said:

 

Što se mene tiče u redu, samo daj(te) neki rok do kad treba da napišem sastav na temu zašto opet nećemo uraditi ništa.

 

@delgado Uzmi i Klivlend kad si već u kancelariji 😄 

Sezona krece 18.10 pa makar dan, dva prije toga da bude otvorena.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Darko said:

Kada će nova tema ljudi? Ili moram ja opet da otvaram (izvini @uini :classic_biggrin:)?

 

ti si od onih koji ne pročitaju niti jedan skoriji upis, posadiš pitanje i odeš, jelda

 

čekiraj šta je slobodno od prijavljenih timova (sve ova strana, 5 postova iznad tebe), pa zaduži jedan.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

Mogu da pokrijem i Lakerse i Heat 😛 

 

A mogao biš i Manchester City. Je..š onoga koji ne navija bar za 3 franšize. A ja ću moj sveti klub posle zna se koga naravno , Romu 😁

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

treba ponuditi @Alex_Serbia rockets ako je rad da ih obradi, posto je dugogodisnji fan. ako nece, nemam nista protiv, dok god mi ponudis uvide u status garube i kanyon martin jra ( :

Garuba bi svakako bio centralna figura hahaha, ali preferiram JaeSeana Tatea i Alperena. 

 

Naravno, prepustam dugogodisnjem fanu Raketa ako zeli, ja nemam nista protiv.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...