Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Večeras Šćepa kreće drugim pravcem, znači ono što je radio dva meseca ne valja i sad je za dva dana stvorio novi pravac koji osim ako nije povratak na preuzimanja u odbrani, Pejdž na dvojci, klupiranje Jankera, očekujem poraz i večeras a onda bi neozbiljno bilo da se uđe četvrtu utakmicu sa istim trenerom.

 

Da se razumemo, meni je Šćepanović jedan od omiljenih igrača i likova iz Partizanove istorije ali je kao trener iz kategorije Vlado Đurović i slični.

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Za Šćepu ima vremena da se vidi kakav je, uvek mi je delovao kao solidno inteligentan lik za jednog prof sportistu, međutim za ovog Miku se vidi iz aviona da je promašaj, vrlo mekan igrač. Ja razumem šta je bila ideja sa Parahovskim prošle sezone, lik je razbijač, jebiga desilo se da se nije poklopilo i to je to, ali KKP (i bilo koja ekipa koja ide na rezultat) ne treba da ima mekušca za startnog centra.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Bukvalno očekujem dijametralno suprotan pristup utakmici. Sve ispod toga bi bilo razočarenje.

 

ocekujem da oderete veneciju stoka razlike, ali to ce samo trenutno pomesti probleme pod tepih pre nego sto isplivaju prvom sledecom prilikom.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, LosmiSK said:

Gledao sam par puta ove sezone Zemun i mogu reci da bi vam legao Jakovljevic samo tako. On i Ostoja bi se bas dobro nasli, eno mali Belic mu igra kao lud, a i doveo je i dobrog malog Francuza...Ima tu jos talenata, ali stvarno lepo igraju i za ok i siguran sam da bi dao sve od sebe kad bi poceo da trenira partizan,a vi mu mozete oprostiti ruznu proslost.

 

Trenutno je Jakovljevic za klasu bolji od Japanca, sto ajde nije toliko tesko, ali mislim da bi vam doneo dosta dobrhih stvari, a dobar je i sa drzavnim vrhom pa bi mozda ovi jos opustili ruku.

 

 

Nije zajebancija, mislim da vam je Jakovljevic spas

 

Kolega, nemoj vise, molim te. Upisima zadnjih par dana opasno ljuljas mesto dezurnim trollerima 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Patriota iz kauca said:

Večeras Šćepa kreće drugim pravcem, znači ono što je radio dva meseca ne valja i sad je za dva dana stvorio novi pravac koji osim ako nije povratak na preuzimanja u odbrani, Pejdž na dvojci, klupiranje Jankera, očekujem poraz i večeras a onda bi neozbiljno bilo da se uđe četvrtu utakmicu sa istim trenerom.

 

Da se razumemo, meni je Šćepanović jedan od omiljenih igrača i likova iz Partizanove istorije ali je kao trener iz kategorije Vlado Đurović i slični.

 

 

 

 

Uporedjujes Vladu Djurovica i Scepanovica kao trenere?!🙄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AgroLaki said:

Ne racunajuci merenje patke sa Čolićem, kako bi Radonja legao na ovaj tim sa Jaramazom, Gordićem, Mozlijem, Zagorcem?

 

2 hours ago, Barkley#34 said:

Ako te odvedu cigani čergari... :classic_biggrin:

Čija je ono zvijezda...ili FMP :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...