Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Vise pobeda igraca nego trenera. On je danas briljiranje sa dva centra ostavio u svlacionici na poluvremenu i za to mu hvala, kao i za drzanje petorke koja radi posao.

 

(da, znam da je isto radio i u 2/2, ali vec smo uzjahali 20 razlike).

P.S. Da li je Trifa uopste bio u protokolu? Nisam narocito obratio paznju, priznajem, ali ga nisam primetio.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Uf kakvo izuvanje u 3/4. Svi se upisali osim Trife, sta je sa njim, ni protiv Borca se nije naigrao? Ok, vratio se Zagor, ali opet ocekivao sam da ce i on dobiti neki minut posle 3/4. 

 

CMM ili Tomas, ne znam koga bih pre izdvojio... 

 

"Najbolji" su mi ipak Jankela&Jankela zbirno imaju negativan indeks za preko 23min na parketu 😄 ni oni nisu uspeli da zeznu tekmu. 

 

 

12 minutes ago, Barkley#34 said:

Ovakav Kodi je zmaj.

 

Ja sam vam o tome pricao kad smo vam pokupili Voldena i kad vam je CMM bio tek jedna od opcija, a mnogi nisu verovali... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva britalna utaknica Partizana. Igraci suizgledali kao Spartanci. Danga podsetio na dane iz Zvezde. Vama je Jaramaz suvo zlato. Zajebite da tuzite za Trifunovicem, sa njim na parketu izgledate pogubljeno.

Edited by Crni
Link to comment
Share on other sites

Sad tek ništa ne mogu da zaključim, ili što bi realni reko - tek sad mi prva utakmica na momente, a druga u potpunosti, nije jasna.

 

Ali hajde da vidimo šta smo naučili (mada smo realno sve od navedenog već znali):

 

1. Mozli mora da igra i tačka. Neverovatno koliko smo bolji u odbrani i prisutniji na skoku kad on igra. Što se mene tiče, on bi mi bio kapiten iz mesta.

2. Minuti oba Jankovića moraju biti limitirani. Stefan je užasan u odbrani a Nikola često pravi gluposti u napadu (poludeću od onih pokretnih blokova...)

3. KMM je prvi plej i čovek koji režira sve. 

4. Mnogo zavisimo od Tomasa pošto je jedini koji može nešto da iskreira dole. Šta ćemo kad njemu ne ide ili kad ga zatvore?

 

Čestitke treneru, nadam se da je ovim našao put. Za dalje zaključivanje moraćemo da sačekamo subotu, Budućnost je vrlo ozbiljna ekipa

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

U prinsipu vi nemate slabu tacku poput nas (krilnog centra) tako da vam je roster izbalansiran i kompletan. Mozda jos neki bek, ili svingmen...posebno ako Dangubic ne bude isporucivao.

 

Nema sta, sinoc potpuno drugi Partizan, nisam gledao sve pa ne zelim da napisem nebulozu ali svakako je jasno da Mozli mora da igra 30 minuta, 10 moze Nikola Jankovic. MIka tribine. Krilni centar Tomas i Novica, ako je spreman, a da ispomaze Zagorac kada je prilika za to.

 

Malo vam je guzva na pleju. Mozda niste trebali da zadrzite Gordica (ne zato sto je los, naravno, odlican je) vec da dovedete jednog sutera uz Pejdza. Tesko je rasporediti minute trojici plejmejkera.

 

Cestitam prvu pobedu, sad ide jos teza utakmica, Buducnost deluje ozbiljno, ne toliko po imenima, ali su napravili kompaktan sastav. Na pocetku sezone najslabije od favorita deluje Cedevita. Imaju dunsterski centarski tandem zaista... 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Alex_Serbia said:

Da li je Trifa uopste bio u protokolu?

Jeste, na jednom tajmu sam ga video u trenerci.

 

5 minutes ago, John Terry said:

Malo vam je guzva na pleju. Mozda niste trebali da zadrzite Gordica (ne zato sto je los, naravno, odlican je) vec da dovedete jednog sutera uz Pejdza. Tesko je rasporediti minute trojici plejmejkera.

Praktično imamo dva pleja, Kodija i Gordu. Pejdž je ipak dvica, pa on i Jare mogu da ispomažu ako dođe do nekih problema sa faulovima ili povrede. Pred Gordom je posao podizanja nivoa igre a ako to uspe bićemo opet zajebani spolja. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Terry said:

U prinsipu vi nemate slabu tacku poput nas (krilnog centra) tako da vam je roster izbalansiran i kompletan. Mozda jos neki bek, ili svingmen...posebno ako Dangubic ne bude isporucivao.

 

Nema sta, sinoc potpuno drugi Partizan, nisam gledao sve pa ne zelim da napisem nebulozu ali svakako je jasno da Mozli mora da igra 30 minuta, 10 moze Nikola Jankovic. MIka tribine. Krilni centar Tomas i Novica, ako je spreman, a da ispomaze Zagorac kada je prilika za to.

 

Malo vam je guzva na pleju. Mozda niste trebali da zadrzite Gordica (ne zato sto je los, naravno, odlican je) vec da dovedete jednog sutera uz Pejdza. Tesko je rasporediti minute trojici plejmejkera.

 

Cestitam prvu pobedu, sad ide jos teza utakmica, Buducnost deluje ozbiljno, ne toliko po imenima, ali su napravili kompaktan sastav. Na pocetku sezone najslabije od favorita deluje Cedevita. Imaju dunsterski centarski tandem zaista... 

 

Ok, za dva dana od toga da nas pregazi Borac na domaćem terenu, to toga da smo tim koji nema slabu tačku :lol_2:

 

 

Nije nam gužva na pleju, ako Šćepo ima imalo rezina, na toj poziciji će biti samo Kodi i Gorda i to je to.

Bekovi su Pejdž i Jare, nijedan nije došao u KKP kao dvojka, ali nema veze, prilagodili su se. Problem je i dalje nemanje akacija za Pejdža. Tu je i Trifa.

Krila - malo reći tuga. Zagor za kojeg uvek postoji pitanje da li će igrati. A kada igra, kako će igrati. A on nam je još i super. Danguba, šta reći za njega, on treba da igra u sper popunjenoj ekipi, pa da dobije smisao. On sekvenca juče na kraju prvog je baš bolela.

Četvorke, ili bolje reći četvorka. Rašon super, sve ok, ostaju nam Novica sa svojih 5% odigranih tekmi u sezoni, Stefan za kojeg se nadam da će češće biti van tima, barem dok se ne što drastično ne promeni, u šta sumnjam.

Petica - Mozli + 2 igrača sa jedinim ciljem "samo da ne useru previše". Bogato.

 

 

Sve u svemu, ima tu igrača brojčano, ali onih na koje možeš da se osloniš, fali u bar 3 linije tima. 

 

Mika i Danguba su definicije igrača kakvi nam nisu trebali. Ajde Nemanja je bar domaći. Za Miku ne znam šta da kažem, juče opet 3 promašena zicera, 2 preglupa faula. 

Edited by realno *w
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Busni smo realno, solidan broj pukih popunjivaca rostera. Treba biti svestan da nemamo upotrebljivog centra mimo Mosleya koji je takodje ofanzivno vidno limitiran. Jos uvek ne mogu da verujem da smo od Devina i Reynoldsa dosli do 1 Mike i da je to odgovor tzv. sporCkog sektora na breme arguably prvog favorita za osvajanje EC od prosle sezone. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kodi je mašina, potpisujem da je brži sa loptom nego 7 od 10 bekova bez lopte.

 

Samo malo da namesti šut, nije on baš toliki ciglar bio kroz karijeru. Recimo u Zenitu rekordnih 38%, prošle godine u Olimpiji na velikom uzorku oko 32%, takav neki % je sasvim dovoljan da mu se ne povlače previše i onda može lakše da igra pik i probija.

 

Slično kao sa Jaretom, nije neki šuter, ali taman dovoljno da ne mogu da ga puštaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 Jos uvek ne mogu da verujem da smo od Devina i Reynoldsa dosli do 1 Mike i da je to odgovor tzv. sporCkog sektora na breme arguably prvog favorita za osvajanje EC od prosle sezone. 

 

Meni je ovo misterija i jako me nervira.

 

Razumem da je Devin otišao u CBA, Rejnolds u EL, ali na tržištu postoji tako puno sličnih igrača. Ne mora taj, ali makar približan kvalitet, igrači sa barem nekom jačom stranom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni Mika povremeno izgleda kao da nije profi košarkaš uopšte. Al' kad krene sa onim uručenjima bekovima u seriji, kao kvoterbek. Ni ne pogleda koš i raspored odbrane.

 

16 minutes ago, realno *w said:

Kodi je mašina, potpisujem da je brži sa loptom nego 7 od 10 bekova bez lopte.

Rekoh sinoć u lajvu, izlete mi iz ekrana kad je povukao kontru. :classic_biggrin: Znam da je prerano ali me prosto žulja da napišem - dugo se nisam osećao smirenije kad je lopta kod nekog igrača, kupio me je još u prvom meču. Pogreši on, promaši, ima ograničenja - sve ok, ali mi u kompletu njegove odluke na terenu izgledaju računarski odabrane. 

 

Danga će morati da sredi makar bacanja, pod hitno. Ako provale da ni to ne može da ubaci neće biti koristi ni od tih utrčavanja, biće zicer za odbranu da pravi faul. U odbrani sve pet - jak, skočan, lepo isprati nogama, koncentrisan, ali džaba ako ne može da ima bar neko oružje u napadu.

Link to comment
Share on other sites

Nije Nikola od Jankovića bio toliko loš sinoć, ako ništa drugo izguzao je otvoren autoput za Jaramaza u reketu u par navrata.

Igrao je na netipičnoj poziciji za njega zbog toga je imao par nerezonskih poteza. U suštini on bi trebao da radi samo ono što zna (ovo i nije neka mudrost) i dobili bi upotrebljivog drugog centra

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...