Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

11 minutes ago, uini said:

@threepwood, meni se dopao ayo dosunmu. sad vidim da je sutirao .376% na 2.4 trice. ako bi uspeo da ostane na 36-37% sa vise pokusaja i popravi slobodnjake, mislim da imate versatile two-way igraca. nije bas ntilkina u odbrani ali je dobar, dok je u napadu sve sto sam se nadao da ce frenki biti.

 

Slazem se, groovy je Ayo. Jos se u tradicionalnom letnjem, umereno homoeroticnom, merenju misica pokazalo da je dosta radio na sebi ovog leta. Rekao je da je imao problema da se prilagodi tolikom broju tekmi u ruki sezoni, i da mu je nedostatak snage limitirao ucinak na terenu. To po svoj prilici vise nece biti slucaj. 

 

FZ__GKqWQAAhlCF.jpg FduM97wX0AAF8bb?format=jpg&name=900x900

 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

pa dobro, imao je solidno parce sezone u komadu, kada je igrao po 35-40mins zbog balla i carusa. ja sam bio izmenadjen koliko je bio proaktivan, nije bezao od odgovornosti, da ne kazem protagonizma, recnikom sportskih radnika. a opet se, kada su se ovi vratili, pomerio u diskretniju ulogu.

 

mozda moze da bude taj vazan timski igrac, glue guy i whatnot.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Miki28 said:

Pa i poenta pitanja je sta bi trazili za Carusa? Da se Bald Mamba vrati svojoj kuci

 

u aktuelnom bulls kontekstu, što je povreda lonza, gde će prvi timetable izaći za 2-3 meseca, caruso je vredniji od svoje realne vrednosti u vakuumu. 

zato sam i napisao to što sam napisao.

 

plus, čak i u takvoj situaciji vi osim pikova, koje cenite kao zlato, nemate više ništa da date, jer je thj otišao

nego, pušti karuza jado, evo svežih insajd informacija iz mehika 2021, od drugog bulls igrača 😱

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Za Carusa dajemo sta god treba😀 

 

Pa to se znalo i proslo ljeto, pricalo se prije FA da Derozan hoce samo u Lejkerse.

 

U tom S&T je trebao biti ukljucen i 3 tim, mislim da su Kingsi u pitanju.

Lejkersi dobiju Derozana, Kingsi dobiju Kuzmu i Harella a u SA bi isao Caruso i neko od dvojice THT, KCP.

Derozan bi uzeo manje para nego kod Bullsa, neka orica je bar 5 miliona manje po sezoni. 

Lejkersi nisu htjeli rizikovati jer je bilo komplikovano sve uklopiti sto se tice plata i hard capa ali pogresna odluka. 

Washington uskocio sa Russom, Lebron i AD aminovali i ostalo je istorija.

 

 

E sad kako bi se uklopili sa Derozanom pitanje je ali svakako da bi bili u plejofu i u slucaju povrede jednog od Lebrona ili AD jer bi Derozan uskocio u no2 ulogu lagano i iznio to bez problema. 

Sa ove tacke gledista svskako da bi bio pametniji potez i da bi i ta 3 bolje izgledala na terenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

E sad kako bi se uklopili sa Derozanom pitanje je ali svakako da bi bili u plejofu i u slucaju povrede jednog od Lebrona ili AD jer bi Derozan uskocio u no2 ulogu lagano i iznio to bez problema. 

Sa ove tacke gledista svskako da bi bio pametniji potez i da bi i ta 3 bolje izgledala na terenu.

 

rekao bih ne samo u slučaju povrede, pošto je derozan sam za sebe napadačka mašina a usudio bih se da kažem, možda i bolji razigravač od wbrooka.

pri tome, kako lebron sada uzima preko 8 trojki po meču a derozan je šutirao solidnih .352%, doduše na skromnih 1.2 uzetih, pa može biti teški fluke, ubeđen sam da bi to bilo daleko bolje i da bi lejkersi imali jednu nestandardnu posadu, koja, iako nije najmodernija, zapravo jeste teška kao matchup za sve timove u ligi.

 

naravno, sad je lako kenjati.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

rekao bih ne samo u slučaju povrede, pošto je derozan sam za sebe napadačka mašina a usudio bih se da kažem, možda i bolji razigravač od wbrooka.

pri tome, kako lebron sada uzima preko 8 trojki po meču a derozan je šutirao solidnih .352%, doduše na skromnih 1.2 uzetih, pa može biti teški fluke, ubeđen sam da bi to bilo daleko bolje i da bi lejkersi imali jednu nestandardnu posadu, koja, iako nije najmodernija, zapravo jeste teška kao matchup za sve timove u ligi.

 

naravno, sad je lako kenjati.

Bolji vrvt ne ali ajde da kazemo raznovrsniji, drugaciji jer mu je i igra totalna kontra od Lebrona za razliku od Wbrka koji se u tim stvarima poklapa sa Lebronom. Plus bi Derozan napadao mnogo uspjesnije 1 na 1 jer mu je to forte, i dalje opasan footwork, dvojka a i ulaz tako da bi bio komplementariji svakako od Russa. E sad kako bi se Derozan uklopio kao 3 opcija je pitanje ali na papiru to djeluje mnogo ozbiljnije sa njim nego sa Russom. 

 

Bilo bi nekih varijacija gdje bi Lebron postavljao blok za DDR da igraju pik a Lebron roll ili pop za 3. I u odbrani je Derozan mnogo disciplinovaniji. 

 

Posle su se pojavile price oko toga da je u pitanju 3godisnji ugovor za DDR pa da su zato odustali ali u to ne vjerujem jer bi im Lebron dao naznake da bi produzio i da se sva trojica uklapaju u taj timeline sto se tice ugovora. 

 

Istina je da je bio komplikovan trejd sa mnogo djekova koje je trebalo uklopiti, matematike i da su Lejkersi smatrali da ne bi prosli sa cim se ne slazem ali jbg, ko sam ja👍 Deal za Russa je bio mnogo jednostavniji i izabrali su laksi a u stvari gori put.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, freethrow said:

 

Realno bi bila fora da imaju obavezu da uplate fazon hiljadu dolara za svaku pojedinacnu projekciju (za svaki tim) u lokalnoj kladionici.

 

Put their money where their mouth is.

 

Pitam se da li bi ostale iste ovakve projekcije. 🤔

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

The Oklahoma City Thunder have agreed to trade Derrick Favors, Ty Jerome, Moe Harkless, Theo Maledon and a 2025 second round pick via Atlanta to the Houston Rockets for David Nwaba, Sterling Brown, Trey Burke and Marquese Chriss.

 

Imam utisak da nijedna ekipa na svetu nije vise puta trejdovala igraca nego sto je HOU to radio sa Krisom 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam iskreno... Nije po meni ni pretprošle sezone bio problem toliko telo koliko čsto neznanje, odsustvo pozbavanja situacija. Ne sumnjam da je Miloje sigurno uticao bar malo na kretnje, pozicioniranje i ostalo. Bitno mi je da se DiVincenzo uklopi dobro, igraće podosta... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...