Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

jos oko 17 dana do pocetka sezone i vreme dokle klasa 2019. moze potpisati rookie extension

 

neki igraci koji jos nisu potpisali:

 

deandre hunter

coby white

jaxson hayes

rui hachimura

cam jonhson

pj washington

tyler herro

matisse thybulle

brandon clarke

grant williams

darius bazley

nassir little

jordan poole

kevin porter jr.

naz reid

 

2 igraca koji ciljaju max a rekao bih nisu vredni toga, bar ne sada. verovatno ce biti restricted sledeceg leta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poole i Herro?

Ne znam. Ne znam.

 

JTA stigao u Lejkerse i odmah ih saranio na konfi:

 

Quote

“The thing about Golden State is Klay Thompson has been there 10 years,” Toscano-Anderson explained. “When Klay Thompson comes back, it doesn’t matter who’s there, you have to move out of the way. They have guys who have longevity there. They have a culture there, and I think that was the difference. It didn’t really matter how well I was or was not playing. When Klay Thompson came back, we all knew what the deal was. It is what it is and that’s the way of this game. Sometimes you get in situations where things like that happen. Still won a championship, and I’m very satisfied with the way my season went last year, but moving forward to here, like I said, new faces, new opportunity, and a bit of an unknown from all the guys coming in and trying to find a niche on this team.”

 

Šalu na stranu, dobio je LA odličnog klupskog vojnika - kada je igrao, Juan je bio dobar u onome što ume, skok, hasl, bacanja za loptu, odbrana na ivici faula, jaka kucanja. Mislim da će, ukoliko bude imao prilike, odlično nastaviti u rasterećenijoj sredini.

Edited by freethrow
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, freethrow said:

Poole i Herro?

Ne znam. Ne znam.

 

JTA stigao u Lejkerse i odmah ih saranio na konfi:

 

 

Šalu na stranu, dobio je LA odličnog klupskog vojnika - kada je igrao, Juan je bio dobar u onome što ume, skok, hasl, bacanja za loptu, odbrana na ivici faula, jaka kucanja. Mislim da će, ukoliko bude imao prilike, odlično nastaviti u rasterećenijoj sredini.

Rasterecenija sredina sto se tice igraca ili pritiska? 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dracarys said:

Hiro možda i dobije, ali Pul čisto sumnjam, trebalo bi da dobije 25 miliona po sezoni. Ne znam da li će želeti to GSW da plati. 

 

Zanima me kakva će produženja dobiti Grent Vilijams i Džonson.

 

herro bi vec dobio ugovor da to heat zeli imo. ni on ni poole ne vrede 25 miliona rekao bih, ali su ih blazersi zajebali sa ovim ugovorom simonsu.

 

tipujem granta na 12-15 a johnsona do 20. bio bih sokiran da dobiju vise, pogotovo williams.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Miki28 said:

Rasterecenija sredina sto se tice igraca ili pritiska? 

Ma zezam se malo, bockam LAL. Dobar je JTA, Kerr nije imao nimalo poverenja u njega u plejofu što mi je bilo neobično, ali deluje kao zaista solidan igrač.

 

Za Poolea nisam siguran šta će biti. Možda ga zaista iskoriste kao finu šut kartu za Drejmonda a možda i Kleja, ne bi me to previše začudilo...

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

Jeste, čim je Sajmons dobio ovaj ugovor, nema razloga da Pul traži manje. Što se tiče Hiroa, on nekako još uvek jaše na onoj ruki sezoni kada je odigrao strava plej of, sledeća dva plej ofa tankoza. Mislim da bi Majami ukoliko želi da ga zadrži itekako mora da sačeka još jednu godinu radi još jednog plej ofa. Inače, nikad mi neće biti jasno zašto prokletnici iz Majamija nisu doveli Batleru i Adebaju trećeg ol stara, a imali su velikog materijala za to u vidu Hiroa, Robinsona i gomilu upotrebljivih igrača, sa pikovima solidno stoje. Batler je u bablu i u poslednjem plej ofu realno bio TOP5 igrač i smešno je kakvu priliku ne koriste da stvore sebi pravu šansu za titulu. Iz čitave ove priče su ispali najveći luzeri. Majami je definitivno slabiji, nego prošle sezone, Taker je otišao, kod Batlera bi trebalo da se osećaju prvi znaci decline, za Laurija je pitanje koliko će biti ozbiljan igrač sa 37 godina, ostaje samo prajm Adebaja. U sledećem plej ofu očekujem njihov fijasko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poole je pred kraj RS  i dok nije dosao u fokus izgledao strava,

kidao prosto, ali je onda previse poleteo.

Jeste on lepo igrao solidan moravac izmedju igraca,

razvio neki svoj stil, tipa igraj Pule na colove....

Ali su onda krenula masenja obruca i bacanja u bunar malo vishe,

kad je bio pod vecim pritiskom.

 

Ja mislim da ce on svoj talenat morati da ponudi negde drugde za te novce

koje je Eroj keshirao.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.espn.com/nba/player/gamelog/_/id/4277956/jordan-poole

 

Bio je prilično solidan u plejofu. Nekoliko puta baš produktivan, protiv Bostona uvek double figures...  bacanja nije promašivao prošle sezone, bar da ja pamtim. 92,5% majkumu. Pričamo ipak o liku koji je imao 18.5 poena po utakmici u a) šampionskoj ekipi b) ekipi u kojoj igraju Stef i Klej na pozicijama bekova... Mislim da je svako poređenje Poolovih dostignuća sa Tajlerom Hiroom i sa Sajmonsom dosta neprikladno. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...