Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

19 minutes ago, realno *w said:

 

Ok, razumemo se, mada se svejedno ne slažem.

 

Mozli je prošle sezone, kada tokom većeg dela sezone ni nismo imali tog planiranog prvog centra, ili drugog kako god, igrao 17 minuta po meču. Sada je još godinu dana stariji, ima 31 godinu i to je neko doziranje minutaže koje mu verovatno savršeno odgovara.

 

Druga stvar je da ja ne vidim šta to Nikola "mora" da ima. Treće rečenje i na 4 i na 5, je za njega puna kapa. 

 

Iz tog ugla, mi smo morali ili dovesti još jednu četvorku, ili tražiti neuporedivo bolje rešenje od Mike, što je jedino normalno.

 

 

Ontario je druga četvorka - deal with it

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sve ce se to istrpeti, samo da je zalaganje svaki put kao u utorak. Ona bolna deonica u 2/4 je u tom momentu bila teska za gledanje...ali u retrospektivi nam je i te kako drzala glavu iznad vode, narocito kada se uzme u obzir njihov sut u tom periodu.

Imali smo hendikep neigranja Tomasa tada, uz uzasnu petorku sa Mikom i Jankovicem na terenu 😑 i opet nas nisu slomili. Sve zahvaljujuci izgaranju u odbrani i skoku.

Link to comment
Share on other sites

@Alex_Serbia @realno *w

 

Da ne ostanem dužan komentar 🙂

 

Saglasan sam da je Šćepova startna pozicija drugačija (bolja) nego prethodnika mu, i da to nosi veća očekivanja, ali isto tako nosi i neke svoje specifičnosti koje treba uzeti u obzir. Prvo, pauza od 6 mjeseci se nekako olako zanemaruje, nije kao da je igrica u pitanju i da je neko pritisnuo pauzu, jednostavno, pitanje je u kakvoj su igrači kondiciji/formi i koliko je svako od njih pojedinačno spreman da odigra trenutno. I drugo, ipak su se desile određene igračke promjene, i to na vrlo bitnim pozicijama. (prvi plej i prvi centar su dosta krupni zalogaji, na stranu što Mika ne izgleda kao neko ko će uspjeti da na pravi način popuni to mjesto). I na kraju, malo bi sebično bilo očekivati da Šćepa glumi Trinkijevu kopiju, i ne miješa se u posao glavnog trenera, kao da je privremeno tu. Suludo je mijenjati ono što dobro funkcioniše, i ne sumnjam da je on toga skroz svjestan, ali mi je isto razumljivo da on ima neke svoje ideje i viziju ovoga tima i da će za te odluke on biti prvi na listi odgovornih, samo mi je prerano da svodimo račune. 🙂

 

Uglavnom, nadam se da ćemo o ovoj sezoni i Šćepinoj karijeri kod nas, pričati u fazonu "vidi nas danas, a sjećam se onog poraza od Borca, ko bi rekao..." 😁

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Shonewizard said:

@Alex_Serbia @realno *w

 

Da ne ostanem dužan komentar 🙂

 

Saglasan sam da je Šćepova startna pozicija drugačija (bolja) nego prethodnika mu, i da to nosi veća očekivanja, ali isto tako nosi i neke svoje specifičnosti koje treba uzeti u obzir. Prvo, pauza od 6 mjeseci se nekako olako zanemaruje, nije kao da je igrica u pitanju i da je neko pritisnuo pauzu, jednostavno, pitanje je u kakvoj su igrači kondiciji/formi i koliko je svako od njih pojedinačno spreman da odigra trenutno. I drugo, ipak su se desile određene igračke promjene, i to na vrlo bitnim pozicijama. (prvi plej i prvi centar su dosta krupni zalogaji, na stranu što Mika ne izgleda kao neko ko će uspjeti da na pravi način popuni to mjesto). I na kraju, malo bi sebično bilo očekivati da Šćepa glumi Trinkijevu kopiju, i ne miješa se u posao glavnog trenera, kao da je privremeno tu. Suludo je mijenjati ono što dobro funkcioniše, i ne sumnjam da je on toga skroz svjestan, ali mi je isto razumljivo da on ima neke svoje ideje i viziju ovoga tima i da će za te odluke on biti prvi na listi odgovornih, samo mi je prerano da svodimo račune. 🙂

 

Uglavnom, nadam se da ćemo o ovoj sezoni i Šćepinoj karijeri kod nas, pričati u fazonu "vidi nas danas, a sjećam se onog poraza od Borca, ko bi rekao..." 😁

 

 

Neka bude kao ONE godine, gde se svi secamo ONOG poraza od Cibone u Beogradu u drugom kolu ABA lige...i gde smo zavrsili te sezone...

Sto bi rekli, nije bitno kako pocnes, vec kako zavrsis :classic_biggrin:

Edited by Klipan
Link to comment
Share on other sites

@Shonewizard

 

Pauza ne utiče na njegove neormalne startne postave iz prva dva meča, rotacije, zaboravljanje igrača na klupi, te stavljanje Mozlija u treći plan. 

 

Ako igrač nije spreman, treba češće rotirati, te dozirati minutažu iz više kratkih epizoda. Najgora stvar koju možeš da uradiš nespremnom igraču, je da ga, kao Mozlija, pustiš 10 minuta na početku, pa sati nešto sedenja na klupi, pa opet 10 minuta.

 

Opet kažem, čovek je smanjio te gluposti protiv Venecije i rezultat se video.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, realno *w said:

Druga stvar je da ja ne vidim šta to Nikola "mora" da ima. Treće rečenje i na 4 i na 5, je za njega puna kapa. 

 

Iz tog ugla, mi smo morali ili dovesti još jednu četvorku, ili tražiti neuporedivo bolje rešenje od Mike, što je jedino normalno.

 

Mi ne znamo kakav je dogovor izmedju igraca, agenta, trenera, uprave u vezi minutaze.

 

Pretpostavljam da N.Jankovic nije neko ko trazi mnogo minuta, ali mislim da ne bi bio zadovoljan da uopste ne igra.

 

Moju pretpostavku potvrdjuje i da Mika ima limitiranu minutazu. Razumem da je doveden kao prvi centar, pa se ispostavilo da je promasaj, onda bi verovatno gledali kako da ga se rese. Ovako su svima dali po malo minuta, sto bas i nije najbolje resenje.

Link to comment
Share on other sites

"U ovom trenutku, Vlado ima nase puno poverenje".

 

"Svi nasi igraci imaju ravnopravnu sansu da se bore za mesto u timu. Angola ce svoju priliku dobiti kada nas trener proceni da je za to vreme".

 

 

Eto, ne morate ni da gledate emisiju. Nema na cemu.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=D-dKBOppsP8

 

- kkp ne koci aba ligu, zelimo samo da svi klubovi budu ravnopravni

- bio bi dobar predlog da uz renoviranje stadiona napravi se i kosarkaska dvorana

- cekamo prvostepenu presudu (naredna nedelja ili ona tamo) sto se tice banke

- klub je izmirio sve plate (za proslu godinu i do ovog trenutka), placamo sve na vreme za sada sta ce biti u buduce videcemo (dosta zavisi od kovida)

- nesto vise od 2000 kartica se prodalo "vera i vernost", g ostoja se zahvaljuje svima koji su pomogli

- utakmica protiv venecije je pokazala da ekipa ima kvalitet a trener kapacitet da ekipu vodi, g ostoja moli crno belu javnost da ima razumevanja i strpljenja, vlado i ceo strucni stab imaju potpunu podrsku kluba

- od trenera i strucnog staba zavisi da li ce biti nekih promena u ekipi, za sada nema takvih nagovestaja

- dosta je teska situacija u svim klubovima naseg sportskog drustva, g ostoja poziva nase navijace da u skladu sa svojim mogucnostima pruze podrsku svim nasim sekcijama

- iza svakog napada na g ostoju ili klub stoje neki interesi, g ostoja se vodi "nije bitno sta kaze nego ko kaze"

- i dijaspora moze da kupi kartice "vera i vernost" i tako pomogne klubu

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Alek The Great said:
1 hour ago, mfmilan said:
 
 
Otkud sad ovo? Zar nije on vec ranije potpisao?

Pa pisalo je u julu (mislim da je izvor bio Sportando) da smo ga potpisali na 3god i prosledili u Mladost. Pitanje je sad kakvu konkretno imamo saradnju sa njima.

U julu, da. Ovo je tvit od pre tri dana.

Link to comment
Share on other sites

Šćepanović nije trener za ovu ekipu. Sve što je trener trebao da dobije, on je izgubio.

+15 prokockaš.

Posle težeg poraza ne vratiš ekipu, izgubiš od autsajdera.

Izgubiš utakmicu gde protivnik ima jednu sekundu za napad.

U tom napadu ti koš da najbolji šuter te ekipe.

Igrač koji mu je doneo jedinu pobedu do sada presedi utakmicu na klupi.

Svaka odluka osim njegove smene, znači da nam ove sezone trofeji nisu prioritet.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...