Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

2 minutes ago, Miki28 said:

Zdravi Klipani su veliki problem za GS

 

ocekujem da clippersi budu izuzetno aktivni i izdasni ukoliko se pojavi dobar centar kao opcija. na svim pozicijama su troduplo osigurani, dok na centru stoji samo zubac, ako nisam nesto propustio, posto je hartenstein came to nyk, bro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

ocekujem da clippersi budu izuzetno aktivni i izdasni ukoliko se pojavi dobar centar kao opcija. na svim pozicijama su troduplo osigurani, dok na centru stoji samo zubac, ako nisam nesto propustio, posto je hartenstein came to nyk, bro.

Planiraju da igraju smallball gdje ce koristit Marcusa i Covingtona na 5 u zavisnosti od situacija. Vrvt ce biti aktivni i na trzistu za visokog ukoliko bude neki buyout

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Miki28 said:

Zdravi Klipani su veliki problem za GS

Zdravi Klipani su veliki problem za celu ligu, a za GSW su problematični i Finix, Milvoki, Bruklin, Boston, zdravi Denver, Dalas...

 

Šalu na stranu, deluje mi Kawhi dosta teži, a kvadricepsi su mu kao da mu ih je trenirao Tom Plac lično...

 

 

Edited by freethrow
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Miki28 said:

Poenta postavljanja klipa je tijelo Kawhija, o tome smo pricali i da vidimo koliko se nagruvao.

Telo je prejako, ali ga odaju postACLovski sitni moravac koraci.

 

Totalno nevezano za Kawhija, Mario Hezonja ima identičan šut i kretnje kao Zach LaVine.

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

https://okcthunderwire.usatoday.com/2022/09/27/okc-thunder-aleksej-pokusevski-gained-20-pounds-over-the-offseason/

 

Vidi se na slici da je Poku jači, ali je i dalje samo 95 kila. Ako je nabio 10 kila preko leta kao što se piše, znači da je bio samo 85 pre toga. I ako je tako, koliko je kila Holmgren ako je Poku bio samo 85?!

 

U svakom slučaju, drago mi je da nije bacao vreme preko leta. Znači će mu dosta tih 10 kila, pogotovo ako je još radio na ekplozivnosti. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darko said:

https://okcthunderwire.usatoday.com/2022/09/27/okc-thunder-aleksej-pokusevski-gained-20-pounds-over-the-offseason/

 

Vidi se na slici da je Poku jači, ali je i dalje samo 95 kila. Ako je nabio 10 kila preko leta kao što se piše, znači da je bio samo 85 pre toga. I ako je tako, koliko je kila Holmgren ako je Poku bio samo 85?!

 

U svakom slučaju, drago mi je da nije bacao vreme preko leta. Znači će mu dosta tih 10 kila, pogotovo ako je još radio na ekplozivnosti. 

Mnogo je i 10 kg za tako kratko vreme. Sad lagano, kg po kg, mislim da bi njemu stotka bila idealna, da ne bi izgubio na brzini, sad samo da radi na šutu i ostalim segmentima igre.

 

Holmgren ima 88 kg, ali trebalo bi imati na uvidu da je Pokuševski stariji od njega samo 4 meseca. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Kakav klip. Pa ovo sam ja juče izveo par puta na terminu, uhvatio defanzivni skok prešao pola i opalio za 3, ušlo nekoliko. Chaos doing chaos things.

 

Ocekivao sam od tebe da vise igras kao CP3, ne da se zatrcavas i odma isprangijas za 3. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

ja ne mogu da kazem da je vogel neki underachiever. mislim, nije ni neki ludi mozak ali ima neke defanzivne principe, ima ideju u napadu, sto je, makar za ideju u napadu, bolje nego glorifikovani thibs.

1 minute ago, AgroLaki said:

 

Ocekivao sam od tebe da vise igras kao CP3, ne da se zatrcavas i odma isprangijas za 3. 

 

kaos je pretecha trajcheta, to sto ovde prvi put culi od mene.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

 

Steta za decka.

Trebali bi Bullsi da odu u rebuild, trejduju Demara i Vucevica i da tankuju ovu sezonu. Jbg

Neće ići u rebuild, jer su dali pika 2023, doduše zaštićenog 1-4.

 

Tu je i dalje lepa osovina Lavin-Demar-Vučko. Ove sezone ima baš dosta timova koji tankuju, mnogo lošijih ekipa od Čikaga. SAS, Indijana, Hjuston, OKC, a tu su u igri i Orlando, Juta, a možda i Detroit ako im ne krene. Velika konkurencija, mislim da ne razmišljaju o tome. 

Edited by Dracarys
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dracarys said:

Neće ići u rebuild, jer su dali pika 2023, doduše zaštićenog 1-4.

 

Tu je i dalje lepa osovina Lavin-Demar-Vučko. Ove sezone ima baš dosta timova koji tankuju, mnogo lošijih ekipa od Čikaga. SAS, Indijana, Hjuston, OKC, a tu su u igri i Orlando, Juta, a možda i Detroit ako im ne krene. Velika konkurencija, mislim da ne razmišljaju o tome. 

 

Istina, ne razmisljaju o tanku Bullsi, ali nisu uradili bukvalno nista da srede bilo koji od tih par super ociglednih problema koje su imali prosle sezone. 

Ekipa je bila ubedljivo, ali bas ubedljivo, poslednja u ligi po broju uzetih (a samim tim i pogodjenih) trojki u ligi. Tako se ne dobijaju tekme 2022. godine. Nije doveden nijedan suter da pomogne pri spejsingu. I dalje ce svi osim Lavina praviti guzvu Demaru u reketu. Vucevic je sutirao bas lose, a kako citam i sam najvaljuje da je plan da uzima manje trojki sledece sezone. Ocigledno mu je samopuzdanje u kurcu.

Dragic koji je doveden kao bekap plej ce morati da iznese vise minuta nego sto je bilo ko planirao i zeleo, a ova povreda Balla nije bas bila neko iznenadjenje koje je strefilo ekipu pred samu sezonu. Moralo je ranije da se reaguje.

Odbrana reketa je bila tragicna. I sta dovedes kao resenje za backup centra - Andrea Dramonda. Covek jeste i dalje odlican skakac i koliko-toliko upotrebljiv NBA centar, ali nikada nije bio rim protektor. Plus je def skok jedina stvar koja je funkcionisala u toj odbrani od trenutka kad se Lonzo povredio i sezona nam se raspala. 

Dobijace Bulsi i dalje solidan broj tekmi na suv kvalitet Demara, Lavina i cinjenicu da Bili nije totalni krs od trenera. Plejin je realnost u ovom prenabudzenom Istoku. Za nesto vise bi bio potreban neki vasionski napredak Dosunmua i/ili Patrika Vilijamsa.

 

 

ps doduse i taj plejin stoji na staklenim kolenima Zeka Lavina, mada je po izvestajima iz trening kampa u prilicno dobrom stanju

Edited by threepwood
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...