Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 minute ago, uini said:

više bi mi značilo da booker dođe u knickse ali može i ayton pre nego donovan mitchell. imamo pikova, imamo ljudstva za trejd, bilo mladih bilo veterana.

čekamo samo novog vlasnika koji je leon roseov proxy i pali se trejd mašina

malo sutra 😁

Link to comment
Share on other sites

Quote

NBA serijal Gradovi košarke počinje pričom o Beogradu

U dokumentarnoj seriji Hoop Cities o uticajnim evropskim gradovima za NBA i košarku uopšte, naš glavni grad je apostrofiran kao jedan od najvažnijih

Gradovi košarke (Hoop Cities) je dokumentarni serijal iz osam delova u produkciji NBA tima za Evropu i Bliski istok, koji istražuje lokalnu kulturu, istoriju i košarkaške zajednice koje okružuju ovu igru u ključnim evropskim gradovima.

Preko NBA lig pasa od 29. septembra će biti dostupne prve tri epizode: Beograd, Srbija; Bolonja, Italija i Pariz, Francuska, a preostalih pet epizoda biće emitovano na nedeljnoj bazi uključujući Kaunas, Litvanija (6. oktobar), Keln i Leverkuzen, Nemačka (13. oktobar), Sevilja, Španija (20. oktobar), Istanbul, Turska (27. oktobar) i Solun, Grčka (3. novembar).

U godini obeležavanja 75. NBA sezone, Liga je finansirala snimanje Hoop Cities - filmske dokumentarne serije o uticajnim evropskim gradovima za NBA i košarku uopšte, u kojem je Beograd apostrofiran kao jedan od najvažnijih. Svaka epizoda predstavlja zaseban dokumentarni film u trajanju od 30-ak minuta.

U beogradskoj epizodi, koju je realizovala filmska kuća Sinesport, ljubaznošću NBA ekskluzivno se pojavljuju Vlade Divac, velikan srpske i NBA košarke, član Košarkaške kuće slavnih u Springfildu, Bogdan Bogdanović, igrač Atlante, reprezentativac Srbije i zvanični promoter NBA lige za Evropu. Važni naratori i učesnici u filmu su Žarko Paspalj, legenda srpske reprezentacije, nekadašnji član NBA lige i Marin Sedlaček, dugogodišnji trener Tima sveta i bivši NBA skaut.

U dinamičnom dokumentarnom filmu je Beograd predstavljen kao najznačajniji košarkaški grad u regionu i rasadnik talenata koji su proslavili evropsku i NBA košarku. Film se osvrće na istoriju ovdašnje košarke i bavi se kontinuiranom ljubavlju prema toj igri koja se u Beogradu prenosi sa generacije na generaciju. Takođe je skrenuta pažnja na uspehe i rivalstvo naša dva vodeća kluba: Crvene Zvezde i Partizana.

https://vimeo.com/smartcasualapprovals/review/751245165/ca36beed71

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Sve aludira na to da će Zajon da razvali sezonu, priča se da radi neverovatne stvari na treninzima

 

Iskreno ja mislim da će Nju Orleans biti veoma teška ekipa za pobediti. CJM i Ingram su surove napadačke podrške od kojih je jedan prekaljeni plej of igrač i na to imaju jednog od najboljih defanzivaca lige, Herberta. Valančjunas će biti opasan na skoku. Imaju i onog malog pleja Alvarada, svaki put kada sam ga gledao, bio sam fasciniran kako dečko igra, Nensa sa klupe, složio bih se da im možda nedostaje jača klupa, pogotovo igrači odbrambenog karaktera, sad moraju da reaguju i pokupe Kraudera..

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dracarys said:

Sve aludira na to da će Zajon da razvali sezonu, priča se da radi neverovatne stvari na treninzima

 

Iskreno ja mislim da će Nju Orleans biti veoma teška ekipa za pobediti. CJM i Ingram su surove napadačke podrške od kojih je jedan prekaljeni plej of igrač i na to imaju jednog od najboljih defanzivaca lige, Herberta. Valančjunas će biti opasan na skoku. Imaju i onog malog pleja Alvarada, svaki put kada sam ga gledao, bio sam fasciniran kako dečko igra, Nensa sa klupe, složio bih se da im možda nedostaje jača klupa, pogotovo igrači odbrambenog karaktera, sad moraju da reaguju i pokupe Kraudera..

Polako. Zion dugo vremena nije igrao, treba ući u ritam. Nadam se da je sredio telo kako treba, da se zaštiti od povreda.

 

Što se tiče NO, i dalje im fale dobri šuteri, nemaju ih dovoljno. Ali ekipa je atletična i dinamična, mislim da će dogurati do playoff-a. Za nešto više teško. 

Link to comment
Share on other sites

"The New York Knicks’ 2022-23 Media Content Day was long on smiles, exposed torsos and inspirational chatter. Wanna see how happy Julius Randle looks after six months away from fans who pat themselves on the back for chanting “F*** you!” at a player who’d had no beef with them but clutch their pearls when one of their own busts out a thumbs-down to tell them the same? Ever wonder what Derrick Rose looks like shirtless? Does talk of accountability and working together get you hot and bothered? This was your day, my friend."

 

obožavam P&T.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...