Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

17 minutes ago, Jakob Aman said:

Gledam Mornar. Bolji su od nas dosta trenutno. 

 

 

Tek malo "manje loše" organizovana skupina, ali sa neuporedivo boljim šuterskim potencijalom koji kad proradi, biće baš zaebani. Otresoše Unikahu bez da su se puno iscimali.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Klipan said:


Ovo i meni bas upada u oci. Deluje da ima bar 10 kg manje...

 

Ocigledno je uradio pravu stvar. Namerno ili slucajno 💁‍♂️

 

 

Bravo za nase! Ali od sada, svaki pristup i hustle ispod ovog nivoa treba kazniti.

 

I da se Scepa ne zajebava sa 2 panja u petorci. Prodisali smo u 3/4 kad smo napokon dobili na spejsingu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas vazna pobeda. Ovo je bilo skroz fino. Kada se igra energicno, cesto se biva nagradjen. 

 

Mosley je srce ovog tima, a CMM u ovom modu - motor. Jos kad se doda odlican doprinos Thomasa, Jaramaza i korektne role svih ostalih, rezultat je ubedljiva pobeda.

 

Naravno, ima puno toga za ispraviti, ali je ovo korak u pravom smeru.

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno je i meni to da su igrači dobili prošlo kroz glavu, iako, naravno to nije tačno.

 

37 minutes ago, Jakob Aman said:

Evo poruka Japanca za nevernike sa foruma : ništa se ne postiže preko noći, to je proces, idemo utakmicu po utakmicu😀

Možda je bolje reći: Prestao sam da pravim očigledne gluposti u 2/2 i da izmišljam toplu vodu i eto, radi.

 

Jeste li primetili da smo u prvih malo jače od šest minuta 3/4 igrali bez ijedne izmene?

 

Danga je bogamo, poprilično dobar u odbrani. Ako bi moglo da se menja kao u rukometu dosta bismo dobili.

 

Nadam se da smo Voldena pristojno upakovali i stavili lepu mašnicu. Ovakav Kodi je zmaj.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...