Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Javasluk. Ne ide bez trenera.

 

Igraci funkcionisu potpuno nezavisno od njega. U Evrokupu odbranu igraju jedno poluvreme, u ABA protiv najjacih jednu cetvrtinu, a protiv ostalih je ne igraju uopste.

 

Vlado, na korak si od resenja. Samo iskoraci na tribine 🙂

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Alex_Serbia said:

I kecmanovka kos nije isplacena.

isplacena je i to sa neverovatnom kamatom koju nedelju posle u parizu

onako odigrati odbranu, bukvalno pustiti coveka da primi loptu i sutne neometano i posle jaooo pogodio je :twak:

 

celu tekmu smo nekako imali taj negativni vajb, sta znam i kad smo preokrenuli nekako mi je mirisalo na poraz

 

i vise nego zasluzena pobeda buducnosti

 

jbg

sam pao sam se ubio

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se ne tera Scepa posle ove utakmice (ako pricamo samo o ovoj). Nismo se predavali niti jedne sekunde, uprkos sto smo imali samo 1 (slovima: jednog) raspolozenog igraca u prvih 40 minuta. Buducnost ekipa u jako dobroj formi, sa daleko kompaktnijim timom, suterski znacajno potentnijim od nas. Bacanja su nas najvise kostala pobede (neko bi rekao i potpuno, nakon Mozlija). 

 

U odnosu na pristup protiv Borca, svakako idemo u boljem smeru. 

 

A mene hitno zanima, zasto nije igrao Raša.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam siguran da bismo sa Angolom dobili sve utakmice do sada. Ne zato što je vanserijski igrač, nego zato što je čovek vrlo korektno odigrao sve utakmice koje je igrao do sada, a da su nama krila bila tanka u svakoj. U svim utakmicama nam je malo falilo.

 

On ne igra jer je verovatno upravu strah da pokaže da je dobar igrač, s obzirom da žele da ga najure.

 

Mnogo je mutnog ove sezone, od činjenice da Trinkijeri nema veću platu u Bajernu od one u Partizanu, preko slučaja Angola do trenera od 45 godina koji se uči u Partizanu sa timom koji ima šampionske ambicije.

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Ja sam siguran da bismo sa Angolom dobili sve utakmice do sada. Ne zato što je vanserijski igrač, nego zato što je čovek vrlo korektno odigrao sve utakmice koje je igrao do sada, a da su nama krila bila tanka u svakoj. U svim utakmicama nam je malo falilo.

On ne igra jer je verovatno upravu strah da pokaže da je dobar igrač, s obzirom da žele da ga najure.

Mnogo je mutnog ove sezone, od činjenice da Trinkijeri nema veću platu u Bajernu od one u Partizanu, preko slučaja Angola do trenera od 45 godine koji se uči u Partizanu sa timom koji ima šampionske ambicije.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Mora da Zagor,a i mali Trifa. Dobro si video da vam je Angola najbolji igrac na krilu. Po meni vam je visak neko od centara i da se dovede neki domino. Mika je igrac za mozda Trst...Gordic nit smrdi nit mirise i mesto njega jedan dobar skorer na kecu. Naravo da je ostavka treera primarna, ali kao njegovu zamenu nema mnogo biranja..jedini spas u ovaj zao cas je Jakovljevic :))

Link to comment
Share on other sites

Ja sam siguran da bismo sa Angolom dobili sve utakmice do sada. Ne zato što je vanserijski igrač, nego zato što je čovek vrlo korektno odigrao sve utakmice koje je igrao do sada, a da su nama krila bila tanka u svakoj. U svim utakmicama nam je malo falilo.
 
On ne igra jer je verovatno upravu strah da pokaže da je dobar igrač, s obzirom da žele da ga najure.
 
Mnogo je mutnog ove sezone, od činjenice da Trinkijeri nema veću platu u Bajernu od one u Partizanu, preko slučaja Angola do trenera od 45 godina koji se uči u Partizanu sa timom koji ima šampionske ambicije.
 
Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
 
 
 
Opasno zasmejavas.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nešto se nisam ni iznervirao večeras. Da l' je do toga što je tek početak sezone pa nisam još upalio, 'bem li ga... Drago mi je što smo ubrzali i stisli u jednom trenutku, iz čega je proizašao i povratak u meč, ali ostaje pitanje zašto je do tad sve bilo otaljavanje. Ipak, rispekt za Budućnost, nisu odustali i isplatilo im se.

 

Vlado je prilično hazarderski krenuo u sezonu i uspostavljanje autoriteta/isterivanje svojih zamisli, šta li. Sva kockanja sa sastavom, rotacijom, Angolom, sad i Tomasom su stvari na koje bismo gunđali u bradu ali i prelazili preko istih da je reč o nekom od zajebanijih trenera, a ne o početniku. Da bih mogao da zauzmem čvršći stav morao bih da znam malo više o pozadini svega, ali ovo ne izgleda dobro. Ako nešto ne promeni, bojim se da će njega menjati. Videćemo.

Link to comment
Share on other sites

Sve mogu da razumem. I kos u poslednjoj sekundi iz nemoguce pozicije.

 

Al ove pickaste izjave Scepanovica, to je nesto sto ne mogu. Preuzmi odgovornost, ne trazi izgovor u rasporedu. Imas 0/2, gde su obe utakmice na domacem terenu.

Link to comment
Share on other sites

Imao sam neke obaveze, nisam stigao da gledam, bas e smorio, posle usao na vesti da vidim sta se desilo i sad mi je extra drago sto sam sacuvao 300kg zivaca.

Jbg, ko zna na sta ce liciti sezona zbog korone svakako, treba istrpiti Vladu pa šta bude...

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Xpert said:

Sve mogu da razumem. I kos u poslednjoj sekundi iz nemoguce pozicije.

 

Al ove pickaste izjave Scepanovica, to je nesto sto ne mogu. Preuzmi odgovornost, ne trazi izgovor u rasporedu. Imas 0/2, gde su obe utakmice na domacem terenu.

 

Poraz od Borca je problem, mec protiv Buducnosti bez publike i Thomasa je nesto sto se uvek moze desiti.

 

Ono sto moze da brine jesu osetno losije partije Paigea i Moslija, koji su bili vazni srafovi u prosloj sezoni. Tu se vidi rezultat promene trenera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...