Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

17 minutes ago, Marvin said:

edit: naravno, ne racunam na nerealna resenja kao sto su Zeljko, Kari, Radonja i sl.

 

Zeljko, mislim, nije nerealan uopste. Sto se novca tice, mislim da novca ima za 5 generacija. Pitanje je motiva.

 

Radonjic je nerealan. Osim ako se bas ne isprsite sa milionom po sezoni, recimo.Treba bas da bude mnogo love kako bi se odlucio da pogazi status legende kod nas. Mislim i da ne vredi novca, nije on BAS toliko dobar. Kari... jok, penzija. Ali Dzile vam je super, jako potcenjen trener.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo svi romanticne budale, koje konstantno po strani ostavljaju cinjenicu kako se vodi i pilicari 1 srpski klub. Toliko zelimo da verujemo da svi od vrha do dna zive za klupski rezultat. Ja prvi sebe lazem da je tako. Lako je u to verovati kada je rez. dobar.

 

Sada je, ipak, doslo na red i malo umivanja.

Ljudi poput Brimstona i Frenisa nas umeju iritirati svojim pesimizmom cak i kada sve ide dobro, ali oni su sa obe noge u ovoj realnosti i najbolje shvataju stvari.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

Ali Dzile vam je super, jako potcenjen trener.

dok je ova garnitura u klubu dzile se nece vracati 99% ne kao trener nego ni kao publika

nego, kad smo vec kod dzileta, ne znam sta bi rekao za njega, mislim da je odlican trener za vadjenje iz bule, znaci kad ima neku ulogu autsajdera kad je podcenjen medjutim cim dobije neki teret uspeha neki pritisak jbg plus sto je sa sujetom na ti

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ranzo said:

...kad smo vec kod dzileta, ne znam sta bi rekao za njega, mislim da je odlican trener za vadjenje iz bule, znaci kad ima neku ulogu autsajdera kad je podcenjen medjutim cim dobije neki teret uspeha neki pritisak jbg...

Da, ovo je definicija Dzileta. 

 

Ja kod njega gotivim to sto je direktan, nema zajebavanja, a odlican mu je engleski, i onda je pravo uzivanje slusati njegove tajmaute. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Pa i kad su ispratili Dzileta mislili su da moze njegov pomocnik pocetnik da preuzme, pa su videli da su se zajebali i ulovili EL trenera na popustu.

 

Veliki broj tih top trenera koji su bez posla posle par meseci bez plate promene misljenje.

 

Mozda ne docekaju svojih 500-800k godisnje pa negde u novembru pristanu za duplo manje samo ili iz ljubavi prema igri, ili dosadi, ili bolje 30-40k mesecno nego 0.

 

Uostalom, samo treba malo pogledati u proslost.

Edited by Cooper
Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno vjerujem u Vladu. Vjerujem da zna košarku i da je pobjednik. On djeluje kao neko ko nije prijek čovjek ali nije ni budala. Nije mogao da odbije poziciju jer to ne bi većina u njegovoj situaciji ali mislim da je s tom ponudom islo nešto naknadno u paketu. Recimo Stefan Janković i ko zna sta još iza kulisa. Ne zaboravimo da je većina igrača potpisala ugovore dok je Trinki bio tu. Možda i tu ima nezadovoljstva u ekipi. Već na sledećoj utakmici ćemo vidjeti je li se snašao, a ako tako bude vjerujem u njegov opstanak i rad na duge staze. Ako se ne snađe ni ja ga ne mogu odbraniti. 

Inače u tom slučaju moj ozbiljan predlog je Saso Filipovski 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Iako ne deluje tako po upisima 🙂 ja.sam Vladin fan i imao sam bas velika ocekivanja od njega u trenerskom poslu, posebno kod nas nakon Trinkijerija.

 

Tim je izgledao sasvim solidno u Badaloni, pogotovo za sam pocetak sezone. Imali smo razne sunovrate u istoriji pa taj i nije nesto mnogo poseban, mada je Scepo fino doprineo konacnom ishodu. Borac je neoprostiv, objasnjeno iznad vise puta. Ocigledno je i da ne kontrolise ekipu, mada razlozi za to mogu biti razni.

 

Dosao je na gotov tim, sa uspostavljenim odnosima i hijerarhijom. Rotacije i dodeljene uloge su tesko objasnjive, posebno obzirom na razvoj dogadjaja na terenu.

 

I, ako Boga znate, ne pominjite Dzikice, Nikolice, itd. Trazimo trenera.

Link to comment
Share on other sites

Biće jako zanimljivo videti taj naš novi pravac sutra. 

 

Ukoliko novi pravac znači uklanjanje sumanutih rotacija i bolju kontrolu, kao i pravovremenu i logičnu upotrebu oružja koje imaš na terenu i na klupi (da ne zaboravim i tajm aute, deluje kao da Šćepanović nije baš najsigurniji kada da ih upotrebi) apsolutno me zabole da li ćemo dobiti ili izgubiti. Sve što želim je da igra ima smisao, početak i kraj, da se ispoštuju osnove (izgubljene lopte, skok u odbrani, bacanja, kolektivna odbrana) pa ako su ljudi bolji, sve čestitke, guraj napred. 

 

Nisam optimista, mislim da gubimo, i to vrv iz dvojke, opet neki loš start, minus 10, pa jurimo, pa kao stignemo ali u suštini ne stignemo da bi nas neki Bruno Cerella zakopao trojkom, i doviđenja... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Marvin said:

Nismo zadrzali Trinkija jer smo izigravali kretene i cenjkali se za 10% njegove plate (bar tako kruze price), a sada ce da dodje neki EL trener da vadi kestenje iz vatre za manje para.

Hau jes nou

Mislim da je Trinki izjavio za nemacke medije da je jos zimus odlucio da menja sredinu. Tako da mislim da abrovi o 10% nisu tacni

Link to comment
Share on other sites

cekajte bre ljudi

trinki je otisao u bajern, klub koji je su svemu sem u istoriji/tradiciji i ajde navijacima (mislim na atmosferu u hali) ispred nas, sa vecim budzetom, sa stabilnim budzetom, sa klubom iza kojeg stoji jedno gigantsko ime, klub koji igra evroligu, klub koji dolazi iz jedne drzave koja je lokomotiva evrope... to je dobra ponuda sama po sebi a onda dodajte na sve to ovo ovde sta ga ceka, mislim objektivno nije bila teska odluka

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam par puta ove sezone Zemun i mogu reci da bi vam legao Jakovljevic samo tako. On i Ostoja bi se bas dobro nasli, eno mali Belic mu igra kao lud, a i doveo je i dobrog malog Francuza...Ima tu jos talenata, ali stvarno lepo igraju i za ok i siguran sam da bi dao sve od sebe kad bi poceo da trenira partizan,a vi mu mozete oprostiti ruznu proslost.

 

Trenutno je Jakovljevic za klasu bolji od Japanca, sto ajde nije toliko tesko, ali mislim da bi vam doneo dosta dobrhih stvari, a dobar je i sa drzavnim vrhom pa bi mozda ovi jos opustili ruku.

 

 

Nije zajebancija, mislim da vam je Jakovljevic spas

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...